Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@wandeirra budes ho reklamovat ?

lussy23
6. júl 2010

Ach. U nás leje! No bomba. A zajtra ide moja jediná kamoška na 10dní na dovolenku. Ach.
Ako je u vás,

maatkka
6. júl 2010

Ahojte devy 🙂
Aj u nas uz leje... A mm na rybach 😕
Co porabate?
My sme sa skoro cele doobedie clapkali v bazeniku - Lilu uz bola "rozmocena" ako taka zabka a nie a nie z neho von 🙂 Teraz sa napapala a uz aj hajiii 😵
Cakam na chlapa 😀

maatkka
6. júl 2010
mukky
6. júl 2010

už mám veget.S spinká,idem jest 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky obru chut 😀

zuziiiicek17
6. júl 2010

@maatkka aka je zlatucka 😵

nikollette
6. júl 2010

Dobré ráno...
Už sme napapaný. U nás zamračené 😒

leelo
6. júl 2010

dobre ranko 🙂
vcera vecer sme s mm skladali tu stolicku pre maleho - skladal on, ja som navliekla potah 😉 velmi sme sa z nej vytesovali. hlavne z toho ako sa bude vytesovat on 😀
rano zbadal novy predmet v obyvke, tak si siel oci vyocit a pacil sa mu hlavne ten farebny potah...

dnes sme spali zase hriesne dlho 😎 teraz spi v satke.
zuzi, citala som ako sa s miskom tulite a chce ta pri sebe - to je presne ako princip satky - mojmu malemu sa tak super spi, niekedy da aj 4 hodky. ja mam satku velmi rada, lebo kym zaspi, stihnem porobit a on sa pozera, uz pozna co kde v kuchyni je, pocuje vodu, kavovar zapnuty a v satke sa napr. ani nezlakne ziadneho zvuku, ked je mimo satky, tak sa na kavovar strhne napr.
baby, ja som si zratala, ze uz 1,5 roka nemam kramy. velmi ma tato skutocnost tesi. dufam, ze som ich prave privolala 😀
zuzi, misulo je velky sikulo. ja by som B tiez davala na nocnik, lebo on mi uz teraz sam od seba naznacuje kako, ale zase sme pri tom sedeni. to nechcem.
idem citat co ste od rana popisali...

mukky
6. júl 2010

mám dotaz
ked mate zapnuty nb v snure,odpajate snuru priamo z nb ked nie ste napr.na nb pár hodín?alebo ho nechavate v elektrike

lebo ja ho vypinam a mm vravi ze nicim baterku

bashenka
6. júl 2010

Čaaaute 😉 u nás stráášne leje!! Bude asi búrka, my sme tiež trocha zmokli 😅
@mukky dík dneska bude asi poobede šošovica 😀
@maatkka malinká je aká zlatučká ja som myslela že je menšia 😀 to už by sa s Laurou aj zahrali.
@lenka_66 moja nebude mať 3 .... ved teraz len mala v marci 2 kam sa ponáhlaš 😎 a nebudem dávať ani bio vegetu ani nič podobné.
@zuziiiicek17 vidím že ked sa ťa niečo pýtam a ty tu niesi tak to je asi fakt zbytočné 😝

Malú som uložila a idem brázdiť po nete...upratovať a variť .. poobede nemám šajnu 😕 čo vy budete robiť?? Asi sa nič ani nedá... dúfam že nebude celý den liať ...

leelo
6. júl 2010

@lussy23 ahoj. mozes mi kludne tykat. je to osobnejsie a necitim sa ako 31-rocna starena 😝 😀
ta kindercokolada je len miliardovy reklamny tah. len sa tak vola. obsahuje ale tony cukru a same emulgatory a stuzene tuky, takze pre detvaky nic moc. ani ja by som ju nemala, ale prave som dojedla 1 kusok 😀

@mukky velmi si ma potesila zlozenim tvojich ranajok 😵

@maatkka julinka je uz velka babizna. pre deticky je leto raj, ze?! 🙂

@nikollette dakujeme za pochvalu. vzdy ma tou kaliskou rozosmejes. fotky tak zaujimavo skresluju 😉
super fotky z toho senca, fakt ako maledivy. kde to tam vystavali?

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka som zase zabudla na daco 😕 preepaaac 😔 pytaj sa pytaj sa 😅

leelo
6. júl 2010

@mukky ked ho nechavam zapnuty a idem na par hodin prec, tak zbytocne vyberat z elektriny, len sa baterka opotrebuvava. bud ho vypnem a vytiahnem. alebo ho dam do sleepu

bashenka
6. júl 2010

zuziiiicek17 no moja ja už ti ale ani neviem 😀 čo robíte??
Baby nevie mi tu niektorá poradiť nejakú autosedačku?... dobrú .. ja som pozerala teraz v carrefoure a sa mi zdajú také shity čo ja viem okolo 60- 80eur tam stáli len nechcem kúpiť takú že za pár dni budem na nu nadávať ako na prvý kočík 😨 ...

zuziiiicek17
6. júl 2010

@mukky no nb sa ma vzdy poriadne nabit ..ja ho nechavam s nabijackou kym nie je poroadne nabity a az potom odpojim ...tm ma pravdu .a napr ,ked nemam vybitu baterku ,tak nabijacku nedavam.a dakedy vyberiem baterku a fungujem na kabli

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka my teraz v teme rozoberame sedacky,ale pravdupovediac sa do toho velmi nevyznam 😅

a misko spinka a ja len cvalam a kukal gilmorky na markize 😀

leelo
6. júl 2010

@bashenka pozri tuto testy:
http://www.ebabo.sk/pages.php?CDpath=2

pochopila som, ze nechces lacny shit, ale nieco spolahlive...
adac robi tie testy, je to nemecka spolocnost, my sa na nu uplne spoliehame, kupovali sme podla nich.
testy z r.2009 ti mozeem tiez pohladat, ale mozno budu len v nemcine. tak zatial mrkni toto, ze ci ti to pomoze

bashenka
6. júl 2010

Je tu aj jedna taká odobitná téma tak idem asi aj tam kuknúť 😉 ..
Jáj a ty máš tie vlasy nové ?? 😝

bashenka
6. júl 2010

@leelo na teba sa dá vždy spolahnúť 😀 ...idem si to mrknúť poprípade aj z netu hned niečo objednať ak sa bude dať ... a to podla tých kíl budem musieť kupovať nové ?? .. moja má 13 kíl .. tak asi tá od 15-36 by jej nebola snád moc velká?? .. 🤐 či to už treba asi len vyskúšať..

nikollette
6. júl 2010

U nás leje ako z krhly 😝

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka heh ,no nemam nove vlasy ,nemam financie ...mozno po RP neco vymyslim...teda mp mi ma poslat o tri dni penezi ,ale zase musim pokupit malemu milion veci 🙄 mne asi nikdy nevide aby som si nieco kupila

mukky
6. júl 2010

@leelo ake zlozenie mojich ranajok?preco? 😀

bashenka
6. júl 2010

CYBEX Solution S+ jeee tak táto vyzerá úžasne... len od tých 9-36 je ich ovela menej ... 😕 no nevadí

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka pekna je ozaj 😉

bashenka
6. júl 2010

žeee ... 🙂 ale akurát mi priatel volal že ružovú nee.. 😀 ... aj tak je velká na L. lebo to je od 4-12rokov ...ešte táto sa mi celkom lúbi Storchenmühle Starlight SP ... aby si to nemusela hladať http://www.ebabo.sk/product_info.php?cPath=4&pr...
len tam niesu ceny 😅 nechápem... idem si to vyhladať ešte ne googli.

leelo
6. júl 2010

@bashenka dobry vkus 🙂
je ich menej, lebo tie uz kupujes na peknych par rokov. nie ako 0-13. my mame maxi-cosi, vyhrala dost testov. uz sa tesim na kupu novej - to bude zase maturita

@mukky 🙂 lebo si si pekne dala jogurt s vlockami a ovocim. obilniny si straz. teda ich prijem, tie su velmi dolezite

zuziiiicek17
6. júl 2010

@bashenka ta je este lepsia 😵

mukky
6. júl 2010

@bashenka nemas začo ,kupila si cervenu?ta je do 7 minut hotová

naj je romer,ale ked sme boli na nakupy v MadaRSKU tak ju nemali,mame maxi cosi

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

tiez som pozerala podla testov pri kupe,stala asi 4.200 sk

bashenka
6. júl 2010

Maturita? 😅 ... to je dobrá dilema... lebo ja sa do toho absolútne nerozumiem ... ani neviem čo sa viacej oplatí ... a na tej stránke niesú ceny a neviem ako to nájdem že čo povyhrávali 😀 aj tá britax je pekná keby bola v ružovej len škoda že teda ružová nebude.. on chce čiernu ale nebude na čiernu moc piecť slnko??