Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
6. júl 2010

@janac1974 ja si spominam na tie zabaly,som bola strasne chorlave dieta,este dodnes ich citim na sebe,asi od 5 mesiacov caste anginy a priedusky vecne chytene,mama a babka si pri mne uzili strachu a ja som casto bluznila už 😒

ja placem aj ked mal S 37,6 😔 ,lebo to nebol uz on,smutne ocka,smutny pohlad a mna prepadá vtedy beznadej 😢

mukky
6. júl 2010

@wandeirra a malo v by sa vetrať,neviem ci je to v tom linku napisane a nie pod paplonmi dietatko lezat ale pod vzdusnou lahkou prikryvkou,paradoxne sa to robilo niekedy uplne inak 😔 ,nevetrat a lezat a ani nohu nevystrcit 😔

mukky
6. júl 2010

@janac1974 hej,poskytuje ochranu proti uva a uvb ziareniu-citam letak a stalo to 7.35,30% zlava,ja som mu chcela tricko kupit v madarsku ale len to stoji samo okolo 20 eur,aspon na nete 😝
aspon ho nespali,aj vo vode to bude mat

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 mm zaspal total,idem ho asi zobudiť ci chc e byt este hore 😕

lenka_66
6. júl 2010

@mukky naco ho budis?????

janac1974
6. júl 2010

@mukky ja uz viem odhadnut teplotu aj bez teplomera,staci mi dat ruku na celo...a ked bol F
taky chory,bolo mi do placu,on uz aj bluznil chudatko a tak iba kukal nevladal sa ani hybat...

lenka_66
6. júl 2010

@janac1974 vyzera to super ale podla mna zbytocne drahe.sak F stolik ma tak uz len doplnky a pomocky pre umelca

lenka_66
6. júl 2010

@mukky co to stoji teraz ? ja som to asi prted mesiacom pozerala.ale tak ak je super zlava a maju nasu velkost 😀

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 pekne ma ohovarate 🙄 ako z voza ani na voz?ked vy pite ked my nie a naopak 😀 a ked si si myslela ze je to S,mala si prist kuk ci dieta tam n iekde nema matku.. 😕 😀

lenka_66
6. júl 2010

ta co budem kolo krcmy kruzit 😀 .ale aj keby to bol on tak urcite by si tam nebola sama.

mukky
6. júl 2010

@janac1974 tu tabulku´aj stol som pozerala uz davno 😅 😅

janac1974
6. júl 2010

@lenka_66 no ved totok,je to drahe...nieco podobne keby bolo lacnejsie..musim nieco pokukat

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 a co si myslis ze moj mm kuše?? 😀 😀
my tam nechodime ku tej krcme,len sme sli okolo a mm cestou domou ma uprosil na jeden rum na stojaka 😀 😀 😀 siel dnu a my so S dalej

mukky
6. júl 2010

@janac1974 😢 😢 😢 Fifinko malý

lenka_66
6. júl 2010

@janac1974 podla mna je tam malo pracovneho miesta a ak ma rozrobene a chce nieco z dola ....

@mukky ani ja tam nechodim , teda do ziadnych takych

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 lebo sme dosli,sa naveceral a som ho vyslala k malemu,lebo by som opat zaspala 😀 😀 a potom by som si dala budik 😝 a idem este variť/asi/alebo zajtra 😝

janac1974
6. júl 2010

@mukky a mas uz darceky pokupene pre Savierka?A ides aj tortu piect?

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 som uz napisala..ale ja som brala velkost na 5-6 rokov 😕 ,lebo sa mi zdali male tricka na 2-3 roky aj ciapka a gate 😕
a teraz ok len nohabvice padaju ale bol bez plienky ale tak asi mama mi to urobi nejakl na stroji

lenka_66
6. júl 2010

@mukky zuzka ti zajtra navari 😀

idem asi aj ja kade lahsie.
majte sa krasne a nech sa vsetkym chorym ulavi

lenka_66
6. júl 2010

@lenka_66 pokrocila hodina asi som pehliadla .pekne este raz napis

lenka_66
6. júl 2010

@mukky to patrilo tebe 😝

janac1974
6. júl 2010

@mukky 😀 😀 sa smejem,presne takto volam F-Fifinko..a vsetci zazeraju na mna,
ze ako ho to volam 😀

@lenka_66 tak len tu tabulu by som chcela,ale lacnejsiu,toto je fakt dost drahe,stolik teda eee
si ma odhovorila

mukky
6. júl 2010

@janac1974 nemam este nič kupene a ani nebudem okrem lega nic ine asi kupovať,dostane od segry nieco a aj od svokrovcov a aj svagrina zajtra vecer pride s troma detmi z Chorvátska,asi na 2 týzdne a donesie mu iste nieco,deti maju 5.3 a 1 rok 😀 😀
/oni tam ziju a naposled ytu bola tehu s prostredným a svokrovci na spozvali 11-teho k nim na hromadnu oslavu deti-narodenin,aspon toto mi odpadlo doma

a tortu neviem,asi objednam,S aj tak nebude jest 😒 😀
ale rozmyslam ako zabranim tomu aby S jedol to co detio ostatne 😔 ,jedia uz vsetko

sa na nich tesiiiiim 😅

mukky
6. júl 2010

@janac1974 ved ja podla teba ho tak volam 😀 si tak pisala a mne sa to strasne paci 😅

janac1974
6. júl 2010

@mukky inak,pekna fotka a motto...cista pravda...

lenka_66
6. júl 2010

@janac1974 tabulu by som radsej klasicku drevenu pocitadlo hodiny .take magnetky som kupila za 3 e.a moze ti robit bordel na chladnicke 😀 .alebo ak sa pamatas tak za nasich mladych cias boli take skladacie zelene tabulku s pismenkami.

mukky
6. júl 2010

@lenka_66 😀 hej navarí 😀 a ty kde budes zajtra?? 😀 lebo z mi pride urobit obcie 😀

mukky
6. júl 2010

@janac1974 dakujem no a mala som tam o 15 kg menej 😔

lenka_66
6. júl 2010

@mukky poobede mam daco .neviem