Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

@vinifera ja by som na telefon hladala asi nejakeho sikovneho odbornika. kamoska raz vyprala mobil v pracke a prezil to, ale mala sikovneho bratranca, co jej ho otvoril a pooskrabaval tam kamen a prasok 😀

@lussy23 no s parkami som uz tiez bola poucena, ze detske parky neznamenaju, ze aj su detske. my sme ich mali asi raz a ani chlapovi nechutili 😀 . ja by som parky nedavala. presne tak mi to veve vysvetlovala, ze aj jej samotnej je po parkoch tazko, tak ako musi byt tomu dietatu 😝

petka035
8. júl 2010

@zuziiiicek17 tak to bude určite všetko OK 😉

zuziiiicek17
8. júl 2010

@vevusiatko moja ,tesiiim 😵

vevusiatko
8. júl 2010

@petka035 haha takze fotomontaz ale dobre vybrane fotky 😀 😀 😀 aj tak tomu neverim 🙂

@tweetinkapp hehe som rada, ze som ti to vysvetlila moja mala etse ani sunku nejedla ni parky a ani ich jest nebude 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

@zuziiiicek17 ani ja neznasam doktorov...a uz duplom gynekologa, ked sa vo mne sprta. nejak v tehotenstve mi to nevadilo, lebo som mala pocit, ze ani nic necitim, ked sa vo mne sprta, ale teraz mi je to az moc neprijemne 😝 😀

vevusiatko
8. júl 2010

Moj otec raz kupil detske parky a aj detsku sunku a sa tesil, ze aha co mam ja vravim, ze nie ja som to ochutnala sunka bola presolea este viac nez ine normalne prazka sunka je nic oprotii tomu a z parkov detskych mi bolo zle 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@tweetinkapp 😀 😀 😀

petka035
8. júl 2010

@vevusiatko fotomontáž ee-taká šikovná nie som 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

no veve Adamkovi aj sunku zatrhla, to bolo asi jedine, co s chlebikom papal 😀 . ale tak sa mi ho podarilo naucit aspon na syrik...aj ked ten tiez len zlize z chleba a chlebik necha tak 😀 . co davate detom na ranajky, nech sa inspirujem 😉

zuziiiicek17
8. júl 2010

@tweetinkapp no presne ,v tehu pohoda a teraz som myslela ,ze jej zdrhnem z kozy 😖 ale zlata bola doktorka (dnes som u nej bola prvykrat ,lebo som vymenila dr .tato ma o vsetkom informuje 🙂 )

tweetinkapp
8. júl 2010

@vevusiatko moja mama, ked sme boli v PP davala adamkovi zajedat jogurt brumikom...aj to tam zjedol 2 jogurty po sebe 😕 . teraz ma doma trosku dietu 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

@zuziiiicek17 no ja tiez musim vymenit doktora, lebo ho mam v PP a uz byvam dlhsie v BA a na rocnu prehliadku uz meskam 😅 . veve mozes mi niekoho odporucit? 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@zuziiiicek17 ja by som nemohla mat zenu ...neviem preco 😀

@tweetinkapp b hehe som zla zatrhla som sunku :Daj mne mala vyjeda syr alebo maslo z chlebika
aj mala u svokrovcov jedla vela teda nie vela ale stale 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@tweetinkapp odporucam ti mojho sympos taky starsi mily pan :P ale ambulanciu ma tu kusok ako ja byvam

tweetinkapp
8. júl 2010

ani ja by som nemohla mat zenu 😝 . chlapi su jemnejsi 😀

zuziiiicek17
8. júl 2010

@tweetinkapp ja som mala strasnu dr ...lutujem ,ze som ju nevymenila uz v tehu 😔
usg mi vobec neukazovala ,cize ak by som nebola na 3D ultrazvuku ,tak by soom maleho v brusku ani nevidela 😒
a celkovo mi nikdy nic poriadne nevysvetlila ,tak som musela hladat na nete vzdy

vevusiatko
8. júl 2010

@tweetinkapp to sa zvykne hovorit 🙂

zuziiiicek17
8. júl 2010

@vevusiatko hej su jemnejsi ,ale mne zase odjakziva chlapi vadili 😅

tweetinkapp
8. júl 2010

@vevusiatko no mne sa pri porode vystriedali asi 4 doktori a je zase pravda, ze zeny mali so mnou viac strpenia ako chlapi....asi preto, ze vedeli, co prezivam 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@zuziiiicek17 mne by bolo aj blbe kebyze sa mi tam hrabe zena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@tweetinkapp ja som mala lekarov len chlapov a boli uzastny a moj porodnik bol dokonca sexi 😀 😀 😀

tweetinkapp
8. júl 2010

no mne tiez nejak nie je az tak prijemne sa vyzliekat pred cudzim chlapom 😀 . aj som tak raz bola vyberat znamienko pod prsnikom a vyfasovala som mladeho chirurga este aj s mladym asistentom, mimochodom kamosom mojej segry 😝 . no vtedy som sa dost neprijemne citila, tak strasne si ma premeriavali. ale zato sa s chlapmi citim istejsie 😀 . viac im verim 😀

vevusiatko
8. júl 2010

@tweetinkapp ja sa radsej vyzlecem pred chlapov nez pred zenou 😀 😀 😀 😀

petka035
8. júl 2010

ja mám tiež chlapa gyndoša, celkovo sa vraví,že sú jemnejší a pod. a myslím si,že je to pravda.len mám takého flegmoša,že ked som bola tehu tak som sa ho pýtala na niečo že čo to môže vyvolať aon s kludom angličana,že môže to vyvolať predčasný porod okolo 7m a neskor a tak( a to tak aj dopadlo 😠 )a stále mi dával tie isté čípky a hudol si svoje, ale inak strašný klasik, taký 50tnik 🙂

motylik22
8. júl 2010

ahojte doktorka mi kazala davat malemu zemiaciky s mrkvickou ale mne dajak ta mrkva nejde na kasu a zemiaciky ked uvarim v supke a potom popucim a roxmixujem tak su nejake suche.....neviete poradit ako mam spravit tu mrkvu?

zuziiiicek17
8. júl 2010

@petka035 aj mne davala dookola ten isty liek a vobec to nepomahalo ,hlavne ze to bolo drahe 😠

zuziiiicek17
8. júl 2010

@motylik22 rozmixuj a mliecko do toho nalej ...teda ak kojis -svoje ,ak nie tak um

tweetinkapp
8. júl 2010

@motylik22 my sme zacinali zemiakom a adamka spociatku z toho riadne napinalo. nejak sa nevedel skamaratit s tym, ze ma v ustach nieco tuhsie ako mlieko 😀 . mna ani neviem ako potom napadlo, ale zacala som mu tu uvarenu zeleninku pucit cez lis na cesnak 😉 . to bolo strasne super, mal to uplne jemnulinke a zacal krasne papat. hlavne, ked zacinate, tak mu tam daj mliecko, alebo dojcensku vodu a tym mu to rozried, lebo tie deti maju fakt sok, ze maju zrazu nieco tuhsie v ustach 😀

motylik22
8. júl 2010

aha dik a este neviete asik kolko mliecka ma vypit 6mesacne babo ale UM??

petka035
8. júl 2010

Zuzi ved to,že ja som už na tie lieky minula tolko penazí 😝 a na vloťky, ktoré bolo treba k tomu 🙄