Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
3. júl 2010

som tu,to uz je tolko hodín? 😕
sme dali prať so S 😵 ,zlatý je ,pracku sam nalozil kym som prisla z kuchyne 😀 ,oblecenie vypraté sme poodkladali spolu,lefo si popratal zo spalne,milý je to dnes anjelik 😅

mukky
3. júl 2010

@nikollette suoer si to dnes uzi,potom cakam co ste kupili a kde ste boli a co jedli 😀 😀 ip som ti este chcela ale asi nestihacky

zuziiiicek17
3. júl 2010

http://www.pluska.sk/zena/kupu-spalni.html

aj ja chcem takyyyyy doooom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 uz len najst sponzora 😀

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 do budaru ci mam volac?idzem se naličic a idzeme von

mukky
3. júl 2010

@mukky teda ja so S a ked mm pride z roboty,jedine zeby si stihala 😀

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 cakaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam dnes foto ,ked nebude si ma nepraj...oči na čárno

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky hehe ,my sme spinkali 😀 teraz som vstala ja a misko este spinka

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 tvoja smola 😝 uz som tu neni,nb berem do kupelky 😀

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky jesisisisisi ....som zabuuudlaaa -ale do vecera urobim -rozkaz general 😀

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky ved ked ho beres do kupelky ,tak tu si ci nie ? 😅

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky a preco sama sebe odpisujes 😀

mukky
3. júl 2010

@zuziiiicek17 bo som vadná 😀

zuziiiicek17
3. júl 2010

@mukky je nas tu viacej takych -aj mne sa to stava 😅

zuziiiicek17
3. júl 2010

Ach baby a som v riti .... 😒
mp mi volal ,ze sa musim rozhodnut ...bud pridem 12teho k nemu alebo sa on vrati domov ...jeho brata totiz vyhodili z bytu ,lebo susedia kazdy den vyvolavali majitelovi bytu ,ze deti vkuse vrieskaju a dupu a robia bordel atd 😠
mp ma teraz moznost ostat v tom byte byvat ,ale beto mna tam neostane ...teda ,tento mesiac mal mojej babke vratit konecne peniaze a mne mal tiez konecne dat viac penazi 😢a teraz je to zase raz ohrozene .
ja neviem co mam robit 😔 bud tam pojdem a budem tam uplne sama a neviem ako to zvladneme alebo tu ostanem a budem bez penazi zase uplne 😔a ak tam nepojdem ,tak to bude znamenat uplny koniec 😖
MP je v depke 😔ktovie aku hlupost je schopny urobit ☹

petka035
3. júl 2010

Ahojte.nemám ešte dočítané,len Zuzi tvoj posl.príspevok ☹ fúha nezávidím, ja na tvojom mieste by som nešla,lebo vidíš aké je všetko nepredvídatelné a čo ked ho vyhodia alebo podobne a čo bude s tebou? Ty už máš Miška a potrebuješ ako takú istotu,a nie som si istá či ti to on 100%tne ponukne.ale teda to je len moj nazor,určite si to musíš dobre premyslieť a prebrať si všetky pre a proti.

petka035
3. júl 2010

my sme dnes boli na kupku,kým sme všetky veci pre malú pozhánali 😝 koleso pre maličké deti,plienky na plávanie atd.tie plienky ani v tescu nemali-len 3-6kg 😝 tak zas inde pozrieť. Malá za celý den spala ani nie hodinku aj to v autosedačke 🙄 a fotky ako sa jej páčilo 🙂

nikollette
3. júl 2010

Ahojte...

Dosli sme cca o 19tej, no doteraz sem relaxovali a rozprávali sa s MP na dvore.
Ešte nemám dočítané, hneď sa do toho pustím 😉

Peťka, super fotky 😵 Páčilo sa jej čo 😉 my máme to isté koleso kúpené, len oranžové.

No boli sme v BA... mekáč, zmrzka, prechádzka a tak tradične...
V tescu na obchodnej... Malému som kúpila disney body s dlhým rukávom konečne, s krátkym rukávom, frajerské riflové kraťase s vačkami, ponožky a také reporelo o pravekých zvieratách. Už vie ktorý je mamut 😀 ... chceli sme aj taký parádny bazénik, no v podstate to bol taký väčší bazén, ale pritom plytký a bezpečný aj pre malého... ale taký velký že by sme sa don aj ja a MP zmestili... Sedela na nom taká nafúknutá postava, v strede sa nafukovala sedačka, maloto strechu krytú,a striekalo to vodu ako fontánku. NO bol vypredaný ☹ mali tam len jeden vyložený, chceli sme kúpiť ten, ale že bol deravý a lepený, tak nebol na predaj 😒

Sebe som nechcela nič, len som tak nakukla do Terranovy a kúpila som si dvoje parááááááádne štýlové rifle, čo som už dlho chcela. Na nete stoja okolo 135eur ten typ, čo nosia celebrity 😵 😵 úplne uzke napasované, prepracované a dole zips... Tak sa veeelmi teším... a boli v akcii za super cenu😉

petka035
3. júl 2010

Niki super dník ste mali 🙂 ten bazén čo spomínaš som dnes videla u nás v tescu, vyzeral dobre.my si chceme kúpiť taký velký,len do bytu ho nedáme a k našim na chatu sa bojíme,že ho niekto ukradne 🙄 a vždy po kúpaní ho schovávať by sa asi nedalo 😝 potom nám odfoť rifle 😅chcem vedieť aké máš na mysli 😉

nikollette
3. júl 2010

No vraveli že v iných tescách by ešte mal byť. Tak pokukáme... 😉
A čo stál?? Lebo hentam nám nevedeli povedať... Nebola tam cenovka a zamestnanci nevedeli 😕 😝
MP že by ho ešte dnes utekal kúpiť, na zajtra... Chceli sme sa v nom clapkať aj s malým... On by aj teraz utekal ho niekam kupiť, nám sa velmi páčil 😵

nikollette
3. júl 2010

Rifle pockaj, kuknem na MMB ten typ 😉

petka035
3. júl 2010

@nikollette fúha nie som si istá,lebo sme kadejaké pozerali,ale zdá sa mi,že okolo 27eur.možno aj menej

nikollette
3. júl 2010

Jedny takéto ale o niečo lepšie podľa mňa, a maju aj zipsy dole:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7730478&tab=3

petka035
3. júl 2010

super vyzerajú,mám podobné ale tmavomodré.musím aj bledé kuknúť 😵 ale tie na linku-riadna pálka 😝

nikollette
3. júl 2010

Jaj aj hentie tam maju zips... Tak skoro to isté na chlp. Aj tie vrubky nad kolenami, proste úplne ten tip 😉

nikollette
3. júl 2010

A dalsie takéto podobné, tmavšie, a tiež zipsy dole, a úplne napasovaňáky 😅 XSká... Ská boli trocha velké a volné v páse 😝

petka035
3. júl 2010

ja mám bez zipsov ,s.ká bývajú v posl.dobe fakt velké 😅

nikollette
3. júl 2010

Ja som chcela práveže s tými zipsami, sa mi to veľmi páči 😵

petka035
3. júl 2010

veru pekné sú 😵 ja inak už gate môžem nosiť len obtiahnuté,lebo ked si dám volné vyzerám ako tučniak 😝 😅 kedže som krpatá

nikollette
3. júl 2010

Na mne sa všetky časom natiahnú. Kým sú nové sedia super. Ale potom už tak strácajú ten tvar novoty 😝