Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 kojodemencia, gratulujem! 🙂

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo no to je bezne ...to je zo stresu .Ja aj dopredu viem ,napr ked som maturovala ,tak sa mi spravil jeden riadny j****k na cele a ked som sa sla fotit na oznamka ,tak taky na lici ...bleee

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo ked to tak pojde dalej ,tak zabudnem ako sa volam 😖 ale stoji mi to zato 😀

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som to asi mala zo svokry, strasne mi liezla na nervy, ked den pred svadbou prisli k nam a musela som jej odpovedat na priblble otazky. a vsetko len zavidela, jak keby sa ona chcela vydavat. tak som ju na 2.den zrusila, ze vidime sa pred kostolom. ziadne schadzanie sa v mojom dome a aby este moja mama jej robila chlebicky. pekne si mama relaxovala so mnou a eliska nalicila este aj ju

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo to je vzdy tak 😉
A ty so svokrou velmi nevychadzas ,ze ?

zuziiiicek17
28. jún 2010

idem ja haji ...oci sa mi lepia ...tak dobru noc vsetkym ...a aj tebe @mukky -ty coo na beton nespis a nedosla si 😝 😀

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 ani nie. hoci zo zaciatku som sa snazila byt mila a tolerovala som jej nejake tie primitivizmy, stale som k nim chodila. mm tam chodil 2x do roka, ked sme este neboli spolu...
no potom mi svokra povedala, ze sa jej vidi, ze o nu bojujem, tak som sa rozhodla ukazat jej, co znamena nebojovat o nu. okrem toho som jej este zobrala syna, zmenil sa a vzdy reve pred mojimi rodicmi, ze ako sa oni prenho obetovali (!!!) a on si teraz od nich kludne odide a ozeni sa. no psychous ako z ucebnice. uz sa s nou vobec nestretavam a velmi si pochvalujem 🙂

leelo
28. jún 2010

@zuziiiicek17 dobru noc. mukky to zacina flakat. ma vela prace na stacionari a s pitim caju 😉

zuziiiicek17
28. jún 2010

@leelo veru psychopatka 😀 😀 😀
ale uz tu nieee soooom

vinifera
29. jún 2010

Bré ránko 😉

mama.wolfka
29. jún 2010

@mukky tak ešte aj takto verejne ... 😀

všetko najlepšie k meninkám prajeme 😀

vinifera
29. jún 2010

Takže ranajky sú dávno za nami. Už som povysávala tri izby a chodbu. Vyložila jednu práčku. A stihla periny z plota. Ideme ešte skočiť na poštu. A vy ako?

wandeirra
29. jún 2010

vini,ty si aka super zena 😅
o 8 rano uz mas upratane,povysavane,oprate...neprides aj ku mne na brigadu? 😀
my sme este v pyzame a oci zalepene 🙂

zuziiiicek17
29. jún 2010

@petka035
@mukky
@leelo prajem vsetko najlepsie k meninkach ,hlavne aby ste mali vzdy usmiate ,zdrave a poslusne deticky 😵 😵
ak som na niekoho zabudla tak mi prepacte 😅

petka035
29. jún 2010

ahojte. @zuziiiicek17 dakujem 😵 a pridávam sa @mukky @leelo všetko najlepšie k meninkám 😵
ja varím malej obed a po večeroch čítam knížku každé dieťa sa vie naučiť spať 😝 tak nestíham

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 dakujem pekne! 🙂
aj ja zelam vsetkym petulam vsetko naj a pekny den 😉

leelo
29. jún 2010

my sme dnes pali podozrivo kratko - len do 9.00. cely den sa budem z toho dostavat 😀
vini, ty si dokaz toho, ze najviac je clovek schopny zo seba vydolovat, ked ma najmenej casu. si super!

petka035
29. jún 2010

@leelo 😠 😀 tak my ,,až"do 5:20 inak zvykne do 4:45 potiahnúť 🙄

zuziiiicek17
29. jún 2010

@petka035 heh ,ty sa aj ozves ,no toto 😀 tak to ti napisem castejsie na Fb ,,aby si dosla 😝 😀

@leelo neni zac 🙂

vini ,ja som ti to uz velakrat napisala ,ze to obdivujem ako to vsetko stihas a zvladas 😀

petka035
29. jún 2010

@zuziiiicek17 kludne môžeš 😉 😀 teraz išiel mm s malou von, tak ja namiesto toho aby som riad umývala tu čučím 😅

zuziiiicek17
29. jún 2010

http://www.goshcosmetics.sk/produkty/
😵 😵 😵 😵 milujem tu kozmetiku 😵 😵 😵 😵
uz len najst sponzora 😀 😀 dnes si este musim od babky pozicat dvacku ,lebo som prisla na to ,ze mi chybaju tri ceruzky na licenie dnesne 😖

zuziiiicek17
29. jún 2010

@petka035 nmoze aj riad umyt tm ,ked dojde 😀

petka035
29. jún 2010

zuzi ved asi to tak aj skončí 😝 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

no vidis ,ved aj oddychnut si mozes 😀

mp ma bombarduje otazkami typu : Nepodvadzas ma ? a urcite ? prisahas ? 😝 😝 😀 😀 😀 😀 dilino

lenka_66
29. jún 2010

ja som len pribehla vsetkym dnesnym oslavencom (meniny , narodeniny)

tak vsetko len to naj .... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petka035
29. jún 2010

Zuzi no a kebyže hej tak by si mu to určite na nos vešala 😝 😀

petka035
29. jún 2010

Lenka vdaka 😉

zuziiiicek17
29. jún 2010

@petka035 ved toto 😀 sa mu cudujem ,ze ho toto trapi ...ja som mu povedala ,ze nech si robi co chce ,len nech sa o tom nedozviem 😝 😀 ale on by ma nepodviedol

petka035
29. jún 2010

no idem ja, už je mm doma, a riad v umývadle a na šporáku 😕 😀

leelo
29. jún 2010

zuzi, poznam tu kozmetiku, mam od nich hnedu ceruzku. je super, taka cokoladova. len mi chyba na nej to rozmazavatko, to pouzivam na efekt dostratena 🙂
inak ja som na svad.liceni ani nemala nejake vyrazne linky, uplne nenapadne. na spodnom oku tusim len taku tenucku, musim pozriet foto