• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@vinifera ja by som na telefon hladala asi nejakeho sikovneho odbornika. kamoska raz vyprala mobil v pracke a prezil to, ale mala sikovneho bratranca, co jej ho otvoril a pooskrabaval tam kamen a prasok :grinning:

@lussy23 no s parkami som uz tiez bola poucena, ze detske parky neznamenaju, ze aj su detske. my sme ich mali asi raz a ani chlapovi nechutili :grinning: . ja by som parky nedavala. presne tak mi to veve vysvetlovala, ze aj jej samotnej je po parkoch tazko, tak ako musi byt tomu dietatu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz
@zuziiiicek17 tak to bude určite všetko OK :wink:
8. júl 2010 o 20:25  • Odpovedz
@vevusiatko moja ,tesiiim :dizzy_face:
8. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz
@petka035 haha takze fotomontaz ale dobre vybrane fotky :grinning: :grinning: :grinning: aj tak tomu neverim :slight_smile:

@tweetinkapp hehe som rada, ze som ti to vysvetlila moja mala etse ani sunku nejedla ni parky a ani ich jest nebude :grinning:
8. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ani ja neznasam doktorov...a uz duplom gynekologa, ked sa vo mne sprta. nejak v tehotenstve mi to nevadilo, lebo som mala pocit, ze ani nic necitim, ked sa vo mne sprta, ale teraz mi je to az moc neprijemne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz
Moj otec raz kupil detske parky a aj detsku sunku a sa tesil, ze aha co mam ja vravim, ze nie ja som to ochutnala sunka bola presolea este viac nez ine normalne prazka sunka je nic oprotii tomu a z parkov detskych mi bolo zle :grinning:
8. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz
8. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz
@vevusiatko fotomontáž ee-taká šikovná nie som :grinning:
no veve Adamkovi aj sunku zatrhla, to bolo asi jedine, co s chlebikom papal :grinning: . ale tak sa mi ho podarilo naucit aspon na syrik...aj ked ten tiez len zlize z chleba a chlebik necha tak :grinning: . co davate detom na ranajky, nech sa inspirujem :wink:
@tweetinkapp no presne ,v tehu pohoda a teraz som myslela ,ze jej zdrhnem z kozy :confounded: ale zlata bola doktorka (dnes som u nej bola prvykrat ,lebo som vymenila dr .tato ma o vsetkom informuje :slight_smile: )
8. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz
@vevusiatko moja mama, ked sme boli v PP davala adamkovi zajedat jogurt brumikom...aj to tam zjedol 2 jogurty po sebe :confused: . teraz ma doma trosku dietu :grinning:
8. júl 2010 o 20:30  • Odpovedz
@zuziiiicek17 no ja tiez musim vymenit doktora, lebo ho mam v PP a uz byvam dlhsie v BA a na rocnu prehliadku uz meskam :sweat_smile: . veve mozes mi niekoho odporucit? :grinning:
8. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz
@zuziiiicek17 ja by som nemohla mat zenu ...neviem preco :grinning:

@tweetinkapp b hehe som zla zatrhla som sunku :Daj mne mala vyjeda syr alebo maslo z chlebika
aj mala u svokrovcov jedla vela teda nie vela ale stale :grinning:
8. júl 2010 o 20:32  • Odpovedz
@tweetinkapp odporucam ti mojho sympos taky starsi mily pan :P ale ambulanciu ma tu kusok ako ja byvam
8. júl 2010 o 20:33  • Odpovedz
ani ja by som nemohla mat zenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . chlapi su jemnejsi :grinning:
8. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz
@tweetinkapp ja som mala strasnu dr ...lutujem ,ze som ju nevymenila uz v tehu :pensive:
usg mi vobec neukazovala ,cize ak by som nebola na 3D ultrazvuku ,tak by soom maleho v brusku ani nevidela :unamused:
a celkovo mi nikdy nic poriadne nevysvetlila ,tak som musela hladat na nete vzdy
8. júl 2010 o 20:34  • Odpovedz
@tweetinkapp to sa zvykne hovorit :slight_smile:
8. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz
@vevusiatko hej su jemnejsi ,ale mne zase odjakziva chlapi vadili :sweat_smile:
8. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz
@vevusiatko no mne sa pri porode vystriedali asi 4 doktori a je zase pravda, ze zeny mali so mnou viac strpenia ako chlapi....asi preto, ze vedeli, co prezivam :grinning:
8. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz
@zuziiiicek17 mne by bolo aj blbe kebyze sa mi tam hrabe zena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@tweetinkapp ja som mala lekarov len chlapov a boli uzastny a moj porodnik bol dokonca sexi :grinning: :grinning: :grinning:
no mne tiez nejak nie je az tak prijemne sa vyzliekat pred cudzim chlapom :grinning: . aj som tak raz bola vyberat znamienko pod prsnikom a vyfasovala som mladeho chirurga este aj s mladym asistentom, mimochodom kamosom mojej segry :stuck_out_tongue_closed_eyes: . no vtedy som sa dost neprijemne citila, tak strasne si ma premeriavali. ale zato sa s chlapmi citim istejsie :grinning: . viac im verim :grinning:
8. júl 2010 o 20:39  • Odpovedz
@tweetinkapp ja sa radsej vyzlecem pred chlapov nez pred zenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2010 o 20:40  • Odpovedz
ja mám tiež chlapa gyndoša, celkovo sa vraví,že sú jemnejší a pod. a myslím si,že je to pravda.len mám takého flegmoša,že ked som bola tehu tak som sa ho pýtala na niečo že čo to môže vyvolať aon s kludom angličana,že môže to vyvolať predčasný porod okolo 7m a neskor a tak( a to tak aj dopadlo :angry: )a stále mi dával tie isté čípky a hudol si svoje, ale inak strašný klasik, taký 50tnik :slight_smile:
8. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz
ahojte doktorka mi kazala davat malemu zemiaciky s mrkvickou ale mne dajak ta mrkva nejde na kasu a zemiaciky ked uvarim v supke a potom popucim a roxmixujem tak su nejake suche.....neviete poradit ako mam spravit tu mrkvu?
8. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz
@petka035 aj mne davala dookola ten isty liek a vobec to nepomahalo ,hlavne ze to bolo drahe :angry:
8. júl 2010 o 20:51  • Odpovedz
@motylik22 rozmixuj a mliecko do toho nalej ...teda ak kojis -svoje ,ak nie tak um
8. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz
@motylik22 my sme zacinali zemiakom a adamka spociatku z toho riadne napinalo. nejak sa nevedel skamaratit s tym, ze ma v ustach nieco tuhsie ako mlieko :grinning: . mna ani neviem ako potom napadlo, ale zacala som mu tu uvarenu zeleninku pucit cez lis na cesnak :wink: . to bolo strasne super, mal to uplne jemnulinke a zacal krasne papat. hlavne, ked zacinate, tak mu tam daj mliecko, alebo dojcensku vodu a tym mu to rozried, lebo tie deti maju fakt sok, ze maju zrazu nieco tuhsie v ustach :grinning:
8. júl 2010 o 20:56  • Odpovedz
aha dik a este neviete asik kolko mliecka ma vypit 6mesacne babo ale UM??
8. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz
Zuzi ved to,že ja som už na tie lieky minula tolko penazí :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na vloťky, ktoré bolo treba k tomu :rolling_eyes:
8. júl 2010 o 20:57  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.