Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky fuuuuu ,este ze tak
a nerob mi chutky! 😀

mukky
2. júl 2010

joj taka som smutná,som tak verila ze ta Simonka zioje a ta sviina co ju porodila ju asi utopila,verim ze zije,nech žije,musíííí ☹

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 to som si minule urobila kávičku 😀 ,ale ziadna slahačka v spreji,originál som si vyslahala v noci 😀 asi 3 dni späť

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky 😢 je to smutne.mne je furt do placu ,ked o nej hovoria v telke .take pekne dievcatko ☹

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky jasne ,nic nepapas poriadne ,ale na slahacku v noci by ta bolo 😀
a ja mile damy zacinam cvicit ...uz som si aj nasla nejake stranky o cviceni 😀 😀 musim

petka035
2. júl 2010

ahojte,my sme boli celý den na chate, tak ja snad nikdy nedočítam 😢 len tak čo zachytím.dúfam,že sa máte všetky OK 😵 my sme sa dnes s mm vozili na štvorkolke-super bolo 🙂

leelo
2. júl 2010

@zuziiiicek17 ked odporucas, tak ti verim. je urcite este tooolko znaciek, napr. illamasqua, to som nasla na nete a vyzera, ze sliape macu na paty 😉
videla som vizazistku dezinfikovat po pouziti stetce, co su to za pripravky?

leelo
2. júl 2010

caute petka a mukky 🙂
baby., o com hovorite? aka simonka?

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo ja ich vacsinou len umyvam ...alebo postriekam desident sprayom a umyjem ...

leelo
2. júl 2010

@zuziiiicek17 to, presne to - postriekala a utrela. dufam, ze to tak robia vsade. lebo stale ma chce niekto licit a bojim sa koznych vselijakych haluzi

petka035
2. júl 2010

@leelo ahoj 🙂

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 raz za cas mozem slahacku 😀 ale potom si to odmakam na stacionari 😝

zuziiiicek17
2. júl 2010

@leelo nooo ,nerobi sa to stale 😖 aspon co ja som si vsimla ,tak sa to nerobi casto .napr kamoska raz za tyzden .ja som stale ,ale tak teraz este musim ten desident dokupit

zuziiiicek17
2. júl 2010

@petka035 ahoooj

leelo
2. júl 2010

@petka035 ako sa ma ninka? a co nove vo vasej okt.teme? nezacinate este 2.kolo deticiek? 😉

petka035
2. júl 2010

@mukky stacionár závidím, ja mám steper,ale u našich v pivnici 😝 nám do bytu nevojde 🙄 a ja by som ho tak chcela 😅

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky joj ved si len srandu robim 😀 ja som dnes zrala a zrala 😝 😝 😝 ble

zuziiiicek17
2. júl 2010

to aj ja zavidim stacionar a nam by sa tu uz vooobec nezmestil 😀

mukky
2. júl 2010

@zuziiiicek17 ja sa snazim jest castejsie a menej,pijem veeeela vody s citronom a cajov

petka035
2. júl 2010

@leelo Ninka sa má fajn,ani uraz sme už dlho nemali 😕 😵 a druhé kolo už jedna kočka zahájila 😉 pred pár dnami si našla dve 🙂 ale oni sa snažili

mukky
2. júl 2010

nemáááám este dočítané nic ani neviem kto tu je,hlááááste sa 😀 😀

leelo
2. júl 2010

ja som mala dnes vecer chut na jogurt s jahodami. a kedze vsetky jogurty zjedene, mala som na veceru jahody 😝 😒

zuziiiicek17
2. júl 2010

kokos ,ja by som sa na to este nedala mat druhe bubu ,ked ma ide trafit z jedneho 😅

zuziiiicek17
2. júl 2010

@mukky tutututu

petka035
2. júl 2010

@leelo si mala dobehnúť-my máme doma kopec,ale len biele pre Ninku,tvarohovú vanilkovú activiu pre mna a acidká vanilkové,ale podelila by som sa 😀

petka035
2. júl 2010

@zuziiiicek17 ja by som sa aj dala,teda tehotná si viem predstaviť byť,ale dalej už nie 😅

leelo
2. júl 2010

@petka035 wow. ja som akoze zartovala a vidim, ze je to realne 🙂 tak super!
tie urazy sa upravia. ked ona je taky typ, ze hednoducho musi si vsetko vyskusat, ze?! som zvedava, co bude z nasho. on sa tiez nicoho neboji

mukky
2. júl 2010

@petka035 ahoj 😉
nasi maju tot hebedo co sa na nom robi aj rukami aj nohami 😀 som zabudla ako sa tomu nadáva....stalo to 12.000 sk

petka035
2. júl 2010

@leelo ona je velmi hyperaktívna 😝 dnes furt liezla do kupelne a stavala sa o záchod a ruky si tam chcela namáčať 😅 a najlepšie je ked sa buchne alebo spadne a s plačom lezie nazad-ale čo už,aspon sa nenudím 😀 urazy budú asi len pribúdať 😔

petka035
2. júl 2010

@mukky aj moj stál tak nejak a stojí v pivnici 😒 myslíte, žeby sa na nom dobre Ninke spalo,žeby som ho šupla na miesto postielky? 😔 😀