• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@mukky a bola aspon fajn?
29. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@lenka_66 tak v 7.m je to absolutne kosher :grinning:
29. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz
@lenka_66 neni to trestné? :grinning:
29. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz
@lenka_66 hej zabitá bola :grinning:
29. jún 2010 o 22:39  • Odpovedz
@mukky co smirovat? abo tyrat dieta ze nesolis,nesladis?
29. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz
@mukky tak ja mam dabl sviatok, ale zase nemusel prehanat.
dostala som velku kyticu - ruze krasne. hodinky a torticku
:slight_smile:
29. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz
@lenka_66 Viem že od troch rokov. Musela som to dať prečítať mame. Aby mi verila. Ale kupujeme pre psov:slight_smile:)
Malý aj tak nemôže piškoty lebo sú tam vajcia. A tie špeci nestlé nemôže tiež lebo je tam BKM.
29. jún 2010 o 22:41  • Odpovedz
Aaahojte kočky :slight_smile: ja som vas konečne dočítala, boli sme v tom meste mala dostala lego sa tešila:-P sa strašne tešila len sa s nim ešte nestihla poriadne pohrať:grinning: pred chvilkou zahajala a takaaa bola dobručka v meste že som neverila že kráčam so svojim dieťaťom:-P ...aj v obchodoch ma nechala troška popozerať veci. Potom sme šli na zmrzku a do tesca..

Naši sa už vrátili z dovči takže zasa mi začína iný život..malej hned cukríky postrkávali, takže paráda.. Teraz zas budem musieť byť ako policajt a všetko sledovať.
A baby vy akooo? @leloo aky bol darček a večera?:slight_smile: @mukky super že sa savierko vykakal, nebolo to tými probiotikami?:slight_smile:
A keď ste boli už pri tých detičkách tak to snád nie všetky chcete ostať pri jednom, či?? ...
29. jún 2010 o 22:43  • Odpovedz
@lenka_66 hej smirovat a pisat to potom tu :grinning: alebo kopirovať :grinning:

ja inak očakávam reakcie typu S ma preto zapchu lebo nedavas vyprazané,robene na oleji,zaprazky nerobis,sladkosti,nekorenis,nesolis
@vinifera tvoj malu bude koniec koncov najzdravsi, lebo nemoze vsetky tie svinstva
hladam vam pikosky

jogurty da vacsinou poobede jeden, zvolensky, ochuteny - cucoriedkovy, mago, marhula, broskyna.. vanilka.. strasne jej to chuti..
29. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz
@leelo pekné darceky :wink:

ja mám jedne hodinky uz roky,su antialergické z nejakej ocele ci z coho,mm mi kupil ale neviem na nich kolko je hodín :grinning: ,esteze kazdy ma mobil s hodinami :grinning: ,su skor ako doplnok

ale by som chcela digitalky :grinning:
29. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: ja som tyranka,my papame iba neochutene plotucne s cerstvým ovocim :grinning: :astonished: :astonished: :astonished:
29. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
takze ste riesili kako a 2.deti? bashenka, diki za sumar, ja docitane nemam.
veceru som spravila doma ja narychlo, lebo sme boli dlho v meste. kupila som cerstve bagety, prosuto, parmesan, cherry paradajky a bazalku. parmezan som poliala oliv.olejom, bagety sme si do toho namacali a ujedali sunku a paradajky k tomu.
inak teta v kvetinarstve sa s muzom tak fajn porozpravala, ze aj ona mi este poslala dalsiu kyticu - zadarmo. tak mam 2 :grinning:
29. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz
UZ SOM Raz spominala ze som videla piskoty pre deti a tam bolo vyrazne napisané ze od 3 rokov,som sa potesila ze aspon jeden vyrobca sa nasiel fer...
29. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz
@leelo len porozpravala???? :grinning:
29. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz
@mukky vy nemate retro music ? hudobna stanica
29. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz
@lenka_66 daj este nieco, ja milujem tieto dristy mamiciek spred 50 rokov
@mukky ja som videla uz skoro vsdae
@bashenka ahoj

neviem co zabralo,uvidime ako bude dalsie dni...este moze posobit ten sirup :unamused:
29. jún 2010 o 22:51  • Odpovedz
@lenka_66 :grinning: ano, len. tu to tak chodi - ludia su bezdovodne mili. az ta to prekvapi a zaskoci
@lenka_66 naco mi stanicu?nechapem
@mukky ale nie vlakova stanica :grinning: :grinning: .hudobny kanal idu tam same pesnicky nasho mladi.co si hadzala linky
29. jún 2010 o 22:53  • Odpovedz
@maatkka a malá sa má ako s kakom?? :frowning2: kupila si to?
aj my dávame marhule a dnes bude mat aj čeresne....bez supky zamixujem mixerom a dávam....
@lenka_66 vsak viem ze hudobnu :grinning:
nepocuvam radio...ved by som sa ochujila už načisto :grinning:

ide mi tv
29. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz
Leelo sumar?
Baby vy chcete ešte detičky? Mukky...leelo.. Lenka_66 ?
Ja by som ešte jedného chlapčeka prijala:sweat_smile:
29. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz
@leelo inak uz dávno bol jeden clanok aj s fotom v novinách..nemecká billa poobede a slovenská....ovocie a zelenina krasne naukladana a cerstvá,plne regále a o slovenskej nevravím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skoro nic vylozene a ak tam nieco bolo tak pobite a zhnite :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz
typy na mnamku pre deti.

sprav im nepečené jablkové tortičky a ak máš pridaj aj nejaké jahody a máš vystaráno, to je rýchle a ľahké

urob jogurtovú nepečenú tortu, tá je mňamková
29. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz
@bashenka chcem mat,ale sa bojim ako by to bolo pri tornááááááde menom S
a aj chudnem koli tomu aby som mohla mať
29. jún 2010 o 22:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.