Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
1. júl 2010

ja som mala, ked som bola malá, takže može byť... no idem ja baby akurát som stihla 50 brušákov 😀 tak padám do sprchy a robiť mliečko malej, papa

nikollette
1. júl 2010

Papa

lenka_66
1. júl 2010

caute ,
@nikollette nezda sa ti dlhy den ked tak skoro vstanes ? 😀
@zuziiiicek17 som zvedava ako ta teraz bede brat miskova dr.a na margo tej kravy si povedz ze malo to vyhodu dala som dole 3kg.a jej sa mozes spytat ze kedy mozes zas prist na odtucnovacku bo mas este zopar kg navyse 😉

@mukky 2dni som nedocitala tak neviem.boli ste S a kakom u dr.?

@vinifera tak snad nie .drzim klepata

adal , wolfka - uz asi funite dost ? 😉 ja pred rokom 😝 😝 😝

maatkka
1. júl 2010

Ahojte
mukky nie nekupovala som ten sirup lebo sme hned vtedy boli u dr. a dala nam tie lieky co som ti pisala - tak som dala na nu a nechcela som do malej tlacit este nieco ine... inak ja to nechapem ☹ kaka pravidelne a ani nie tvrdo ale stale pri tom place ☹
nikol tak to by ma zaujimalo ako sa da usetrit na potravinach tak aby sme minuli 100 eur mesacne 😕 to my mame na potraviny tak na tyzden 😒

maatkka
1. júl 2010

zuziiiicek maly je kraaasny 😵 si to uzival v bazeniku 🙂

nikollette
1. júl 2010

Leni, nooo bol ten deň dlhý 😅

Maťka tiež by ma to zaujímalo. My máme tak 60eur na 5dní (od pondelka do piatku čo kupujeme do chladničky a mrazničky) sobotu a nedelu sa stravujeme v meste alebo kde sme. Čiže to je ďalších 40eur na víkend. Takže asi tak ako u vás. Cca 100eur na týžden 😒

lenka_66
1. júl 2010

ja poznam vela takych pripadov .tak napr. 1 kurca na polievku to potom vyberu a obalia abo potru grilovacim korenim a daju zapiect.a maju aj polievku aj druhe jedlo .ak sa nahodou zvysia zemiaky z obeda tak vyvaria fliacky a maju granadir.
ja som strasne v tomto obdivovala niektore kolegyne.dokazali aj z hovna vyzit

leelo
1. júl 2010

caute 🙂
zuzi, misko aky blondacik! ty sa tiez farbis? ale oci mas tmave, nie?!
komu je lepsie ako detickam v bazeniku v takomto pocasku 😉

niki, asi mas pravdu s tym, ze chalani su na mamu. B vyzera presne ako ja na bejby fotkach, len vidno, ze som dievca a on ma tie crty viac chlapcenske. ja v nom ciastkovo vidim aj mojho brata, ale dost mm, dokonca nieco zo svokra! 😖

vini, akoze mal dr.dovcu? a kde ste sa to kupali? super, ze ti maly uz tak pekne spi cez den 😵

robila som reviziu sminiek a prave mi dochadzaju viacere artikle: maskara, hneda ceruzka z rozmazavatkom, lesk, licka. cize skoro vsetko a ako naschval naraz! narodeniny za mnou, aj meniny, kto mi to kupi? ☹

nikollette
1. júl 2010

Leni, kokšo haluz, to som ešte nepočula s tým kuraťom 😅

lenka_66
1. júl 2010

@leelo zasadna chyba take revizie sa robia pred sviatkami 😀

leelo
1. júl 2010

@lenka_66 ked clovek musi, tak aj z h.bic upletie, presne ako vravis

nikollette
1. júl 2010

Leelo ja zo všetkých šminiek mám zásoby... že tri lesky, tri špirály, at, atd, čiže mi to naraz našťastie nemôže všetko dôjsť 😅 😉

leelo
1. júl 2010

ano, ja vzdy pred narodkami neviem, co mam chciet a o 2 dni ns to pridem 😀

lenka_66
1. júl 2010

@nikollette by si sa divila.ale tak ak sa inac neda treba neako zit ☹

nikollette
1. júl 2010

Leelo, ale ty si celá mamina, podľa mňa 😉

leelo
1. júl 2010

@nikollette 🙂 zo spitral si zasoby nerobim, ale ceruziek mam viac a leskov v kazdej taske a kazdom vrecku a este aj v kociku 😀 lenze dosiel mi ten oblubeny a ta oblubena ceruza

nikollette
1. júl 2010

Ja pôjdem do vane. Nejaké procedúry si urobiť, hlavu umyť, nech nejdem zajtra na žúrku s mastnou hlavou 😝

lenka_66
1. júl 2010

idem postavit polievku na zajtra .tak sa krote neze odpadnem ze kolko mam docitat 😀

nikollette
1. júl 2010

Inak pravda, že zo všetkých šminiek mám kopec, ale aj tak používam len svoje obľúbené, a keby mi došli akurát tie, tiež idem dokúpiť a nesiahnem hneď po iných 😉

nikollette
1. júl 2010

Leni pekne vyvariť, a potom ugrilovať 😉 😀

leelo
1. júl 2010

hej, som mama moja uplne. aj preto si myslim, ze B bude stale viac po otcovi. uz len kvoli typickym znakom pohlavi sko chodza a pod.
ale nos, celo, usmev mam po otcovi. to su tie zahady genetiky - ciastkovo na otca, celkovo na mamu

leelo
1. júl 2010

tak chodte babule, sama tu toho vela nepopisem, neboj, leni 😉

nikollette
1. júl 2010

Leelo 😅 😅 😅
Lebo ako som pozrela na foto, tak hneď vravím že celá kópia mamky 😉 budeš vedieť ako budeš vyzerať za niekolko rokov 😉

leelo
1. júl 2010

@bashenka zeleny soplik skor poukazuje na infekt dychacich ciest, teda ze je tam nejaka zloba, nie na alergiu

leelo
1. júl 2010

@nikollette tak teda sa do b uducnosti pozeram s optimizmom 😉

nikollette
1. júl 2010

Veď hej, mamina je kočka sympatická 😉

nikollette
1. júl 2010

Inak mi troška v niečom pripomínaš tú moderátorku TV novín na markíze Kalisovú 🙂

nikollette
1. júl 2010

A už idem naozaj...
pekný zvyšok večera

leelo
1. júl 2010

@nikollette aj tebe pekny 🙂

vinifera
1. júl 2010

Živá vakcína osýpok a živá vakcína mumpsu je produkovaná v bunkovej kultúre kuracieho embrya. Osoby s anamnézou anafylaktických, anafylaktoidných alebo iných okamžitých reakcií (napr. urtikária, opuch úst a hrdla, sťažené dýchanie, hypotenzia alebo šok) po konzumácii vajca sa nemajú očkovať. Osoby s alergiou na vajcia, ktorá svojou podstatou nie je anafylaktická alebo anafylaktoidná, nie sú vystavené zvýšenému riziku. Takéto osoby môžu byť očkované zvyčajným spôsobom. Nepreukázalo sa, že by u osôb alergických na kurčatá alebo perie bolo zvýšené riziko reakcií na vakcínu.
No moje dieťa ešte anafylaktický šok nemalo. Ale po zjedení kuraťa alebo vajca je ekzém katastrofa.
Výniku na neočkovanie MMR mi môže potvtrdiť alergiologička. Ale tu píšu že pokiaľ anafylaktický šok nie je tak sa očkovať môže. A to mám akože riskovať?