Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
11. júl 2010

Ahojtee.. My sme akurát došli domov, stihli sme ísť na zlaté a ešte aj tehelné pole.. Ale bolo to hrozné, úplne som sklamaná...všade plno ludí ale až nejak moc😖 ...a už som skončila s týmito kúpaliskami, vobec som si neoddýchla, žiaden relax...cez týždeň vyčistíme bazén u svokrovcov a budeme chodiť tam ...a vybavené, neviem čo ma to skor nenapadlo
😉 A ja to teplo už nezvlaaadam.. Neviem ani v noci spať .. Fuj..
@janac1974 ahoj, to nejedenie može byť aj z toho tepla...

bashenka
11. júl 2010

Píšem z mobilu a kukám že to nejak kazím 😀 večer sa snád ozvem alebo zajtra.

nikollette
11. júl 2010

Ahojte...
Teraz sme došli dnu.. Vykúpkaný, opálený 🙂 😎

nikollette
11. júl 2010

Malého najviac zaujímala posilňovňa 😅 sa stále motal okolo tata, dokonca chcel kopať do boxovacieho mechu ako on. Kto vie čo z neho bude 😀

bashenka
11. júl 2010

Neverím 😝.. Čo štrajkujeme?

Akurát sme došli z tesca a pred ním stála taká žena...rómka určite bezdomovkyňa s kočíkom čo ani striešku nemal..nohy tomu dieťaťu trčali z kočíka, hajalo no katastrofa😔 by ma zaujímalo či vobec papalo dneska, tak mi ho bolo lúto..bóže...😢

Malý jak si kope do toho..ja si nemožem pomôct ale taký mrňús a mech 3-krát väčší od neho aj tak ten pipík je nazlatší... Laura také nemá😀

vinifera
11. júl 2010

@bashenka Mne bolo tak minule v Lidli ľúto. Ale neboli rómovia. Obaja biely. Smrdeli všetci - zjavne kúpel im nič nehovoril. On nacicaný - smrdel chlastom. Chytal ju tam pri pokladni pomedzi nohy( akože matku). Jeden chlapček v kočíku jeden pri kočíku. Ušmudlaný a spečený zo slnka až no ☹(

mukky
11. júl 2010

ahojte

bashenka
11. júl 2010

To je hrozné... Na to sa nedá ani pozerať, my máme zas na sídlisku takú "super'' rodinku čo sú s deťmi aj do pol jednej vonku a chlastajú..alebo aj fetujú..deti hrúza nevychované len zle to robí...to je škoda rečí dalo by sa vela o nich popísať, len to ma hnevá že z tých ešte nevinných malých detí vyrastie jedine to čo sú ich rodičia lebo žiadnu budúcnosť to nemá...a potom máme ďalších neandrtálcov čo budú rozkrádať a len dúfam že tie všivavé decká nebudú aj chodiť s L. do škôlky..

mukky
11. júl 2010

dievčatá som rozmýšlala co keby som založila sukromnu tému ?lebo niektoré veci by fakt nemusel hocikto čítať ..napíšte mi napr.do ip alebo sem či suhlasíte..aj tu by sme mohli chodiť,ale na vykecanie sa do sukromnej

mukky
11. júl 2010

nemám nic este dočítané...idem na to

janac1974
11. júl 2010

jeej @nikollette maly aky podareny...zeby boxerista?no ktovie,co z neho vyrastie...a tie vyrazky
este nemiznu,stale to ma rovnake?
@bashenka mne je tiez luto takychto deticiek ☹

zuziiiicek17 aj ty si neposluchala doma?co si vyvadzala prosim ta?lebo ja som posluchala,som sa bala,ze ked
pridem,co i len o 5min.neskor,tak ma otec zabije...a tieto moje kofy sa neboja nicoho a nikoho..

bashenka
11. júl 2010

Mukky mňa to inak už tiež napadlo 😉 len som to nejak neriešila...tiež je to také že toto vidí v podstate každý.... Ale šak čo😀 inak brý večer... L. má strašne nepokojny spánok...normálne kope nohami rukami rozhadzuje, piští a mrnčí ..hm😒

mukky
11. júl 2010

POTOM MI KAZDA NAPISTE ci ANO alebo nie 😀

my sme dosli domov po 21.hodke,sme boli na chate so svokrovcami a svagrinou
dnesok sa rovná hororu

leelo
11. júl 2010

ahojte, dnes som dlho uspavala maleho. problem bol v kakani, aj uz zaspal, ale potom to nanho prislo, tak mu uz neslo zaspat 😒
no a potom som vas docitavala.
my sme mali taky upratovaco-zveladovaci vikend. a bolo tu tak teplo, ze sme von chodili podvecer. boli sme v sobotu rano v meste nakupit, ale to sa nedalo vydrzat! k vode nas to zatial nejako nelaka, ale k moru ano 😉

zuzi, niki, pekne fotky ste zavesili, je to take mile vidiet, co drobci porabaju 🙂
a viac si nepamatam, co ste pisali...

mukky, preco sa dnesok rovna hororu?

leelo
11. júl 2010

bashenka, aj ty si myslim davala fotky Laurus v novej sedacke, len uz neviem, kedy to bolo. tak som rada, ze sa jej pekne sedka. ten obchod predeti na kosickej poznam, najdrahsi v ba a vzdy ked tam som, tak som svedkom nejakeho konfliktu medzi zakaznikom a personalom 😖 ja sa s nimi nehadam, to by som sa hadala v kazdom obchode, lebo je hrozny rozdiel ako sa chovaju v de a na sk

bashenka
11. júl 2010

@leelo áno dala, ale neviem prečo bola nakrivo😀 mám ju aj v albume je tam niečo napísané že Nurse no značka nič moc, ale už si v nej aj vyskúšala spinkať a dobre bolo😉 laura stale piští mňa porazí😒 ... A hádať som sa v tom obchode ešte zatial nikoho nepočula😀 ..práveže mne sa tam zdali miĺí všetci...ešte som si tam aj zabudla jednu hippku...teda priatel zabudol😀 a predavačka za mnou utekala riadny kus..som sa čudovala že sa jej chcelo.

mama.wolfka
11. júl 2010

@mukky ahoooj 😀
a samozrejme aj všetci ostatní 😀

ešte 18 dní ... alebo už len? ... ufff, toto teplo ma zabije
idem do sprchy šup šup, nech ešte nejakú teplú vodu stihnem

@mukky vravím ÁNO 😉

janac1974
11. júl 2010

@mukky co sa stalo 😕 preco horor?

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka ahoj miláčik 😅

mukky
11. júl 2010

@janac1974 asi az v sukromke 😀

bashenka
11. júl 2010

Všetci už spia... Na spektrume dávaju zaujímavý dokumentárny film o černošských gangov v afrike😀 akurát ukazujú ako si niečo dávajú😕 ...
Ja papám gumených mackov a zas neviem zaspaaaať..🙄

bashenka
11. júl 2010

Mukky potom nezabudni hlavne napísať kedy ju vytvoríš😉

mukky
11. júl 2010

@bashenka mnam mackovia 😀 ale uz ich nejem 😝 😀
jasneeeééééé

mukky
11. júl 2010

ja som si akurat urobila caj na a kávičku....

mukky
11. júl 2010

@mama.wolfka co ty más stale s tou vodou???si neplatic ze ti ju stale vypinaju v noci či ký chmáru?? 😕 😀

bashenka
11. júl 2010

Teraz v noci? :-P kedy sa chystáš akože zalahnúť?😅 mne je teplooo... Aj teraz by som sa išla kúpať ...

bashenka
11. júl 2010

Aspoň že to na tom spektrume je stále zaujímavejšie😀

mama.wolfka
11. júl 2010

@mukky 😀 no ja neviem čo je to za sprostý zvyk, ale u nás proste teplá voda od polnoci do 6.00 netečie 😲 😝
a že hlavné mesto 😝 😝 😝
nechápem a mám na to nervy ... keby som si chcela napr. v noci dať teplú sprchu, aby som zistila či mám pravé kontrakcie alebo nie, tak smola 😝

janac1974
11. júl 2010

@mama.wolfka ahoj...aj my cakame prirastok do rodiny...svagrina ma termin 16.jula...bude to chlapcek Petko,tak
sa tesime,ze konecne dalsi chalan ...lebo inak same baby 😝 az na mojho F

mama.wolfka
11. júl 2010

som objednala Samkovi (asi na meninky dostane) takéto magnetky 😀 sa teším aj zaňho
inak už sme mu konečne pokúpili niečo na narodky, nech je to pripravené
nakoniec sme kúpili odrážadlo - motorku, malú upratovaciu sadu (mop, lopatka a zmetáčik), knižku s rozprávkami aj riekankami kde sú obrázky a trošku text (nech môžme spolu čítať), a takú hranatú plast. misku Cars (na jedlo)
ešte jednu malú knižku o korytnačke ... to mu dám, keď prídu za mňou do pôrodky, že to má od Simka 😀
ešte by som chcela nejaký príbor, nech môže aj sám papať (vidličku a nožík) ... som pozerala v Tescu aj v Dráčiku, ale nič
a ešte keby som našla, tak by som rada aj nejaký fajný ruksačik možno