Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
12. aug 2009

Tak snád...
a to si len vas natacal, ci vsetky deti na ihrisku??? On tam bol sám, nemal tam nejaké vnúča či tak nejak?

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

niki bola som sama na plazi na ihrisku a on tiez sam. este sa na plazi nahanali nejaky mlady so psom a to bolo vsetko zive na okoli

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

asi po par minutach zacali prichadzat iny ludia ale vtedy sme tam boli iba my ☹

megi93
12. aug 2009

Ahojte, takže dnes malá po mlieku nevracala vôbec. A to sa nosila na rukách a pototm sedela v kočíku kým nezaspala. A nič. Aj lozila potom a nevygrcla absolútne ani kvapku. Až sme s manželom boli prekvapení, že je v pohode.

nikollette
12. aug 2009

jaj, tak mozno si natáčal plaž, ked to bolo na plaži.. ja som sa zlakla, ze v meste na nejakom ihrisku, že čo na tom mohol natáčať 😅

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

no ved prave preto sa ukludnujem ale dost dlho nas zaberal na kameru. to je uz aj tak teraz jedno ale sameho Damiana nikdy nikde nenechavam ani na sekundu. a skolka je tiez dobre zabezpecena

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

megi tak to je dobre. ved uvidis po par dnoch ci to bude lepsie alebo to bolo vynimocne iba dnes 🙂

mamutka
12. aug 2009

andrea, mala si sa opytat, can I help you? podla reakcie uvidis co dalej 🙂 mne by sa to hooodne nelubilo a niekedy sa nepoznavam odkedy mam dieta, takze toto keby mi dakto urobil, no nevie neviem. je to od ludi naozaj drze, vobec si dakoho fotit. ja som raz fotila chlapa s palicou co mu v ruke sedel mikro pes, bolo mi hrozne ze bez jeho vedomia, ale tu fotku som proste musela mat 😀 ale deti si fotit.....

nikollette
12. aug 2009

Megi no vidíš, super 😉
Môj zase tuto noc moc nechcel mlieko.. a to dokonca spal. pil iba 2x.. aj to iba po 100ml, takže nič moc.. dúfam že táto noc bude lepšia, lebo my sme zvykavali v noci piť aj 4x... ale teraz pred chvílou zaspal, a po spaičky stiahol 130ml, tak aspon niečo..

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

mamutka no to som si uvedomila az ked som bola doma. ale nabuduce ak sa mi nieco take prihodi tak sa tomu dotycnemu-dotycnej prihovorim ak to teda nebude muz-zena s postavou ala Rambo

nikollette
12. aug 2009

a´la Rambo 😀 😀 haha 😀
žena s postavou Rambo, hihi 😀

mamutka
12. aug 2009

no to su tie dovody preco chcem pitbula 😀 len asi zo psa nic nebude, po materskej by cele dni skucal doma sam chudak ☹

nikollette
12. aug 2009

Ja som chcela dogo argentino, alebo bordo dogu...
su strasne verím svojim panom, svojej rodine 😉

ale baby tu na MK, ked zacali písať že to by som denne zbierala s prepáčením "hovniská" po dvore, oslintaný dom zvnutra vsetky steny, chrachle z úst, atd... nejak ma to prešlo 😅

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

niki ty si este nevidela holandske zeny 😀 ja som taky drobcek oproti nim. hotove muzatky asi 80% z nich. a ani svaly mat nemusia a su obrovske.

mamutka nebojis sa toho pitbula? ja by som sa bala ci mi nevyskoci na dieta

mamutka
12. aug 2009

no tie sliny su desne, inak sa mi tito psi pacia. mne sa paci aj RTW, ale taktiez, pluvance po byte....pitbul je taky skladny v celku, aj milucky, kym nema za pana debila s IQ v negativnych frekvenciach, no ale muza asi nepresvedcim, uz teraz sa ledva narveme do auta, ked dakam ideme, tam sa uz ani mensi pes nezmesti 😝

nikollette
12. aug 2009

Andy, zalozila som temu vo volnej diskusii "Dieťa a velké bojové plemeno psa"
Vela báb to tak má.. babatka s pitbulmi, spia, spolu, a čo ja viem co, aj fotky a linky su tam na rozne fotky, deti a velký psi...
Mna to prešlo kvoli tej narocnosti, mat takeho psa... síce mame dvor, aj ked inak by bol vnutri.. ale neviem..
možno si to ešte rozmyslíme, ked maly troška podrastie 😉

Mužatky, 80%... no ďakujem pekne 😝

mamutka
12. aug 2009

andrea, pitbul je ako kazdhy iny pes, ako si vychovas, tak mas, to je ako s detmi. vacsinou si ich kupuju magori, lebo vedia ze sa povodne tie psy vyslachtili na zapasenie a bulovia chcu vyzerat cool, trt o psoch vedia, ziadna disciplina a laska, len surovost a chlad a potom je pes zly.......no proste lebo ma za pana cvoka....

nikollette
12. aug 2009

Priatelov otec chová RTW...
Mne sa lubia mohutné, obrovské psy, mega velké proste.. pitbull neni velky, len hrozivo vyzerá 😀 😅
A to je pravda, záleží na výchove, a na majitelovi..

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

no baby ja som oproti vam slaby cajik. ja som si chcela kupit Shih-Tzu. jednoho uz mame na SR ale este jeden tu v NL by bol OK. ale pockame kym maly podrastie

nikollette
12. aug 2009

Aj z čiavavy vieš vychovať besnú zver, čo furt šteká a kúše, sama také poznam..
ale zas tie následky nie su take fatálne, ako ked je zle vychovany pitbull, alebo bojová doga, či nebodaj bandog 😕

mamutka
12. aug 2009

andrea, ja som mala maleho psika, vlastne boli dve damy, jedna strasne kludna inteligentka, tu nevytocilo nic a ta druha ako klasicky maly pes, nastvane sa vyblacala na kazdeho, inak zlaticko, zautocila na totalne kludneho pitbula, ten sa nasral, ved kto by sa nie a isiel chmatnut, moja mama nastavila ruku chudatenko 😀 takze taki su, milacikovia, kazdy ini, ako ludia...

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

no tiez poznam jedovate drobne plemena. a este jeden pes sa mi strasne lubi a toho budem mat ked budem mat tak po 40-tke. labrador ale cierny

mamutka
12. aug 2009

zobudilo sa mi zlaticko, skoncila som, pockam si do noci zase 😀
sme len trochu mimo temu 😀 😀 😀

nikollette
12. aug 2009

To je tak ked sa ženské rozkecajú, tak mimo témy 😅
potom baby čo nakuknú večer budú pozerať že to sa nedočítajú, ale v podstate neni čo dočítavať, ked sme mimo obraz, trošku odveci 😅

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

aspon nebudu mat co rozoberat a ja rano nebudem mat vypucene oci na monitor 😎

nikollette
12. aug 2009

Ale si vezmite, jak sme začiali.. ja som sa opytala andy, že škoda že nemá, album, a tam to celé začalo...
-že sa bojí o bábo
-že ju nataal nejaky dedko
-ze preto chce niekto psa pitbulla
-a u sme pri psoch celkovo 😅

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

to vzdy zacne tak nenapadne, este si zabudla na tie Rambane 😉

nikollette
12. aug 2009

Rambane 😀 😀
jejda, niekeda su tu na koňovi dobre nasmejem 😀 😉

nikollette
12. aug 2009

Idem aj ja nachvílu mimo, malý sa zobúdza, ideme sa hrajkať...

cestovatelkaandrea
12. aug 2009

roka takyto mam vyhlad http://nl.wikipedia.org/wiki/Bestand:Spakenburg... byvame v prvom dome hned napravo 😉