Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
10. júl 2010

ahojte, idem len pozdraviť 🙂 poobede ideme na kupko niekam, tak idem nachystať veci,malá sa naobeduje a pojdeme.dnes spala malá do 4:50 ,teda medzitým o tretej papala, po tej piatej bola hodinu hore,mm ju uspával a zaspala ešte potom, tak nechápem prečo sa zobudí tak skoro ráno a nechce spať a je dlho hore a potom je za chvilku unavená a spí ešte v podstate ten nočný spánok 😖

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 no tak tomu ani ja nerozumiem 😒 ale predtym to aj misko robil .vzdxy sa zobudil a potom sme uz o hodku isli spat

petka035
10. júl 2010

a teraz to už nerobí? nech mám nádej 😅

mukky
10. júl 2010

ahojky,

@petka035 nám vstával ked bolo malý okolo 5.vypil mliecko a potom este spinkal do 8..mohlo by to byt aj u Vás tak 😔
ale to bolo asi tak len do 10 mesiacov,ani neviem..a potom uz spinkaval do tej 7
urcite sa to raz zmení,velmi ti to prajem

mukky
10. júl 2010

malému dnes idem robiť "ZIVANSKU" 😀 ,ale bude to zdravá verzia 😀

uz mam vsetko nachystané,uz len masko nech sa rozmrazi,nakrajam a dam piecť

mm spi po nočnej,ale poobede pojdeme niekde von a zajtra ideme na oslavu ku svokrovcom

zuziiiicek17
10. júl 2010

@petka035 nie ,uz nie ,teraz sa zobudi cca o siestej a spat ide o deviatej

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky by som si dala ,ale tu newzdravu verziu 😀

bashenka
10. júl 2010

Cafteee...akurát ideme domov a baba mi sedí v autosedačke jak puk :-P sa tešíím😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka aká kočka 😵

mukky
10. júl 2010

@zuziiiicek17 aj ja 😀 ale rozvoniava to vynikajuco,mnam 😀
mm sa ma akurat pýta a my co máme na obed? a ja ze nič,co by si chcel jesť kazdý den pečené holuby? 😀

máme este cestoviny 😀 ,som ich navarila za hrniec,že zuzi 😀 😝 a vcera mal mm vyprázany syr aj ja,ale ja len s kukuricou a hráškom

mukky
10. júl 2010

S uz je v postielke ale este si kope nožkami 🙄 uz som mu aj rozprávala a spievala,som zaspavala 😝 ,som ho osalila ze idem po vodu 😔 ,si chcem dopit kávu z rána 😝

mukky
10. júl 2010

@bashenka 😀 a aku si kupila?

bashenka
10. júl 2010

Ahoj mukky ... 😉 moja už tiež leží ale ešte to tam nieje úplne mŕtve 😀 😀 aké je dnes nechutné teplo 😔 som sa skoro uvarila...

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky noo to veru ,ze za hrniec 😀

uz nebud taka zla na neho 😀 😀

mukky
10. júl 2010

už spinká 😀

mukky
10. júl 2010

@zuziiiicek17 😨 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky 😅 ja uz len cakam kedy sa pobijete 😀 ty si strasne akcna 😀

bashenka
10. júl 2010

vieš čo zobrali sme nejakú v akcii stála myslím 51 alebo 61 euro ... čo je dosť málo pozerala som aj tie chicco ale aj predavačka hovorila že idú dole vodou .. potom tam boli maxi cosi tie stáli okolo 200, concordi boli najdrahšie aj super vyzerali, ešte sa mi lúbila ferrari tá stála 91 ... ale žiaden rozdiel som nevidela medzi tou čo sme zobrali a tou ferrari tak sme kúpili tú prvú .... ešte sa aj hodí do auta a malá do nej sadla ako uliata 😀 ale tú zn. vobec nepoznám takže nebude nejaká perfiš úžasná

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka aspon ste usetrili 🙂 podla mna zase nie je v sedackach az taky strasny rozdiel .a este k tomu ,sedacka je prevencia 😉

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka pridala som nejake fotky do albumu 😉 ked chces pozri si 😀

bashenka
10. júl 2010

Hej, teraz sa budeme modliť aby sa nič zlé nestalo... 😀 ... 😝 ale nie... Teraz je nastavená na nejakých 9- 18kg ... potom sa dá aj do tých 36 ..

bashenka
10. júl 2010

Malý jaký gangster 😀 .... že lonsdale jaký je v tom chutný ... a čo tato ho už na pivko a automaty učí ?? 😅

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka na fotke vyzera byt super 🙂

mukky
10. júl 2010

@bashenka ferari chcl mm ale je nekvalitná,aj v testoch aspon co som ja pozerla tusim v roku 2008 vysli zlé vysledky a aka je to znacka?

mukky
10. júl 2010

@zuziiiicek17 definuj akčná 😀 😝

zuziiiicek17
10. júl 2010

@bashenka no to ja som zatazena na lonsdale a take znacky 😀 ale to len obcas ,ked mam dobry mesiac 😅
no ,hej na pivko hoo uci 😀 mp vobec nepije ,to boli skor z recesie fotky ,lebo svarrina je taka krava ,ze mi nadavala ,ze preeeco nedam malemu aj pomarancovy dzus a take .tak sme jej spravili fotky typu -aha ,ja uz aj pivo pijem 😀 a ma veru aj s pom .dzusom,ale to som tu nedala ,ebo by sa to zle pochopilo 😀

lussy23
10. júl 2010

@zuziiiicek17 Zlatučký je Miško. Keď sa smeje, tak to, ani nemám slov. Krásnučký.
@mukky - čo je to tá Živánska? Takýto názov jedla so mešte nikdy nepočula 😉 😲
Sestra je od včera ráno v nemocnici. ☹ Na F sme opatrní, Dnes mal na raňajky výživu.
Mukky, dali by ste ten lin na výživu? Kdesi tu už bol.
Nikollette - držte sa.

bashenka
10. júl 2010

@mukky presne mi to tak prišlo ... aj ked bola drahšia ale ani materiál sa mi nepáčil ...a značka bola niečo na N 😕 ?? ... vela si nepamätám ale celkom krátky nazov ...čo ja viem Nania ??...Nanja?...alebo ninja ?? ...neviem 😀

mukky
10. júl 2010

@zuziiiicek17 tie fotky si tu z mala raz nie?
posielame pusu Miskovi,mm sa s nim pekne hral aj S 😵
dnes ich so mnou pozeral S a vravel jéééj,ahááá 😀

zuziiiicek17
10. júl 2010

@mukky no to ako sa bavite atd ...ja by som sa asi s mp nemohla tak bavit ...a on so mnou uz vobec nie 😅