Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
30. jún 2010

@nikollette jééééj,ja soém starodávna a otrepaná 😀
mám také adidasy len červené 😀 v rakusku ma vysli asi na 30 eur ,boli akože detské 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@mukky tie čo si mala minule ? 🙂 mne sa pačili 😵

mukky
30. jún 2010

😀 a to ako sa im nadáva?superstar?

mukky
30. jún 2010

@zuziiiicek17 ty si si vsimla preboha jaké mam botasky?????? 😀 😀
docitavam postupne

mukky
30. jún 2010

@zuziiiicek17 ten trojuholník si poprosím vysvetliť 😕

zuziiiicek17
30. jún 2010

@mukky hej tak sa im nadava 😀
A ja si stále na každom všímam 😀 som úchyl na kabelky ,botičky ,líčenie a obočie 😝 😀 😀 už si si ho bola dať konečne vytrhať ,či čakaš na moju odbornú ruku ? 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@mukky no predsa ten obluk co sa robi z tmavsim tienom ...co na tom nechapes ? ved sama si to robis tiez 😀 ale nadava sa tomu trojuholnik 🙂 eeej ,ale sa musis este ucit nase odborne nazvy 😀 😀 😀

wandeirra
30. jún 2010

ahojte zienky,
my mame dnes ukazkovy den,vstali sme okolo 10,potom sme isli na kupalisko a teraz zase hajame. Tobiasko sam isiel hajat do postielky, supeeeer,uplna pohodicka dnes 🙂

mukky
30. jún 2010

@maatkka ☹ a kupila si ten sirup co som ti napísala?

som sa docitala ze zapchy zacinaju medzi 2-3 rokom ☹ veku dietata

mukky
30. jún 2010

@nikollette EH 😅

zuziiiicek17
30. jún 2010

@wandeirra tak to si mala super den zatial ... 🙂 moj misko ol doobeda zlooostny ako certik 😒 ale teraz to vyspinkal 🙂

wandeirra
30. jún 2010

aj Tobias vcera hrozny den,ako sa zobudil mrncal ako zlostne mača skoro cely den
🙂 keby bol kazdy den taky ako dnes,tak aj 5 deti odchovam 🙂 🙂

miskovi asi zubky ide,tak je nervny,ale pri Tobiasovi niekedy neviem uz co mu je,uz zubky mame a býva zlostny

mukky
30. jún 2010

@zuziiiicek17 a kabelocku si si vsimla aku som mala??asi nie 😀

cakam na teba

mukky
30. jún 2010

@zuziiiicek17 uz chápem 😀
a vies co,teraz sa lícim tak,ze najprv oci a az potom makeup,je to tak lepsie...ale ked ideme len na chvilu na nakup ci von take len spirala..a ked okolo domu ta ništ 😀

mukky
30. jún 2010

opustam vas o chvilu....&s uz hodku spinká

wandeirra
30. jún 2010

mukky najprv oci a potom makeup? zeby som to aj ja zmenila? robim najprv makeup a potom ostatne

zuziiiicek17
30. jún 2010

@mukky taku malu ,ale neviem ci bola cervena alebo inej farby

ideme my vonku ,este sme dnes neboli a vonku je krasne 🙂

mukky
30. jún 2010

mne sa pacia aj take staré dizajny botasiek...aj mam take dvoje,taka klasika skoro 😝 ,lebo mam ploché nohy a v nich ma tak nebolia a topanky som uz nemala skoro 3 roky,len na svadbe asi 2 krat 😕

mukky
30. jún 2010

@zuziiiicek17 nike to bola taka cervená eko koža,oblubená...

mukky
30. jún 2010

@wandeirra vies co som si stale dala mak.a puder a potom ked sa mi prasili tiene som musela zotriet a opravovať omietku zase 😀

takze teraz oci komplet a ak aj nehoda sa stane neva...a potom az mak,puder,licka,pripadne blyštek 😀 na lica,balzam a vacsinou lesk

nikollette
30. jún 2010

Mukky nemyslela som to tak 😔 😉

Inak líčiš sa ako ja... Ja tiež volakedy najprv make up a púder, ale ked sa prášili tiene, alebo opadalo, či ako ty vraviš nehoda, musela som to celé pod okom zmazávať... A už asi 3 roky sa malujem opačne.. Najprv oči, potom face 😉

mukky
30. jún 2010

@nikollette ved v pohode 😀 kazdy nosí co sa mu páci 😉 ,ja by som si napr.nikdy neobula tie topky co ste spominali v tvojej teme 😀 co su vhodné len okolo vody 😀
cros ci ako 😀 ani k vode nie... 😝
ale tie kotnikove sa pacia aj mne co si spominala 🙂

super,mame nieco spolocné 😀

leelo
30. jún 2010

@vevusiatko ja budkovu poznam 😀 to je vlastne sukr. bazen, tomu gucikovi patri ta restika a ten bazen je k nej. ci nie to myslis?

mukky
30. jún 2010

opat ma boli krk,auuuuuu,raz ma seklo strasne dávno asi ked som mala 13 rokov a odvtedy to citim niekedy,som musela nosit aj ten golier gotický 😀

vecer nakuknem ked malý zaspi alebo skor,uvidim ako sa bude dat a co budeme robiť

vevusiatko
30. jún 2010

@leelo ono to je taka mala cast botanickej zahrady 🙂 a je to v starom meste ... patri to iuvente 😉

mukky
30. jún 2010

@vevusiatko ahoj...a dovi,idem off 😀 a nabuduce nedavaj takehoto smajla ze si na východe ☹

😀

vevusiatko
30. jún 2010

@mukky 😀 😀 😀 😀 ahoj bola som dvakrat aj v KE ☹ 😀 😀 😀 😝 😝

leelo
30. jún 2010

ja si crocsy k moru kupim, aj malemu. uz som ich velakrat mala v ruke, len v tom obchode je priserny smrad 😀
budem ich nosit aj doma na terase, je to prakticke, ked napr polievame travu

leelo
30. jún 2010

@vevusiatko tak potom neznam 😉

nikollette
30. jún 2010

Ja mám také kvetinkové, počkaj dám foto... velmi sú pohodlné...
A tomám doma 3 páry nike šlapiek, jedny lacoste žabky, dvoje také obyčajne žabky penové, a furt nosím tieto "gumáky" 😀

k moru či niekde von nevim či by som si ich dala, ale na dvor sú perfektné. Aj malý má maskáčové 😀