• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@mukky fuuuuu ,este ze tak
a nerob mi chutky! :grinning:
2. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz
joj taka som smutná,som tak verila ze ta Simonka zioje a ta sviina co ju porodila ju asi utopila,verim ze zije,nech žije,musíííí :frowning2:
2. júl 2010 o 22:25  • Odpovedz
@zuziiiicek17 to som si minule urobila kávičku :grinning: ,ale ziadna slahačka v spreji,originál som si vyslahala v noci :grinning: asi 3 dni späť
2. júl 2010 o 22:26  • Odpovedz
@mukky :cry: je to smutne.mne je furt do placu ,ked o nej hovoria v telke .take pekne dievcatko :frowning2:
2. júl 2010 o 22:27  • Odpovedz
@mukky jasne ,nic nepapas poriadne ,ale na slahacku v noci by ta bolo :grinning:
a ja mile damy zacinam cvicit ...uz som si aj nasla nejake stranky o cviceni :grinning: :grinning: musim
2. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz
ahojte,my sme boli celý den na chate, tak ja snad nikdy nedočítam :cry: len tak čo zachytím.dúfam,že sa máte všetky OK :dizzy_face: my sme sa dnes s mm vozili na štvorkolke-super bolo :slight_smile:
2. júl 2010 o 22:28  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ked odporucas, tak ti verim. je urcite este tooolko znaciek, napr. illamasqua, to som nasla na nete a vyzera, ze sliape macu na paty :wink:
videla som vizazistku dezinfikovat po pouziti stetce, co su to za pripravky?
2. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz
caute petka a mukky :slight_smile:
baby., o com hovorite? aka simonka?
2. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz
@leelo ja ich vacsinou len umyvam ...alebo postriekam desident sprayom a umyjem ...
2. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz
@zuziiiicek17 to, presne to - postriekala a utrela. dufam, ze to tak robia vsade. lebo stale ma chce niekto licit a bojim sa koznych vselijakych haluzi
2. júl 2010 o 22:34  • Odpovedz
2. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz
@zuziiiicek17 raz za cas mozem slahacku :grinning: ale potom si to odmakam na stacionari :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2010 o 22:35  • Odpovedz
@leelo nooo ,nerobi sa to stale :confounded: aspon co ja som si vsimla ,tak sa to nerobi casto .napr kamoska raz za tyzden .ja som stale ,ale tak teraz este musim ten desident dokupit
2. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz
2. júl 2010 o 22:36  • Odpovedz
@petka035 ako sa ma ninka? a co nove vo vasej okt.teme? nezacinate este 2.kolo deticiek? :wink:
2. júl 2010 o 22:37  • Odpovedz
@mukky stacionár závidím, ja mám steper,ale u našich v pivnici :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám do bytu nevojde :rolling_eyes: a ja by som ho tak chcela :sweat_smile:
@mukky joj ved si len srandu robim :grinning: ja som dnes zrala a zrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ble
to aj ja zavidim stacionar a nam by sa tu uz vooobec nezmestil :grinning:
2. júl 2010 o 22:38  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ja sa snazim jest castejsie a menej,pijem veeeela vody s citronom a cajov
@leelo Ninka sa má fajn,ani uraz sme už dlho nemali :confused: :dizzy_face: a druhé kolo už jedna kočka zahájila :wink: pred pár dnami si našla dve :slight_smile: ale oni sa snažili
nemáááám este dočítané nic ani neviem kto tu je,hlááááste sa :grinning: :grinning:
2. júl 2010 o 22:39  • Odpovedz
ja som mala dnes vecer chut na jogurt s jahodami. a kedze vsetky jogurty zjedene, mala som na veceru jahody :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused:
kokos ,ja by som sa na to este nedala mat druhe bubu ,ked ma ide trafit z jedneho :sweat_smile:
@mukky tutututu
2. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz
@leelo si mala dobehnúť-my máme doma kopec,ale len biele pre Ninku,tvarohovú vanilkovú activiu pre mna a acidká vanilkové,ale podelila by som sa :grinning:
2. júl 2010 o 22:40  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ja by som sa aj dala,teda tehotná si viem predstaviť byť,ale dalej už nie :sweat_smile:
2. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz
@petka035 wow. ja som akoze zartovala a vidim, ze je to realne :slight_smile: tak super!
tie urazy sa upravia. ked ona je taky typ, ze hednoducho musi si vsetko vyskusat, ze?! som zvedava, co bude z nasho. on sa tiez nicoho neboji
2. júl 2010 o 22:42  • Odpovedz
@petka035 ahoj :wink:
nasi maju tot hebedo co sa na nom robi aj rukami aj nohami :grinning: som zabudla ako sa tomu nadáva....stalo to 12.000 sk
2. júl 2010 o 22:43  • Odpovedz
@leelo ona je velmi hyperaktívna :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes furt liezla do kupelne a stavala sa o záchod a ruky si tam chcela namáčať :sweat_smile: a najlepšie je ked sa buchne alebo spadne a s plačom lezie nazad-ale čo už,aspon sa nenudím :grinning: urazy budú asi len pribúdať :pensive:
2. júl 2010 o 22:44  • Odpovedz
@mukky aj moj stál tak nejak a stojí v pivnici :unamused: myslíte, žeby sa na nom dobre Ninke spalo,žeby som ho šupla na miesto postielky? :pensive: :grinning:
2. júl 2010 o 22:46  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.