Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

leelo
5. júl 2010

@vinifera kvalita je ok. su velmi pekne. ajtak to tu nejak super nezobrazuje...

vinifera
5. júl 2010

@leeelo zvyčajne fotím tak že jedna fotka má tak 900 kb a táto má jedna tak max 90 kb. Šak to sa ani natiahnuť ani nič s tým nedá ☹
A to mám ešte posielať fotky jednému chlapcovi z rodiny čo sa fotil pri tom veľkom aute. To bude aká vizitka. (super fasa veľký foťák a fotky jak z 1 MPX telefonu ☹

zuziiiicek17
5. júl 2010

@leelo ten asus je taky sikovny ,este aj stylovy ,lebo ked ti mam pravdu povedat ,tak sa mi pacil hlavne dizajn a ze je modry 😅 ale stve ma jedna vec,neviem na nom nastavit tapetu na obrazovku .a v postate mi to nikto nevie urobit 😢

leelo
5. júl 2010

@vinifera a uz tie foto nie su vo fotaku? je to nezvratne takto? by ma drblo..

leelo
5. júl 2010

@zuziiiicek17 super 🙂 preto s nim machrujes v posteli, co?! 😎 mne by z mojho zhoreli kolena 😝
skus sa spytat v obchode

vinifera
5. júl 2010

No ked to bolo nafotené v nahovno kvalite tak už s tým nespravím nič.

leelo
5. júl 2010

aha, uz nafotene. on nieco s fotakom porobil? nepochopila som..

wandeirra
5. júl 2010

zuzi ja mam taky isty asus eee a nastavujem na nom tapety normal,preco ti to nejde?? hmm 😒

leelo
5. júl 2010

@vinifera ...lebo neviem citat a som slepa. prepac 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

@wandeirra aha ,no super ...tak to sa asi pojdem popytat do obchodu ,ked to nejde len mne .ja dam zmenit tapetu a nic sa mi nezmeni ,stale tam mam iba tu debilnu morsku vlnu 😠

vinifera
5. júl 2010

@leelo No hovoril že prestavoval nejakého chlapčeka a dievčatko - no vysvetlenie jak neadnertálec. Všekto všudy znížil kvalitu tak 10 x. Neznášam ked všade všetko furt prestavuje a hlavne ked je z toho debil.

wandeirra
5. júl 2010

a menis tapetu tak ze ju najprv ulozis do netbooku? ci priamo pravym klikom?

zuziiiicek17
5. júl 2010

@vinifera take hracky sa chlapom do ruk nedavaju 😀 😀 😀

leelo
5. júl 2010

@vinifera super 😠 moj je tiez super technicky typ, co sa tyka pocitacov. stale ho taham z nejakeho pruseru

zuziiiicek17
5. júl 2010

@wandeirra uz som to skusala vselijako ,dokonca to skusali uz aj minimalne traja ludia a nikto s tym nic nevie urobit 😒

lenka_66
5. júl 2010

baby idem bo uz hodinu mam nohy namocene tak si idem kus pedikury predviest .
majte sa 😉

zuziiiicek17
5. júl 2010

@lenka_66 maj sa 🙂

zuziiiicek17
5. júl 2010

Ja asi tiez idem ...nejak na mna prisiel utlm 🙄 @mukky prepaaac ...si nemala ist drichmat 😝 😀
tak papa

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 😝 caute

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ta ty si ...prides ked idem prec

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 som este pratala v spalni bordel co vyhadzal S zo skrin 🙄

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky JAaaj ,a kde mas zase fotku ?

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 ani neviem kde ju mám 😝 😀 ,dobre ranko,uz ju nemam od vcera....

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ale prd ,vcera vecer si ju este mala 😝

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 ale v noci uz nie 😀
bolí ma hlava,vstala som hore zadkom,je mi horuco,som smadná a hladná,mám pratania po *uja 😝 ,mam zamotané vlasy,nadváhu,nervy,depka jak svina 😲 😲 😀

este ani mobil som nevedela najst der,di,das pod vankusom ked mi zvonil budík 😀 😝 ,asi 3 minuty a potom ked som zbadala tie veci zo skrine na zemi,nervy,nervičky 😀 😀 😝

mukky
5. júl 2010

idem dať aspon prať 😠

mukky
5. júl 2010

aspon že spolubývajuci je v prdeli 😅 ,kto ma príde učesať pls??

zuziiiicek17
5. júl 2010

@mukky ty sa nechas takymi somarinami vytocit ... 😀 😀 😀 😝 😝
a ja uz fakt ide m chrapat ,tak pa

mukky
5. júl 2010

sa neopovaz odist 😠

mukky
5. júl 2010

@zuziiiicek17 ked mam mrchu som veeeelmi nebezpečný a nervozny clovek 😠