Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 jasne, uzasna cena. ked ta odporucia dalej, budes si musiet viac zapytat, ved toto je len speci akcia, nie? 🙂

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo no to hej ,bolo by mi blbe pytat od kamosky viac 😅 cudzi ludia ,to je ina vec .
len som zvedava ,co to dievca vydumaaa....ma len18 a je tehotna .moja kamaratka chodi s jej bratom (pre pochopenie)
tak dufam,ze nebude chciet nieco extravagantne uplne

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 musis sa postupne naucit pytat si aj od kamosky 😉 ved to nie su ziadne velke prachy.
ked si spomeniem, co som dala za to ja...

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo kolko si platila za licenieak sa smiem spytat ?

lussy23
28. jún 2010

Mukky - podľa ste výborná matka. Ani náš Filipko neposlúcha.

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som ukecala vizazistku, nech mi spravi aj vlasy, tak som to mala 2v1. plus 2x skuska ucesu, 1x skuska makeupu a zaratala mi tam aj 2 trsy rias na kazde oko, co mi tam vlepila. plus je znama z telky, casopisov. ja ju poznam uz 10 rokov a cena bola 4.000 skk v r.2007

leelo
28. jún 2010

pardon, 10 rokov som ju uz poznala v rok svadby

zuziiiicek17
28. jún 2010

fiha,asi nepovies kto to bol ,ze ? 😀
ale zase ako taky odbornik ,je to v poho cena.ini znami vizazisti beru aj 10000-napr taky Alex Hromek

bashenka
28. jún 2010

zuziiiicek17 😀 tak ale to už sú páááni vizážisti 😀 Alex ... moja už spí ... Zuzi to si na akú školu chodila??

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka ved ja viem ...Alex je moj vzor od kedy som videla ako lici ...
u nas v ke je SOŠ -odbor kozmeticka a vizazistka- co v preklade znamena dievca pre vsetko 😀
napr prakticku maturu som mala z temy: Egypt a Kleopatra.a to som mala pripravit prezentaciu ,modelke som mala spravit vlasy,licenie,nechty a odev 😅

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ale v poho: Eliska, mam ju aj na svadob.foto 😉 naposledy co viem, ze ju bolo "vidiet", tak mala v Eve pravidelnu poradnu o make-upe.
velmi ju mam rada a ocenila som, ze sa dala ukecat aj na tie vlasy.
podla mna by si sa na toto mohla zamerat a za par rokov si aspon tak znama ako alex 😉

bashenka
28. jún 2010

zuziiiicek17 ... tak sevaas kolegynka 😉 ja mam takú istú len ešte treba maturu dokončiť lebo bábo prišlo skor 😅

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 a objednavam si ta, ked pojdeme zase niekedy na vychod na svadbu. doteraz 2x som sa nechala licit a cesat v ba a s tym som potom 6h cestovala 😖 no ale nikoho som na vychode nepoznala, zejo 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo bodaj by som bola aspon s polovice 😵
eliska je super 😉
musim na sebe este zamakat + este si chcem urobit kadernicky kurz a bude to lepsie

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo 😵 😵 jasnee 🙂 ja budem velmi rada

zuziiiicek17
28. jún 2010

@bashenka cosiiii 😀 tak sme sa stretli v jednej teme dve 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky mas tu dalsiu vizazistku 😀 😀 ty si normalne v rajiii 😀 😀

zuziiiicek17
28. jún 2010

ste mi zdrhli ? 😀

nikollette
28. jún 2010

Sme vnútri...

Leelo jáááj... Ja že aká rodina Martinských 😀 😀 😀 😀 som nechápala...

Od stredy strážim 2 yorkhsirov 😕 MP šéfa a jeho priatelky. Idú až do nedele na splav.. Kokšo.. Budem mať na starosti malého, 3 psov vnútri, a chameleona 😅 😕 😕 ešte v zadu v záhrade máme rtw, ale toho nemám našťastie na starosti..

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som tu 🙂

leelo
28. jún 2010

@nikollette slusny zverinec mas na starosti 😉 esteze chris je take dobre babo 🙂

nikollette
28. jún 2010

Leelo, no bude to o hubu...
vieš nepoznám tých psov.. uvidím ich prvý raz v živote...
a ja spávam s malým do obeda... naša čivava je zvyknutá na prvú rannú potrebu okolo obeda... teda v pohode vydrží...
čo vačšina psov už ráno medzi 6-8mou 😖 ked sa mi tu poseru a poštia každé ráno, ma klepne 😝 😠
Bude musieť babka vypúšťať. Ona býva na prízemí....

vinifera
28. jún 2010

@nikollette Nika v pohode. Suseda aj naši odchádzajú na dovolenku naraz. Takže budem mať na starosti troch psov. Jedného škrečka, zajaca, tri vtáky, akvárium, mačku a dva rodinné domy. 😕

nikollette
28. jún 2010

Malý zaspinkal....

Vini, no budeš mať toho dosť 😅

leelo
28. jún 2010

@nikollette joj, vidis, na toto som nemyslela. ale ajtak si dobra dusa, ze si sa na to podujala.
ten moj kamos z vasej dediny ma 1 yorkshira 😀

leelo
28. jún 2010

@vinifera wow 😀

bashenka
28. jún 2010

vinifera ... ani keby zaplatili 😅

nikollette
28. jún 2010

Leelo, čo podujala... MP mi už volal keď bola vec istá... Síce sa ma to opýtal, a ked mu vravím že ved zavolaj šefovi že ok teda, tak on že už som mu volal dávno... čiže hocijak by som ich musela strážiť. Ale tak snad to nebude nič vážne..
Malý ich ponosí 😀 😀 😀 😀

nikollette
28. jún 2010

Mukky si sa pýtala čo sme malému tento víkend kúpili...
Hm nič také.. Okrem tancujúceho a spievajúceho tigra (to mu dedo kúpil) balón, ceruzky, mackový perník, .....
A chalani mu úpili a doniesli ked došli na grilovačku koženú futbalovú loptu 😉

nikollette
28. jún 2010

Ma teraz napadlo, naša Lilli sa hára 😲 😲 😲
a hento sú dvaja psi 😕 😕 😕 čiže na nu budú chcieť skákať, budú škrabať a ťahať sa za ňou 😝 😝
takže to bude perné 😖