Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
5. júl 2010

obaja máme dietu 😀 jeme chlieb s maslom a šalátovú uhorku 😀
😀
šalátové mam rada velmi uhorky a S tiež,kysle nelubim len sem tam 😝
vy ste co ranajkovali a co dnes varíte? 😀 neviem co sa pýtať 😀

A AKO SI cistíte notebooky ?ja mám taku handricku ale to neni ono nejak,mozem pretriet aj s vlhkou ked je vypnutý?? 😕

mukky
5. júl 2010

@nikollette no ten posledný foťáčik by sa mi pácil,len kto vie z kaeho je materialu ci nie je slabý plast za taku cenu

S nosi rad na krku klucenku s klučami 😝 😀 aj celý den niekedy 😀 tak nech nosi fotak 😀 ,ale nie,mal taky malinky ale je kaput a druhý sa vyparil 😕

mukky
5. júl 2010

SPOLUBYVAJUCI spí po nočnej a vstane a ide opať 😅 😀 ,juchúúú 😀 😝

mukky
5. júl 2010

s vami je fakt neskutočná zábava 😝 idem vylogať caj a kávu a už tu nikdy neprídem

zuziiiicek17
5. júl 2010

pockaaaj

lussy23
5. júl 2010

Ahojte. Keď som čítala 30 - 40 stranu som sa rozhodla, že aj ja budem svoje dieťa stravovať zdravo. Aspoň do tých troch rokov, lebo v škôlke varia po svojom. 😒 🙂
Moja sestra to tiež niekedy tak robí a sem tam dostane kúštik čokolády,ale tej pre deti..

Mukky, ako ste mysleli ,.to čo som na 916.strane prekopírovala?

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky sa ti ziije ,ked mas klud 😀

mukky
5. júl 2010

@lussy23 urcite som to myslela dobre 😀 musim sa na to pozrieť

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 aký klud? a kto si? 😕

lussy23
5. júl 2010

@mukky - Určite ste to mysleli dobre a ja aj viem. len tomu nechápem. 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky 😀 ty jedna ťapaaaaaa
ja som tvoja milovana zuzanka babatko 😀 😀 😀

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 😕 nepoznám..

mukky
5. júl 2010

@lussy23 a co zaujimave je na strane 3o-40? 😀 to bolo dávno,co ťa tam upútalo?

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky 😠 😠 😠 😠 vies co ? ani ja teba teta ☹
😝

mukky
5. júl 2010

@lussy23 aha,
takže by som si želala aby "netabulkove mnaminy sa stali tabulkovými"
to znamená ze netabulkove maminy až tak zdravo nedbaju na stravovanie dieťatka,prvé príkrmy,kojenie....zacinaju davat tuhu stravu niektoré "expertky na 3 mesiace veku dieťaťa i skor " 😲

a tabulkove sa snazia o to najzdravsie pre dieta,podla "tabuliek"
táto tema bola pre tie maminy ktore az tak zdravo néstravuju svoje deti a my sme im oponovali a ostali sme tu tie tabulkové 😀

neviem ci si pochopila,ty si este mladucká vsak?pokial si pamatam

mukky
5. júl 2010
mukky
5. júl 2010

no super,uz mam studenu kavu a auz bola raz ohrievaná 😝 😀

lussy23
5. júl 2010

Mukky - už chápem. Moja sestra stravuje Filipka zzdravo, ale dá m uj nejakú sladkosť sem tam.
A upútalo ma práve to, že ako by som mala stravovať svoje budúce dieťa Rebeku alebo Artura. 😉

leelo
5. júl 2010

caute

@mukky tie stavy pijem, teda na sk. v teho som ich musela mat vzdy v chladnicke zasobu, inak by som neprezila 😀

leelo
5. júl 2010

@lussy23 ahoj. mna zaujalo, ked si pisala o cokine pre deti. to aka je?

mukky
5. júl 2010

@leelo viem že ich u nás v bille predávaju,ale som im nejak nevenovala pozornosť,chodím tam málokedy

mukky
5. júl 2010

@leelo ja som pozerala tu slivkovu pre S

leelo
5. júl 2010

@mukky rozhodne odporucam kupit. su skvele 😵
ja mam asi najradsej malinovu. cucoriedkovu. ak by som B nieco taketo davala, tak jedine maurer. ano, aj v ba ich maju v bille + v bio shopoch. dobru chut Savierkovi!

leelo
5. júl 2010

@mukky drobcek sa hrajka v stolicke? my ked sme kupovali teraz stolicku, tak som tam citala vseobecne upozornrnia, ze dieta nema byt dlhsie v stolicke ako je nevyhnutne. co myslis, ze tym sleduju? plati to podla teba pre uplne male deti? alebo chcu zabranit extremu, ze dieta sedi cely den na zadku a nehybe sa?

mukky
5. júl 2010

@leelo uz sa prdlajs hraje,zdrhol mi ,uz nemozem pisať a musim si strazit kavu 😀

no S koli chrbatiku bolo dobre ze sedel,ze sa nehrbil a bol opretý,to dr odporucila ze ak chce sediet tak nech sedí,ze je to pre neho ok
celý den sediet urcite nie,to je jasne a nie skor ako si dietatko samo sadne,ale to vieš 😉

mukky
5. júl 2010

@leelo som nestihla este popozerat link tej vasej stolicky,len tak rýchlo som kuk ked si davala...ale pozriem sa 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

juj som sa prežrala 😝