• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
smily - veru ani ja nie som nadšená tou zeleninou v obchode, skúšam zohnať čerstvú bio a ak nie, tak ešte mrazenú bio alebo aj mrazenú nebio, mrazená zelenina má vraj niekedy lepšie výživové vlastnosti, lebo sa mrazí v čase svojho dozretia, teda bez rýchlenia - oproti tej jarnej rýchlozelenine a tak, tak sa snažím ako viem :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:15  • Odpovedz
mama.wolfka:slight_smile: :slight_smile:
vacsinou nakupujem v tescu alebo dm-ke. tam sa to da.. ale v lekarni urcie nie - nasa lekarnicka je colkovo podrazdena ked niekto co i len nakukne do lekarne... a ked sa ju na nieco opytas - hroza tak sa osoti ako keby si ju urazila... preto radsej posielam manzela do mesta ked nieco potrebujem...
13. aug 2009 o 15:20  • Odpovedz
babule už som to tu písala v téme umelé mlieka - ale skúsim aj tu - nemáte náhodou skúsenosť s UM Babio od českej firmy goldim ?

hľadala som totiž bio UM a natrafila som na toto, chcem malému namiesto hotových kaší variť z vločiek a tak podobne a pridávať UM, lebo odstriekavať MM neviem :frowning2:
kým papal nemliečne kaše a viac sa kojil, tak som mu varila z rôznych vločiek, kukuričnú, ale potom sme mali prejsť na mliečne, tak som začala kupovať, ale nie som z toho nadšená, aj keď je to dosť pohodlné :wink:
13. aug 2009 o 15:24  • Odpovedz
smily :wink: dobrééé s tým manželom :grinning:

... nuž a tá ochota predavačiek to je téma sama o sebe ... :frowning2:
13. aug 2009 o 15:31  • Odpovedz
... no a už som tu namotaná ... :wink: :frowning2: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

malý hajušá (to som predtým väčšinou vždy spávala s ním), v byte bordel, že by sa nemuseli hanbiť ani na Luníku ... a ja tu :grinning:
13. aug 2009 o 15:33  • Odpovedz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
keby si videla co sa deje u nas... balime sa - ideme na mesiac a pol ku babke :slight_smile: je to tu ak po vybuchu... aj mala sa mi uz zobudila
13. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz
po vcerajsom ockovani ja nejaka moc cula :confused: :confused: :confused:
13. aug 2009 o 15:37  • Odpovedz
a ziadnu reakciu nemala?
13. aug 2009 o 15:43  • Odpovedz
... a malý už je hore, tak koniec pohodičky :slight_smile:
13. aug 2009 o 15:48  • Odpovedz
nemala len bola podrazdena a skoro vobec nespala...
13. aug 2009 o 15:51  • Odpovedz
hb j,hb& & & ....................... &vb b nnm b fgvb ccccccccccer

napísal vám aj Samko :grinning: :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz
aj moj rad pise :wink:
13. aug 2009 o 15:55  • Odpovedz
opat ste sa rozbehli,idem vas docitat
13. aug 2009 o 16:08  • Odpovedz
rvrgzžtrzttttžzžrvtžhzf n f tbtftf d fd...

Wolfka, Christopherko mu odpísal :grinning: :grinning:
13. aug 2009 o 16:13  • Odpovedz
xixixi

asi pôjdeme von, lebo doma sa unudíme, síce občas popŕcha, ale máme prši... :slight_smile:

tak zasa večer :wink:
13. aug 2009 o 16:17  • Odpovedz
Inak Wlfka teraz čítam Hipp pohárik zeleninový, ideme papať:
a je ti z biopotravín, z ekologického hospodárstva a zloženie: pitná voda, kukurica, zemiaky, hrach, kuracie maso, uvarená ryža, jedlý rastlinný olej z kukuričných klíčkov... žiadna smotana ani mlieko :wink:
13. aug 2009 o 16:23  • Odpovedz
cestovatelka ja ťa neidem "vystrieľať", uvarená rajčina s mäsom sa mi nezdá až taká hrozná, ale v tých príkrmoch je kadečo iné, tak si myslím, že treba čítať a zvážiť, či to dieťaťu dám alebo nie
13. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz
malý ešte papá, tak sme chvíľku ...

... veď ja som tú smotanu a mlieko písala, že je v tom špenáte, nie všade :slight_smile:

... ale zasa kukurica a hrach ... no neviem či tieto nadúvadlá nie je ešte skoro dávať, aby ho z toho bruško nebolelo, ja som dávala trochu neskôr :wink:
13. aug 2009 o 16:28  • Odpovedz
vanishka ja som to napisala obrazne :wink: a nemyslela som tym teba. len potom tu vznikaju nedorozumenia a baby sa zbytocne hadaju
13. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz
tak spapal a ja by som sa bala tiz dat este kukuricu hrach :fearful: to mna vie zdut ako kozu!ale tak co už!kazdy davame nieco ine!a wolfka obsahue smotanu a co ked niekto moze davat 22tyzdni rezen ! :confused: a ztoho poharika spapal len polku!a andrea mas pravdu kazdy vsetko pochopi inac ako je myslene a hned su tu hadky!ako aj stym zubkom som napisala ze ho ma už skoro cely vonku a hned už to za tyzden ........a dobry postreh stym zubom a bla bla bla ..........ale ze by sa zamysleli najpr ako som to maslela tak to nie! :angry: a nemam wolfka problem robit aj doma zeleninku ................ :angry: andrea ake tam mate teraz pocasie?ked tu stale prsi?tak tam je už co? :slight_smile:
13. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz
No ja som predvčerom dala malej pohárik, čo sme ešte mali doma, lebo som nestihla uvariť, kedže sme narýchlo museli vybehnuť k doktorke. No a to ste mali vidieť. Tak rýchlo som neuvarila asi ešte nikdy :grinning: Dala som jej do ust za lyžičku a vyplula asi 4 :D No takže u nás sú už poháriky nula bodov, takže varím každý druhý večer, keď zaspí, aby na druhý deň mala navarené, lebo inak by asi radšej hladovala :unamused:
13. aug 2009 o 17:15  • Odpovedz
megi :grinning: tak vyplula viac ako si jej dala! :wink:
13. aug 2009 o 17:19  • Odpovedz
Miška mozno más pravdu ze maly absolutne už odmieta mlieko, možno fakt kvoli tým zubkom, lebo v noci zati vždy pil aspon 4x, terazv noci 1x max 2x, to je strašne málo :frowning2:

Dnes nám došli hračky, velký balík pre malého k prvému pol ročiku, som mu naobjednávala kopec vecí :sweat_smile:
sa s toho teším viac ako on :sweat_smile:
13. aug 2009 o 17:27  • Odpovedz
musim aj ja objednat zkade objenavas? :wink: ja si myslim lebo moj mali teraz 2dni mliecko nula bodov! :frowning2: aspon vecer ved vies ritual! :grinning:
13. aug 2009 o 17:30  • Odpovedz
ja som chcela malemu dat spravit retiazku z bieleho zlata s vygravirovanym menom a datum narodenia vies bude to mat navzdy! :wink: ale ma odhovaraju ze mam pockat ze mu to mam dat spravit na rok!tak neviem....... :unamused:
13. aug 2009 o 17:31  • Odpovedz
No hej poznám váš rituál, aj my sme ho mali, ale dva dni, už ani to nezbará, večerné pitie po spaučky, už aj to je slabota, veru :frowning2: :unamused:

Ja objednávam najviac cez MMB :wink:

Dneska bol priatel pre balík vecí:
-odrážadlo motorka
-odrážadlo autíčko
-penové puzzle 36kusové
-stavebnica 300dnielna
-húací koník litlle tikes
-valček na lozenie
a ešte adidas teplákovú súpravu

A už ani neviem čo mu kúpim na vianoce :confused: :sweat_smile:
ale zas niečo sa vždy nájde :wink:
Nakukni na tú stránku, ja som už závislá, stále malému niečo objednávať :wink:
13. aug 2009 o 17:35  • Odpovedz
idem si lahnut k malemu...total bordel vsade,zajtra odchadzame do chorvatska ,maly ma uz zaplnenu oblecenim celu cestovnu tasku :confused: a to este nema vsetko pobalene...zajtra mu navarim aspon 3 davky obeda a zamrazim,neviem ake to tam bude prve dni..

ani nevladzem prispievat,to mate radost,co? :grinning:
13. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz
no fajne :slight_smile: ja nad vianocami este nerozmyslam ja som taka ze vsetko na poslednu chvilu :confounded:
13. aug 2009 o 17:50  • Odpovedz
Ja zas všetko dopredu :sweat_smile:
13. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz
vecer ti napisem o tych gelacoch ja som chodila na podborku do zv odbor kozmeticka ,vyzazistka a mam papier od gelacov a chcela by som sa popytat o podrobnosti chcela by som stym pomaly zacat robit!este nech mali trosku podrastie
13. aug 2009 o 18:01  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.