Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
1. júl 2010

hej ten spenat je debilina ,to skor v brokolici je toho viac 😉 ale strukoviny ,cvikla a tak ...snad to bude chceiet

zuziiiicek17
1. júl 2010

a asi sa dnes budeme kupkat konecne v tom bazeniku co som kupila nedavno 😵 fajne telo je

lussy23
1. júl 2010

Zuziiiicek17 - milé to divčatko

No včera boli u toho doktora a nič nezistili. Ale predtým mu kamarátka mojej sestry ponúkla mandarinku. myslíte, že je to z toho?

nikollette
1. júl 2010

Aj my sa pôjdeme člapkať von na dvor dnes 🙂

nikollette
1. júl 2010

Len musím počkať kým sa drobček môj zobudí....

nikollette
1. júl 2010

Boa, keď človek vstane skôr tak toho aj viac poje. Inokedy o tomto čase spím, a teraz už mám v sebe, 3 nektarinky, polovicu čokolády, dva chleby s nátierkou a zeleninou, a pol litra coly 😖

zuziiiicek17
1. júl 2010

@nikollette zase si zacala pit colu ? 😕

leelo
1. júl 2010

dobre ranko, u nas dnes predpovedaju 35st., velmi sa tesim. ale vsak von pojdeme vecer a basta.

zuzi, vsetky deti maju znizene hodnoty zeleza, suvisi to s adaptaciou organizmu a so zlozenim ich stravy - stravuju sa este jednotvarne, zelezo sa im zo stravy tazsie vstrebava.
treba tomu pomoct. najlepsie je na to chude hovadzie maso, zelenina bohata na zeleze a vsetko toto kombinovat s vit.C, cize s ovocim/ovocnymi stavami, ktore moze. aby sa dobre vstrebalo.
ja voiem, ze aj B ma iste malo, skutocne nkazde dieta ma, ale nechcem to riesit krvou. naco. tak sa snazim stravovat ho tak, akoby sme to mali z krvi potvrdene.

nikollette
1. júl 2010

Zuzi, hej zase 😔 MP nakúpil 😔

Leelo ahoj.. Aj u nás horúco...

leelo
1. júl 2010

@nikollette aj ja vzdy vravim, ze pokial to kupi (cokolvek, co by sa nemalo), tak to aj pojem. ved nedaj si , ked to je poruke! u nas tam spada hlavne tona cokolady a obcas aj chipsy, bleeeeeeee

nikollette
1. júl 2010

Veď to. Že ked to mám pred nosom, neviem povedať nie 😔

leelo
1. júl 2010

@lussy23 asi myslis synovca, ze?! no z citrusov su vysypy velmi caste. ako je stary?

leelo
1. júl 2010

tuto je jeden drink - mix coly a fanty, tak to si obcas dame 😉 predavaju to normalne v podnikoch aj v obchode vo flasiach a je to straaasne zvrhleeee a straasne dobreee

nikollette
1. júl 2010

A má to takú hnedastú farbu že? ja som už také pila 🙂

leelo
1. júl 2010

@nikollette hej presne, hnedastu, taku podozrivu, ze ?! 🙂
je to super, dokonca viacere firmy ho vyrabaju, tak ma aj rozne mena

nikollette
1. júl 2010

No hej, ja som to pila raz ešte asi pred 2 rokmi, v sieti Lidl to mali. Nebola to taká tmavá ako cola, ale taká sračková 😕 😀 či aká 😅

Malý je hore, ideme papať a kúpkať sa von do tieňa 🙂

nikollette
1. júl 2010

A bolo tam napísané že mix cola and orange 🙂 😉

leelo
1. júl 2010

baby-kozmeticky, ked sme boli predvcerom v meste, bola som narychlo v obchode MAC a tam stali stetce cca 20-30 euro/kus. teraz som si to este overovala na nete, fakt je to tak. to je bezne tak drahe? viem, ze MAC je 1 z tych top profi a teda najdrahsich, ale vela vizazistov sa na nu odvolava, aj co sa tyka stetcov... hmmm

zuziiiicek17
1. júl 2010

@leelo MAC je najlepsia znacka dekor .kozmetiky aku poznam 😵 😵 😵 😵 ja by som sa do toho obchodu aj prestahovala 😀 ale vazne ,tlicidla tam maju velmi kvalitne ,a pokial viem tak stetce tie .ale zase ,asi by som nezaplatila tolko za stetce ,lebo aj ine znacky maju dobre stetce -napr Arabesqa alebo gosh

leelo
1. júl 2010

@zuziiiicek17 MAC tu chodim obzerat, lebo na sk neni a poznam z usa, ze tam to bol hit. velmi sa mi vsetko, co tam maju, paci 😵
je to take, ze predavaju aj po 1 odtieni, ci 3 pre beznych ludi, ale aj cele tie paletky pre profikov ako ty

mukky
1. júl 2010

dobré ránko 😀

mukky
1. júl 2010

idem si vybaviť nejaké telefonaty,spapám výživku a jsem zde 😎 ,možná 😝 /S/ 😀

mukky
1. júl 2010

@zuziiiicek17 docitavam postupne...joj zuzka co som ti povedala ze to musi byť nejaká pizda,že musíš nastojiť aby mu zobrala krv ved sa to tak robí,ajo okolo 6.mesiaca sa mi zdá...
krava jedna,viem ze si jej to potom povedala ze chces odobrať krv a ona nič 😠

nikollette
1. júl 2010

My sme spať. Malý sa vyjašil vo vodičke, v chládku. Spapal ráno trošku mliečka 70ml, jogurtík, špenát, 3 jahodky... a to je len 12 hodín 😕
Inokedy teraz len vstávame 😕
Mňa za tú chvílu aj slnko chytilo...

nikollette
1. júl 2010

Ahoj Mukky 🙂

mukky
1. júl 2010

@bashenka ahoj 😅
my ideme okolo asi 2 alebo 3 do CHorvat.koli zápche v Budapešti,na mieste by sme mali byť za 7-8 hodin ako minule a kupili sme to dvd co je v opierke keby vstal náhodou 😕 tak nech pozerá rozprávky ak ho inak nezabavím

minuly rok bol malý,prespal skoro celu cestu

mukky
1. júl 2010

@zuziiiicek17 aj naša je šarlatánka 😝 a možnoi by mu tiez nezobrala krv ale musela koli hypotonii a plavaniu v bazene

nikollette
1. júl 2010

Inak ani ja čo mám v okolí kamošky, tak neberú deťom preventívne krv ich lekárky 😕
Ani naša... malo by sa?
Nášmu brala len raz, keď bol maličký a bol stále žltučký...

leelo
1. júl 2010

ja nie som zastanca odberov "preventivne". v tomto s pediatrami vynimocne suhlasim

nikollette
1. júl 2010

Malý je vymočený ako žabiatko... si v kľude teraz pozerá na sedačke knižku 😵
o chvíľu pôjde hajať...