Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
30. jún 2010

Superstar su otrepané, tie neznášam 😅 Same deti ich nosia.... tie nie...
Leelo, v obchode si už vôbec neviem vybrať 😒 som divná viem... strašne si vyberám, nič sa mi nepáči ☹

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 😀
opis strucne postup ako si licila nevestu. mala nejake nedostatky?

nikollette
30. jún 2010

Aj LAcose alebo Hilfiger by neboli zlé, ale Hilfiger sa mi nepáči ani jeden tip pomaly 😒

leelo
30. jún 2010

@nikollette v tom outlete by si sa zblaznila. mne uz sa tocila hlava z toho vyberu 😅
ja mam praveze rada nieco si pozriet na nete, nechat prejst hlavou a potom ist na istotu

leelo
30. jún 2010

lacoste maju krasne letne farby

nikollette
30. jún 2010

Juuj, tomu verím... Ale zas ani o nie je dobré, ked sa mi páči 5 párov a neviem si vybrať 😕

leelo
30. jún 2010

ved preto by som sa ja z velkeho vyberu zblaznila, akoze naozaj 🙂 ved aj tie moje sandalky som vyberala zo 100 druhov, potom z 3 , 2 a nakoniec som si vybrala

leelo
30. jún 2010

ktore su superstar? ja na adidas nemam stastie, pritom sa mi vzdy viac pacia. ale nemaju moju velkost a pod... tak skoncim pri nike

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo nemala nedostatky takmer ziadne ,ma krasnu plet 🙂 cize sa mi licila super .tak som jejnaniesla krem ,make up ,trochu pudru ...dolezite je dat make up a puder aj na viecka a na pery -lepsie drzia tiene a ruze
naniesla som jej na viecka az pod obocie taky svetlunko zlaty tien ,tesne pod obocie biely na preziarenie .hnedy tien som jej naniesla na pohyblive viecko.jasne fialovym som spravila trojuholnik ,ktory som vytienovala do stratena.do stredu viecka som naniesla ruzovy sypky tien a ku kutika oka zlaty .cele som to vytienovala ,aby nebolo vydno prechody a obcas doplnila farbu .oci som jemne oramovala fialovou ceruzkou ,do vnutra bielu,aby oko otvorila .nalepila mihalnice a dokorigovala tekutou linkou ,aby nebolo vidno lepidlo .
potom som dokreslila obocie .,prepudrovala naniesla licka a lesk

nikollette
30. jún 2010

A aké si si vybrala?
Mne sa páčia aj Lacoste kotíkové, ale MP nie, vraví že su detské, že to puberťáčky nosia. Ako v istom zmysle má pravdu, že tie kotníkové tenisky vidím na mladých babách väčšinou. (myslím mladších odomna)

Teraz je taký výber už. A stále nová moda každým meisacom. Co pozerám časáky a hviezdy aké tenisky, resp. topánky nosia... 😅 mne sa to páči.. no ale vyber si, z tolkých 😝

nikollette
30. jún 2010

Superstar gumený predok, také šašovský tvar 😀 ja ich tak volám, že šašovky 😅

nikollette
30. jún 2010
nikollette
30. jún 2010

aspon podla mna 😔

zuziiiicek17
30. jún 2010

@nikollette su aj novsie typy 😉 le kazdy ma iny vkus ...ja by som si zase NIKE nikdy nekupila

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 zuzi, wow! a trsy netreba korigovat tekutou? ja si nepomatam ako mi E robila...
krasne to muselo byt 😵

nikollette
30. jún 2010

Mne sa teraz páčia aj také plátenky ako keby, ale tigrové, som to videla na nejakých známych ženách, v Star... že hit leta..
len také neviem nikde nájsť 😒
Ako druhé tenisky b boli super..

nikollette
30. jún 2010

Mne sa páčia aj adidas... ale viac krajších kolekcií má nike...
Adidas sa mi páči ked už tak, tak nejaké new kolekcia od Missy Eliot, reps. kolekcia Respect me... Tie sú fakt štýlové 😵

zuziiiicek17
30. jún 2010

@nikollette no to mas pravdu ,tie su fakt super 😵

zuziiiicek17
30. jún 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8857808&tab=1
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leelo
30. jún 2010

mne sa v kazdej kolekcii paci tento styl adid:
http://shop.adidas.de/product/JB644/G16255/Orig...

tieto su skarede, ale ide o ten "strih" - jednoduche, tenka podrazka, pata je vpodstate nizsie ako spicka. v kazdej kolekcii ich maju v inych farbach. naposledy sa mi pacili biele kozene so slabucko zelenymi pasikmi na boku. nez som sa rozhybala, nemali moje cislo a kupila som si cierne nike. to bolo min leto...

tie superstar poznam, ale moja kamoska na skole ich nosila uz v r.2003, vtedy este ziadna SS nebola. to ich ta sutaz preslavila?

leelo
30. jún 2010

z adidasu je ta originals kolekcia, co missy robi reklamu, uzasna

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo trsy sa lepia medzi vlastne mihalnice a nie nad tak ako cele ,preto je to lahsie .a menej to vidno 😉 ja jej dam dam linku ako prvu a potom ju budem prekryvat tienmi atd

leelo
30. jún 2010

fuj tie platformy! 😝 😀

leelo
30. jún 2010

ten link co som dala su hnusne, to berte s rezervou, okrem toho mne sa pacia snurkove, ale nenasla som lepsie, co by sa podobali tym mojim

nikollette
30. jún 2010

No ved to že superstar su už velmi dávno... A aj ked sa mozno torska vylepsili, ten dizajn je pre mna furt rovnaký...

Ja mám podobné nike shox, ale staršiu kolekciu... Ale tieto sú aké parádne...
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8865203&tab=4

maatkka
30. jún 2010

zuziiiicek vidiet ako ta tvoja profesia bavi 🙂 veeelmi by som ti priala aby si sa tym raz naozaj zivila a uzivila tak ako si predstavujes 😉
mukky dakujem za opytanie... dnes kakala take maksie ale plakala znova pri tom ☹
baby neviete mi poradit ze ked jej davam ten hylak ci pocas celej doby uzivania nesmie vobec mlieko a mliecne vyrobky? alebo len nejaku dobu po uziti? ja si neviem dost dobre predstavit ako to vydrzi bez um - hlavne vecerne zaspavanie - luuubi ho...

zuziiiicek17
30. jún 2010

@maatkka dakujem 🙂 naozaj ma to velmi bavi 😵 nie som z tych co isli na hocktoru skolu len aby mali maturu 🙂
a to fakt nemoze mala mliecko 😒 ?

vevusiatko
30. jún 2010

ahojte 🙂 ja citam ale nestiham pisat ...citam len tak pribezne takze ma ospravedlnte za nejake vypadky 😀 😀

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 u rozumiem trsom. ja by som tekutu linku ani nechcela, velmi ramuje oci

leelo
30. jún 2010

@maatkka cau. a nemozes jej ine namiesto hylaku dat?