Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
7. júl 2010

@lenka_66 veru otrava 😀 😀

vinifera
7. júl 2010

No on toho psa vraj fakt berie. A že sa mu asi malý posral v aute. Źe ta má veľký smrad. To by bolo dnes 4 tý krát. Ten serie snád aj za Saviera aj za mna .... 😕

lenka_66
7. júl 2010

@mukky sak ja som s prvou laskou som tolko netelefonovala 😀

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera tak nech ostane spat so psom v aute.uz vidim ze ti ho nasackuje - staraj sa

mukky
7. júl 2010

@lenka_66 😀

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera to mi uz viac ludi povedlo ,ze to je pes dilino 😀 ved ktovie ,ci budem mat alebo nie ,ale ked to je taky nadherny havo 😵
a staford 😵 😵 no to je podla mna super plemeno .dve kamaratky maju stafordov -bratov 😀 jeden sa vola Ares a druhy Koffie...raz som s nimi bola na chate a vytlacili ma psy z postele 😀 😀 😀 ale strasni maznaci

mukky
7. júl 2010

zajtra ideme k dr ohladom kakania ☹

S dne sopta kakal na stvrtý den a s plačom ☹
ideme k tej nasej 😲 ,znamej som dnes volala a ona mi povedala ze ak je v rodine celiakia,bolo by dobre gastro vysetrenie spraviť,to neprežijem ☹ ☹ ,by som nevladala sa pozerat ako S pchaju hadicku do žaludka ☹

zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera tvoj chlap je tiez dilino 😀 az mi je smiesno z neho a celej muzskej logiky 😝

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky som ti povedala ,ze nestresuj ! uz mas hned take scenare ,ze celiakia ...moja ,radsej si mysli ,ze to nic nie je ,ze je to docasne 😉

ale je pravda ,ze savierko plakal velmi 😔

mukky
7. júl 2010

@wandeirra už je lepsie malinkému bobáčikovi??

vevusiatko
7. júl 2010

mukky drzim palce zajtra

lenka_66
7. júl 2010

@mukky jooj chuda malinke akurat na narodeninky.ale zas su uz aj setrne vysetrenia a nemusi hadicku lignut

vinifera
7. júl 2010

No uvidím ked prídu. Ale asi mu poviem nech si ho ráno zoberie na bazár. Lebo ozaj je tu smečka troch psov. Aby mu niečo nespravili.

lenka_66
7. júl 2010

@lenka_66 ozaj ta znama je gastro?

zuziiiicek17
7. júl 2010

hmmm,maly sa pokakal,ale spinka...tak neviem co robt-mam ho prebalit ,ked sa zobudi ?lebo on sa prebudi potom a dalsiie dve hodky mozme byt hore

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 no to iste som mala na obed ja.nedalo mi to a prebalila som.a strasny bol potom.
kedy zvykne misko pit mliecko?

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 a mozno sa neprebudi .uz aj to sa mi stalo

lenka_66
7. júl 2010

@mukky ozaj ta znama je gastro?

vevusiatko
7. júl 2010

@zuziiiicek17 rychlo prebal ak sa zobudi vydrzis hore a potom bude spinkat dlhsie ci ani nie*?

mukky
7. júl 2010

sme kupili dnes S toto lego duplo k zajtrajším narodeninkám 😵

http://www.biga.sk/index.php?page=6&itm=23284&a...

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 on sa zobudi okolo pol noci ,ale akonahle mu dam cici ,tak si 5minut potaha a spinka dalej ...a obcas sa prebudi

lenka_66
7. júl 2010

@zuziiiicek17 tak skus prebalit .slabulinke svetlo a potom hned prsik

vinifera
7. júl 2010

No túto dilemu vždy riešim aj ja. Ale najnovšie sa už v spánku nedá prebaliť tak ľahko. Lebo sa stále pretáča na bok. A tým že ho stále otáčam spať na chrbát tak sa budí. No a ak je ozaj posratý ako chlap hovorí tak ho budem musieť nejak teraz prebaliť. Zuuka radšej ho prebal lebo do rána bude ma zaparenú ritku. ved keby sa budil tak rýchlo prebal a potom daj cici.

zuziiiicek17
7. júl 2010

@mukky 😵 ake peknucke 🙂 a aj si bude skladat ?

lenka_66
7. júl 2010

@mukky ,
@zuziiiicek17 neviete kde by som nieco take zohnala v ke?
http://www.partyspirit.sk/1.-narodeniny-chlapcek/

vinifera
7. júl 2010

@lenka_66 A ved čo si z netu neobjednáš? Zvyčajne majú lacnejšie ako v kamenných obchodoch.
Ako som ja tú sedačku kupovala na nete za 80 € v meste za 129 €.

zuziiiicek17
7. júl 2010

@lenka_66 ja som nieo take videla v tescu

lenka_66
7. júl 2010

@vinifera ale ja to potrebujem este kuk a ze ci nebudu krajsie abo nieco ine.porovnat a potom uvidim

vinifera
7. júl 2010
zuziiiicek17
7. júl 2010

@vinifera brusko ?brusisko ci pana ...tam je iba jednooo ?