• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@nikollette jééééj,ja soém starodávna a otrepaná :grinning:
mám také adidasy len červené :grinning: v rakusku ma vysli asi na 30 eur ,boli akože detské :grinning:
30. jún 2010 o 15:00  • Odpovedz
@mukky tie čo si mala minule ? :slight_smile: mne sa pačili :dizzy_face:
30. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz
:grinning: a to ako sa im nadáva?superstar?
30. jún 2010 o 15:02  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ty si si vsimla preboha jaké mam botasky?????? :grinning: :grinning:
docitavam postupne
30. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ten trojuholník si poprosím vysvetliť :confused:
30. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz
@mukky hej tak sa im nadava :grinning:
A ja si stále na každom všímam :grinning: som úchyl na kabelky ,botičky ,líčenie a obočie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: už si si ho bola dať konečne vytrhať ,či čakaš na moju odbornú ruku ? :grinning:
30. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz
@mukky no predsa ten obluk co sa robi z tmavsim tienom ...co na tom nechapes ? ved sama si to robis tiez :grinning: ale nadava sa tomu trojuholnik :slight_smile: eeej ,ale sa musis este ucit nase odborne nazvy :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz
ahojte zienky,
my mame dnes ukazkovy den,vstali sme okolo 10,potom sme isli na kupalisko a teraz zase hajame. Tobiasko sam isiel hajat do postielky, supeeeer,uplna pohodicka dnes :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz
@maatkka :frowning2: a kupila si ten sirup co som ti napísala?

som sa docitala ze zapchy zacinaju medzi 2-3 rokom :frowning2: veku dietata
30. jún 2010 o 15:10  • Odpovedz
30. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz
@wandeirra tak to si mala super den zatial ... :slight_smile: moj misko ol doobeda zlooostny ako certik :unamused: ale teraz to vyspinkal :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz
aj Tobias vcera hrozny den,ako sa zobudil mrncal ako zlostne mača skoro cely den
:slight_smile: keby bol kazdy den taky ako dnes,tak aj 5 deti odchovam :slight_smile: :slight_smile:

miskovi asi zubky ide,tak je nervny,ale pri Tobiasovi niekedy neviem uz co mu je,uz zubky mame a býva zlostny
30. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz
@zuziiiicek17 a kabelocku si si vsimla aku som mala??asi nie :grinning:

cakam na teba
30. jún 2010 o 15:16  • Odpovedz
@zuziiiicek17 uz chápem :grinning:
a vies co,teraz sa lícim tak,ze najprv oci a az potom makeup,je to tak lepsie...ale ked ideme len na chvilu na nakup ci von take len spirala..a ked okolo domu ta ništ :grinning:
30. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz
opustam vas o chvilu....&s uz hodku spinká
30. jún 2010 o 15:19  • Odpovedz
mukky najprv oci a potom makeup? zeby som to aj ja zmenila? robim najprv makeup a potom ostatne
30. jún 2010 o 15:20  • Odpovedz
@mukky taku malu ,ale neviem ci bola cervena alebo inej farby

ideme my vonku ,este sme dnes neboli a vonku je krasne :slight_smile:
30. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz
mne sa pacia aj take staré dizajny botasiek...aj mam take dvoje,taka klasika skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,lebo mam ploché nohy a v nich ma tak nebolia a topanky som uz nemala skoro 3 roky,len na svadbe asi 2 krat :confused:
30. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz
@zuziiiicek17 nike to bola taka cervená eko koža,oblubená...
30. jún 2010 o 15:22  • Odpovedz
@wandeirra vies co som si stale dala mak.a puder a potom ked sa mi prasili tiene som musela zotriet a opravovať omietku zase :grinning:

takze teraz oci komplet a ak aj nehoda sa stane neva...a potom az mak,puder,licka,pripadne blyštek :grinning: na lica,balzam a vacsinou lesk
30. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz
Mukky nemyslela som to tak :pensive: :wink:

Inak líčiš sa ako ja... Ja tiež volakedy najprv make up a púder, ale ked sa prášili tiene, alebo opadalo, či ako ty vraviš nehoda, musela som to celé pod okom zmazávať... A už asi 3 roky sa malujem opačne.. Najprv oči, potom face :wink:
30. jún 2010 o 15:28  • Odpovedz
@nikollette ved v pohode :grinning: kazdy nosí co sa mu páci :wink: ,ja by som si napr.nikdy neobula tie topky co ste spominali v tvojej teme :grinning: co su vhodné len okolo vody :grinning:
cros ci ako :grinning: ani k vode nie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale tie kotnikove sa pacia aj mne co si spominala :slight_smile:

super,mame nieco spolocné :grinning:
30. jún 2010 o 15:32  • Odpovedz
@vevusiatko ja budkovu poznam :grinning: to je vlastne sukr. bazen, tomu gucikovi patri ta restika a ten bazen je k nej. ci nie to myslis?
30. jún 2010 o 15:34  • Odpovedz
opat ma boli krk,auuuuuu,raz ma seklo strasne dávno asi ked som mala 13 rokov a odvtedy to citim niekedy,som musela nosit aj ten golier gotický :grinning:

vecer nakuknem ked malý zaspi alebo skor,uvidim ako sa bude dat a co budeme robiť
30. jún 2010 o 15:35  • Odpovedz
@leelo ono to je taka mala cast botanickej zahrady :slight_smile: a je to v starom meste ... patri to iuvente :wink:
30. jún 2010 o 15:37  • Odpovedz
@vevusiatko ahoj...a dovi,idem off :grinning: a nabuduce nedavaj takehoto smajla ze si na východe :frowning2:

:grinning:
30. jún 2010 o 15:39  • Odpovedz
@mukky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahoj bola som dvakrat aj v KE :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz
ja si crocsy k moru kupim, aj malemu. uz som ich velakrat mala v ruke, len v tom obchode je priserny smrad :grinning:
budem ich nosit aj doma na terase, je to prakticke, ked napr polievame travu
30. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz
@vevusiatko tak potom neznam :wink:
30. jún 2010 o 15:48  • Odpovedz
Ja mám také kvetinkové, počkaj dám foto... velmi sú pohodlné...
A tomám doma 3 páry nike šlapiek, jedny lacoste žabky, dvoje také obyčajne žabky penové, a furt nosím tieto "gumáky" :grinning:

k moru či niekde von nevim či by som si ich dala, ale na dvor sú perfektné. Aj malý má maskáčové :grinning:
30. jún 2010 o 15:53  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.