Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

inac ,ja by som si chcela este spravit kadernicky kurz ,ale stoji 550 € ,tak nevem nevem 😖 mozno raz

leelo
30. jún 2010

@bashenka vedpred tym mozes kamienky skontrolovat a basta. naj su take tie ploskace v chorvatsku 😉

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 mne eliska vravela, ze techniku vlasov odkukala vzdy od kadernikov, s ktorymi robila tie zmenarne vselijake o pod.

lenka_66
30. jún 2010

@leelo priestory pekne ako snaha uz vtedy bola asi 5-6 r.spatne.chela som trvalu depilaciu bikiny,nohy.tak ze skusim bikiny ze co a ako bo nohy vtedy vychadzali na 10 000.tetuska mila no kusok ma spalila (dalo sa to zniest) a vysledok nic.potom som tam volala asi o 2-3 dni ze som este stale jak opica chlpata .tak ze mam pockat 6 tyzdne. jasne ze nic sa nedialo.a reklamovat mi to prislo divne ako dokazem ze to nie su nove .... .
a kedze cestou tam som spadla bo cerstvo napadal sneh tak som mala modrinu na pol nohe.
zvysne veci kozmeticke na mne predvadza svagrina - kozmeticka
a su strasne daleko blba lokalita

bashenka
30. jún 2010

@zuziiiicek17 dneska som ani nemusela špiónovať ale chápeš keď malej dávam zeleninovú polievku a snažím sa ju nejako oblbovať aby zjedla čo najviac a niekto mi do nej začne tlačiť maslový chleba tak to je už čo povedať... A to je len v skratke... No musím sa premôcť a padať do sprchy😉

leelo
30. jún 2010

@lenka_66 aha. no toto by som si aj ja chcela dat. vraj to na 1.x nejde vsetko dole. a musi sa vydrzat s chlpami, neholit. reklamovat si mala. resp by ti povedali ze dalsie sedenie. neviem ake technologie pouzivaju tu, ale vraj to fakt nejde na 1x

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 a nemas neaku kamosku (kadernicku) zo skoly nech ta nauci neake grify

bashenka
30. jún 2010

@leelo tak to asi aj áno, ale tu v petržálke špinavej na tom štrku by som asi len smeti odhrabávala😉

zuziiiicek17
30. jún 2010

@bashenka ja to uuuplne poznam 😀 to iste robi aj moja babka a to misko podstatne mladsi 😀

@mukky naklusaj ! kde sa flakas ? zase dojdes ,ked ja pojdem hajat

lenka_66
30. jún 2010

@leelo laser to bol nic viac neviem.ano ale mne fakt ani jeden nevypadol(nie ze by som ich mala spocitane 😀 ) ale bolo povedane ze kusok a asi na 5 sedeni by to malo byt .jedno bolo 600 sk.mne vlastne slo hlavne o nohy a kedze ma to nepresvedcilo tak som tam ani viac nesla.

zuziiiicek17
30. jún 2010

mam jednu kadernicku znamu ,velmi dobru ,perfektnu ,aj som sa od nej cosi naucila ,ale zase neviem ci ju s tym otravovat 😒 uz mi tam napomahali dost 😀 a vlastne ona mi stale vlasy robila zadara a tak som mala najlepsie vlasy v sirokom okoli mojich znamych 😝 to co viem ,viem od nej ,ale uz mi to pride blbe ju zase otravoovat

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 sak dohodnite kseft nech ta to nauci za cca 250e. ona zarobi a ty usetris na kurze

leelo
30. jún 2010

@lenka_66 chapem. ja som tiez takto zacala v inom salone (blizko pri mojom office). 1.sezeni ok, nieco zostalo, nesmela som s tym nic robit, tesim sa na 2. a zavolaju mi, ze sa im pokazil laser e nevedia kedy (!!!!!) ho opravia. cize som si donevidim mala neholit nohy - uzaaas !!!! mala som aj ja reklamovat...
skoda, ze v lete sa to nerobi, isla by som aj teraz

leelo
30. jún 2010

@zuziiiicek17 ale ty vlasy tak urgent nepotrebujes ovladat, ci hej? nechces sa sustredit na vizaz zatim plne?

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 vidis ,to mi nenapadlo 😅 ty si genialna

lenka_66
30. jún 2010

@leelo tak ked v zime by si aspon na puncoskach usetrila 😀

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 ze vahas .ale si ma urazila - to si len teraz na to priisla 😀 😀 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo ide o to ,ze napriklad vo francuzsku sa bezne robia kurzy kadernicka-vizazistka .takto je to lahsie aj pre zakaznicky ,ked nemusia hladat este aj kadernicku .ja som to vzdy chcela nejak sklbit ,tak uvidime ako sa mi to podari

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 😀 jasne ,ze uz davno som na to prisla ,ale teraz si mi dala taky typ ,ze odpadnem .a budem mat istotu ,ze sa to naucim od dobrej kadernicky 😵

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 neodpadavaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!! abo ti ma dat kto prvu pomoc?

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 😀 jasne ,misko mi potiahne z cicky a ja ozijem 😀 😀

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 tak jedine. a on ta nebije po tvari ked spis? marek kazde rano marianovi jednu zavalasi 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 nie ,nebije ,on si sadne ,kukne na mna ,odhrnie mi koselu a vrhne sa na mna 😀 😀 😀 ako upir fakt .niekedy je aj na druhej strane postele ,ale otvori oci a uz sa na mna vrha cez celu postel 😀

leelo
30. jún 2010

no som spokojna s vami, dobre sa to vyvija.
jasne, ze je to lepsie pre zakaznicky, ja som toho prikladom - stremovala som vizazistku a dopadlo to super. navyse moje vlasy su neskonale rovne a ona ich porazila!

babuchy, idem spat. iste sa mi bude snivat o make-upe, ej, tesim sa ja na to. dobru noc 🙂

zuziiiicek17
30. jún 2010

@leelo ako s cim si spokojna ? 😕 🙂
a dobru nocku teda ,ked uz ides

lenka_66
30. jún 2010

@leelo dobru

@zuziiiicek17 podareny zlatusik. od mala zavistly na ciculkach 😀 .ked si najde frajerku budes ju musiet upozonit 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 😀 no ,ale to uz neskor nebude na tych mojich 😀
ked sme boli na tej skuske ,tak ta nevesta ma dve male sesry .jedna 4rocna sa s miskom hrala ,a maly siel za nou na chodbu .ked boli na chodbe ,tak to dievcatko kuklo na miska ,pohladkala ho a hovori :"no misko ,a sme konecne sami" 😀 😀 😀 to bolo take zlateee .sme si skoro cvrkli od smiechu vsetci 😀

lenka_66
30. jún 2010

@zuziiiicek17 deti vedia byt uprimne a zlte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
30. jún 2010

teda azijske su aj zlte ale ja som myslela zlate

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 hej vedia ,no podarena bola strasne ta mala 😀