Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
29. jún 2010

@bashenka ja hej ale drahy nie .asi pojdem k susedovi 😀

@mukky sak ked ide telka tak fajn pesnicky

mukky
29. jún 2010
mukky
29. jún 2010

a kde je zuzana? 😕

lenka_66
29. jún 2010

inac este stale ma marek ten flak na tveri ale bez bieleho. nemyslim ze to bol hrach na vine.struk sme mu hned vytiahli a uz predtym jedol a nic.

leelo
29. jún 2010

@bashenka sumar - od slova zosumarizovat 😉

zuziiiicek17
29. jún 2010

do riciiiii ,ste sa zbesneli ,ze tak rychlo pisete ? ja vas nestiham ani citat 😀 😀 😀

mukky
29. jún 2010

lucim sa,bolia ma prsty a krk 😝 ale neskor nakuknem asi papa

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 ja si tiez myslim, ze zo struku nie

lenka_66
29. jún 2010

@mukky co co?
asi misko strajkuje bo aj fb zanedbava

lenka_66
29. jún 2010

@zuziiiicek17 tak neflakaj ale makaj 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

a pozravuje vas Vevusiatko 😵 😵 😵 ,aju sa fajn ,su na vychode a uz by chcela prist domov .a dnes boli na kupku amala tam vystrajala 😅 a teraz sli hajat 🙂

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 ja som to tiez vzdala. odkedy tu som, len pisem, necitam. ale bashenka ma docitane, ona nam to zhrnie, spravi tzv.zhrn

bashenka
29. jún 2010

Že k susedovi😀... Moj chce na šťastie, odkladám si dievčenské veci a dúfam že to bude chlapček😀 ale to až za pár rokov. Majte sa pekne dievčatá ...brú noc.

zuziiiicek17
29. jún 2010

ja makam 😀 mukky ,ty si dobraa ,fuuuurt ides prec ,ked pridem 😠 😀

leelo
29. jún 2010

vevu je na fb, ale tu ne. boji sa docitavania. no to aj osedivie

zuziiiicek17
29. jún 2010

@leelo bashenka sa na nas tiez vyprdla 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

vev bola na fb na chvilku a dokonca vraj obcas aj cita ,ale nestiha pisat 😀

leelo
29. jún 2010

@zuziiiicek17 tak lenka musi s nami celu tu debatu prejst, presne o com sa bavili. akoze este raz 😀 lenka?

lenka_66
29. jún 2010

@mukky a ja som specialne pre teba nasla 😀

ja mam dobry napad na obed... svieckova... kuracie masko a zvlast uvarit zeleninu zmixovat a zahustit mliekom, ci smotanou... k tomu zemiaky, alebo aj knedlik... Kristinka sa nevedela dojest...Zajtra skusame 1x rybku, tak dufam, ze uspesne.

smotanu aj ja už dávam aj včera mala perkelt so smotanou, náš, ja ked nemusím nevarím 2x....a aj zemiakový prívarok sme už papali, my sme si s mm dali ocot do tanierov a pohodka...

ja mam dobry napad na obed... svieckova... kuracie masko a zvlast uvarit zeleninu zmixovat a zahustit mliekom, ci smotanou... k tomu zemiaky, alebo aj knedlik... Kristinka sa nevedela dojest...Zajtra skusame 1x rybku, tak dufam, ze uspesne

ja idem zajtra robit perkelt takze zas jeden z dni kedy nemusim varit na 2x..

my sme mali špenátik dnes, dám variť zemiaky spolu so špenátom, trošku póru, jeden strúčik cesnaku, potom pridám trošku masla a mliečko niekedy aj žĺtok

bashenka
29. jún 2010

Zuzi aj ja by som potom chcela pozrieť ako si ju namachlila teda ak budú nejaké fotky...🙂 a ty si na tom ako s babatkami? Chceš ešte? Či asi až ked dojde ten pravý, že 😉bolí ma hlava tak končím, zajtra sa vám tu možno nahlásim😉 pa

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 krasa! 😀 😀
rovno na gastro mozu ist

lenka_66
29. jún 2010

@leelo nechapem ???
tak lenka musi s nami celu tu debatu prejst, presne o com sa bavili. akoze este raz lenka?

leelo
29. jún 2010

no my sme tu so Z neboli a nemame docitane. ty si tu jedina zostala. tak nam akoze nasimulujes, co sa tu dialo 😀

zuziiiicek17
29. jún 2010

@bashenka jasne ze by som chcela este jedno ...moje bubu malo byt dievcatko ,tak som sa strasne tesila ...ale narodil sa mi krasny chlapcek ,no ku stastiu mi chyba este bambulka 😵

leelo
29. jún 2010

ja sa k teme deti neviem vyjadrit definitivne a tak, aby ma to nemrzelo.

lenka_66
29. jún 2010

a toto neotvori vam ???

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 hahaaaaaaaaa, dalsi dokaz, ze nedocitane mam

leelo
29. jún 2010

@lenka_66 neotvori

leelo
29. jún 2010

fnuk, budes musiet castejsie sumarizovat