Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 to mi doslo 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 ,no idem ja hajat ,misko sa zacina vrtiet ....aha ,tak sa uz aj zobudil 😖 papa 🙂

@mukky hnevam sa 😝 😀

zuziiiicek17
30. jún 2010

@lenka_66 ake fajn link ,pozriem si to zajtra 😵

lenka_66
30. jún 2010

idem ja off mja sa

nikollette
1. júl 2010

Dobré ráno...
Ešte tu asi nik nie je v takýchto skorých ranných hodinách 😕 😅
Ja som nejak nevedela spať. Drobček ešte hajušká...
Dnes plačkal, mrnčal trošku ráno, tak som mu urobila 90ml mliečka na skúšku. Najprv nechcel, no potom si nejak asi 60-70ml cucol, po dlhej dobe, asi mesiaci bez UM 😕

Zajtra ideme zase na žúrku 😕
Včera večer tu bol kamarát, čo bol u nás aj teraz na opekačke, a pozval nás pre zmenu on na grilovačku, rozbíjačku, lebo má narodky. Moc sa mi ale nechce, no uvidíme do zajtra.

bashenka
1. júl 2010

Aj ja želám dobré ránko 😝 ...ťiež mi malá ešte hají ... ako dlho 😅 nezvyčajné... a pojdeme k tej vode ked sa zobudí budem aj pomaly chystať 😉

nikollette
1. júl 2010

Joj, ale vám je dobre. Aj ja by som išla. Aj keď bazén si môžeme napustiť vodou aj tu na dvore, ale to nie je ono. A zase na jazernú vodu sa mi zdá malý 😒
Ja ešte neviem čo mi dnes budeme...

bashenka
1. júl 2010

😀 Na jazernú vodu sa mi zdá každý malý .. je to hnus podla mna ale v petržalke nieje žiadne kúpalisko otvorené snád jedno v sobotu otvoria a budeme tam chodiť ... ja jej zoberem bazénik a nechám ju v nom člupkať sa snád sa mi ju podarí udržať troška dalej od vody... uvidíme. 😉 Ved sa vyber aj ty, tam v senci je dobré jazero, ne?? Sme tam boli na chate ked som bola ešte "mimi" ale bolo tam super si pamätám

nikollette
1. júl 2010

Ale ja nie som momentálne v senci... 😀
hej sú tam slnečné jazerá, to je nič moc a kooopec ludí.
Potom gulaška, tam je krásne čistá voda, ale studená a hned hlboká...
Strieborné jazero, to nie je nič moc, kedže tam sú naokolo chaty, a viem si predstaviť kam vypúšťajú žumpy...
A potom aquathermal, ale sa mi zdá dosť 20eur plaťiť vstupné 😝 keď všade naokolí stoja kúpaliská termálne na den okolo 5-7 eur za vstup 😒

bashenka
1. júl 2010

A to nebudeš celé leto kúpať?? 😅

nikollette
1. júl 2010

V bazéne hej, alebo tu na okolitých termálnych kúpkach, ideme aj do Chorvátska, a potom máme s MP jedno jazero, krásne, čisté, teplé tak tam budeme chodiť. Už sme boli tento rok 🙂 😎

nikollette
1. júl 2010

Len nie v Senci 😉

bashenka
1. júl 2010

Nevie niekto či sú aj v Bojniciach nejaké kúpaliská?? ... asi hej že 😉

bashenka
1. júl 2010

Aj mi ideme do CH 😀 ... len sa bojím ako malá zvládne tú cestu autom...

zuziiiicek17
1. júl 2010

Ahojte ,tak som mala pravdu ,ze ma drobec malo zeleza 😠 dr mu hned chcela dat lieky ,ale ja som nechcela ,tak ma zacala prehovarat .som jej povedala svoje ,ze ked ju to doteraz netrapilo ,tak nemusi ani dalej ,ze ja uz nejak vymyslim ako mu to zelezo doplnit

bashenka
1. júl 2010

zuziiiicek17 ako mu to zistili?? Brali mu krv?? Ty si mala podozrenie? A to sa nejak prejavuje ked má málo železa?? ...ja som mala málo v tehotenstve..

nikollette
1. júl 2010

Bashenka neviem 😕
Určite to zvládne. Ved chodťte v noci, ked to malé prespí, bude menej áut, a nebude dusno a horúco...

Zuzi, hm 😠 ešte že si dala spraviť tie testy...
Ak si nechcela lieky musíš nahrádzať v strave bohatej na železo...
A čo ti chcela dať?

nikollette
1. júl 2010

Bashenka, človek je väčšinou biely 😒

nikollette
1. júl 2010

Ja som mala tiež málo v tehotenstve. Som brala, už ani neviem ako sa to volá 😕 to železo v tabletkách každý den, ešte aj po pôrode som musela, až do ukončenia šestonedelia...

nikollette
1. júl 2010

Zuzi a on má vyslovene málo železa, alebo je chudokrvný?
Lebo aj náš drobec bol chudokrvný, bol bielučký, spavý... ale železo mal v norme...

bashenka
1. júl 2010

Ako že človek je väčšinou biely, že sa neopáli?? 😀 ...určite pojdeme v noci...alebo ževraj ešte lepšie je ísť okolo 4-tej nadránom .. neviem no. Cez den určite nepojdeme 😝

bashenka
1. júl 2010

či s tým železom si to asi myslela. že 😀

nikollette
1. júl 2010

Bashenka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jasné že s tým železom....

zuziiiicek17
1. júl 2010

ja som videla ,ze je bledy a stiepia sa mu nechtiky 😒 ale nasa doktorka je pri*ebana ,ona nic nevidi ,ziadne testy nespravi ani nic

zuziiiicek17
1. júl 2010

niki ,anemiu nema ,je tam len nedostatok zeleza ,ale aj tak .

nikollette
1. júl 2010

Tak aspon že ty si si to všimla. Lebo vieš väčšina malých detičiek cca do 2-3 rokov je biela...
Hlavne bábätká do roka... Ale keď aj tie nechtíky mal také 😒
a čo mu budeš dávať? Strukoviny, cvikla, špenát... ?

nikollette
1. júl 2010

Myslela som že bielučke sú detičky najmä taký blonďáčikovia modrookí 😉

bashenka
1. júl 2010

ževraj v špenáte je strašne málo toho železa ... sa zistilo že to je dobrá sprostosť to s tým pepekom námorníkom 😝 zuziiiicek17 to je super že si si to všimla... aspon vidíš aká si super mama 😉 a moja Laura je tiež biela ved aj ja som, ani ju koli tomu nechceli pustiť z nemocnice domov ako by sa malo...len som ich musela prehovárať a nakoniec pustili... dalšiu noc by som tam už nezvládla 😒
moja stále spí .... 😅 prečo takto nepotiahne ked som do rána hore? 😅 .. Ja už by som aj niekam išla ... tiež nejakú rozbíjačku 😝

nikollette
1. júl 2010

No mne sa zajtra ani moc nechce. Možno ešte do zajtra zmením názor 😅
Ale ideme, kedže ten chalan býva len o 5 domov ďalej 🙂