• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
nikoll, dobrý postreh s tým zúbkom, za týždeň von :grinning:
12. aug 2009 o 21:28  • Odpovedz
Sophie nie nemám, ja som len myslela že komentuješ akého by som chcela, a ja že tý sa ti zdali malý :sweat_smile:

Krpito, ved ale nie... mojmu zacal rast o pár dníkov skôr, a este je skoro taký istý, žiadna zmena, tak preto mi to prišlo divné :rolling_eyes:
12. aug 2009 o 21:35  • Odpovedz
nikoll :grinning: my ich máme viac, tak mám prehľad ako a koľko trvá kým zúbok výjde, ja nechápem prečo niekto silou mocou robí z dieťatka supermana :slight_smile: :grinning:
12. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz
caute mozno ona myslela ze cely sa prerezal, nie len kustek ako na zaciatku. :unamused:
12. aug 2009 o 21:44  • Odpovedz
aha :grinning: možno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. aug 2009 o 21:45  • Odpovedz
krpito....mozno to ta mrkva..... :wink:
12. aug 2009 o 21:47  • Odpovedz
a my sa stale trapime :frowning2: :frowning2: ma to strasne navrete a furt nic... este to ockovanie dneska tak je celkom taka podrazdena... teraz konecne som ju uspala v babyvaku :confounded: som zvedava aka zas bude noc..
oki...idem ja zalomit k mojej malej....bo o chvilu vstavam..... :rolling_eyes: ..dobruuu noc... :wink:
12. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz
no podla mňa to tiež myslela, že sa už celý prerezal!
inak ked je reč o tých psoch..dnes som bola trošku vytočená bola som s malým vonku a išla jedna pani s veľkým psom, asi mal aj viac kíl ako ja.. najskor išiel do kočíka tak som rýchlo otočila malého a potom na mna vyskočil skoro som spadla, a tak ma bolia kríže až jeho ksycht bol pri mojom.. no hroza. Taká som bola nahnevaná, ved si ho majitel musí ustrážit ked ho má, či nie?
12. aug 2009 o 21:51  • Odpovedz
smily my tiež máme perné dni. Stále plače ale nenormálne, tak sa snažím byt vonku lebo doma pomáha iba pozeranie z okná a fakt je dost tažky! A smily, kedy odchádzaš?
12. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz
Roka jasné že musí, to čo malo znamenať.. nebol ani na vodítku?
To ako si môže dovoliť nehať pusteného velkého psa, ktorý je úplne nevychovaný :rolling_eyes:
12. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz
bol na vodítku, ale ona ho neudržala proste sa rozbehol a bolo... som si predstavila, že by niečo urobil malému!
To je to, ked majú veľkých psov ludia, ktorí ich nevedia vychovať! Ja mám inak psov velmi rada ale zostala som v šoku!
12. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz
Ja tiež milujem psov,celkovo zvieratá, som veľký milovník, ale aj ja by som asi bola v šoku, a dobre by som tej pani vynadala, lebo to bola jej chyba, anie chyba toho psa :unamused: :angry:
12. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz
roka96
pozajtra odlietame... uz dnes mam z toho krce v bruchu... musime odist z domu o 6tej rano :confounded:
12. aug 2009 o 22:00  • Odpovedz
No odbočím, ale idem sa pochváliť. Dnes sme malej kúpili chamomilu vulgaris a večer sme jej dali 5 guličiek a spí ako zarezaná :slight_smile: Konečne. Zúbky ju dnes vytrápili jedna radosť a toto konečne zabralo. Takže vrelo odporúčam :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz
gratulujem! nam tiez na zaciatku zabrala ale teraz - absolutne nic....
12. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz
A ešte sme sa dnes prvýkrát vykakali do nočníka :slight_smile:
A už fakt končím :slight_smile:
12. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz
No ja tiež očakávam, že to bude chvílkové. Aj Junior nám už nejak nezaberá. Veď uvidíme
12. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz
na malu vibrucol cipky mali uplne opacny ucinok - bola este o polnoci plna elanu.. :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz
tak smily budem na teba mysliet, aby Vám to dobre dopadlo!!!!
Ale ved zajtra sa snád ešte stretneme!
12. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz
nikol ale nie dlzka zubu ale sirka ten zaciatok najpr mu trcal iba taky kusocek ako taky trojuholnicek a potom sa ukazal vonku chapes ja nemyslim cely zubok ale len zaciatok sirku zubka chapes?
12. aug 2009 o 22:07  • Odpovedz
ja som bola dnes vonku a v celom našom meste je také smutno, ludia sú smutný kvoli tej bani, tak som aj ja taká smutná! je to strašne fakt.
12. aug 2009 o 22:08  • Odpovedz
no idem rýchlo umyť riad, a rýchlo k malému aspon na pár minút! ja som raz chcela kúpit tú chamomilu a povedali mi v lekárni, že mi to musí predpísať homeopatička! Tak to som ani neskúšala!
12. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz
no fakt idem off! Snád zajtra bude viac času, a ked nie tak sa tu potom stretneme na dochodku, ked budú deti vyrastené a nebudeme vediet, čo s voľným časom! :grinning: :grinning: :grinning:
prajem všetkým dobrú noc!
12. aug 2009 o 22:12  • Odpovedz
roka96
diki :slight_smile: dufam zee este zajtra sa pripojim na chvilku. a tu chamomilu v PD predavaju aj bez predpisu. v tescu v lekarni a na zapotockoch - ruza,
12. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz
Áno Miška chápem :wink:
zle som to pochopila najprv :sweat_smile:
12. aug 2009 o 22:15  • Odpovedz
No tak máme už za sebou aj nutrilon večerný, teda po dnešnej raňajšej skúsenosti už jediný a ideme spať. Niečo na nás dospelákov v rodine lezie, tak to ideme vyspať, aby to malá nedostala :confounded:
12. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz
mukky - rodinná oslava už bola táto :slight_smile: my sme samostatná 3 :slight_smile: manžel už rodičov nemá a s ostatnou rodinou sa nemusí a ja síce rodičov mám, ale akoby som nemala a s väčšinou ostatných sa tiež nemusím ... ale aspoň máme svätý pokoj a sme len sami pre seba :slight_smile:

dúfam, že sa malému páčilo :slight_smile: chcela som, aby to bol jeho deň, hoci aj tie ostatné sú jeho, ale tento bol trochu viac :grinning:

husacinu mangel objednal u tých orig. husacinárov v Grobe - celú pečenú hus, plnené aj neplnené lokše a dusenú červenú kapustu :wink: mňam ... raz sme tam boli na husacinu, tak ho napadlo, že si takto doprajeme ... malý narodky, ja meniny a pred mesiacom sme mali výročie, tak sme sa pleskli po vačku :grinning: :grinning: :grinning:

... až na to, že dnes prišiel s tým, že mal večer z toho kyselinu a už nechce, tak posledné 4 kúsky a zopár lokší s kapustou zostalo na dojedenie mne, dala som si dnes už 2x a ešte ma čaká zajtra ... myslím, že budem mať na pár rokov dosť ... torta mu tiež nejak nechutí, tak ja som tu taký dojížďák :grinning: :grinning: :grinning: ale chutí mi, tak čo s tým ?
12. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz
... uff, je tu toho toľko, že by som nemohla celé večery len čítať a nič viac ... no ja by som aj rada, ale práca nepočká :angry: a občas treba aj hajať ... ale občas vás ešte určite počítam, papa
12. aug 2009 o 23:06  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.