Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mama.wolfka
13. aug 2009

smily - veru ani ja nie som nadšená tou zeleninou v obchode, skúšam zohnať čerstvú bio a ak nie, tak ešte mrazenú bio alebo aj mrazenú nebio, mrazená zelenina má vraj niekedy lepšie výživové vlastnosti, lebo sa mrazí v čase svojho dozretia, teda bez rýchlenia - oproti tej jarnej rýchlozelenine a tak, tak sa snažím ako viem 🙂

smily
13. aug 2009

mama.wolfka:-) 🙂
vacsinou nakupujem v tescu alebo dm-ke. tam sa to da.. ale v lekarni urcie nie - nasa lekarnicka je colkovo podrazdena ked niekto co i len nakukne do lekarne... a ked sa ju na nieco opytas - hroza tak sa osoti ako keby si ju urazila... preto radsej posielam manzela do mesta ked nieco potrebujem...

mama.wolfka
13. aug 2009

babule už som to tu písala v téme umelé mlieka - ale skúsim aj tu - nemáte náhodou skúsenosť s UM Babio od českej firmy goldim ?

hľadala som totiž bio UM a natrafila som na toto, chcem malému namiesto hotových kaší variť z vločiek a tak podobne a pridávať UM, lebo odstriekavať MM neviem ☹
kým papal nemliečne kaše a viac sa kojil, tak som mu varila z rôznych vločiek, kukuričnú, ale potom sme mali prejsť na mliečne, tak som začala kupovať, ale nie som z toho nadšená, aj keď je to dosť pohodlné 😉

mama.wolfka
13. aug 2009

smily 😉 dobrééé s tým manželom 😀

... nuž a tá ochota predavačiek to je téma sama o sebe ... ☹

mama.wolfka
13. aug 2009

... no a už som tu namotaná ... 😉 ☹ 😲 😀 😝

malý hajušá (to som predtým väčšinou vždy spávala s ním), v byte bordel, že by sa nemuseli hanbiť ani na Luníku ... a ja tu 😀

smily
13. aug 2009

🙂 🙂 🙂
keby si videla co sa deje u nas... balime sa - ideme na mesiac a pol ku babke 🙂 je to tu ak po vybuchu... aj mala sa mi uz zobudila

smily
13. aug 2009

po vcerajsom ockovani ja nejaka moc cula 😕 😕 😕

cestovatelkaandrea
13. aug 2009

a ziadnu reakciu nemala?

mama.wolfka
13. aug 2009

... a malý už je hore, tak koniec pohodičky 🙂

smily
13. aug 2009

nemala len bola podrazdena a skoro vobec nespala...

mama.wolfka
13. aug 2009

hb j,hb& & & ....................... &vb b nnm b fgvb ccccccccccer

napísal vám aj Samko 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
13. aug 2009

aj moj rad pise 😉

mukky
13. aug 2009

opat ste sa rozbehli,idem vas docitat

nikollette
13. aug 2009

rvrgzžtrzttttžzžrvtžhzf n f tbtftf d fd...

Wolfka, Christopherko mu odpísal 😀 😀

mama.wolfka
13. aug 2009

xixixi

asi pôjdeme von, lebo doma sa unudíme, síce občas popŕcha, ale máme prši... 🙂

tak zasa večer 😉

nikollette
13. aug 2009

Inak Wlfka teraz čítam Hipp pohárik zeleninový, ideme papať:
a je ti z biopotravín, z ekologického hospodárstva a zloženie: pitná voda, kukurica, zemiaky, hrach, kuracie maso, uvarená ryža, jedlý rastlinný olej z kukuričných klíčkov... žiadna smotana ani mlieko 😉

vanish1
13. aug 2009

cestovatelka ja ťa neidem "vystrieľať", uvarená rajčina s mäsom sa mi nezdá až taká hrozná, ale v tých príkrmoch je kadečo iné, tak si myslím, že treba čítať a zvážiť, či to dieťaťu dám alebo nie

mama.wolfka
13. aug 2009

malý ešte papá, tak sme chvíľku ...

... veď ja som tú smotanu a mlieko písala, že je v tom špenáte, nie všade 🙂

... ale zasa kukurica a hrach ... no neviem či tieto nadúvadlá nie je ešte skoro dávať, aby ho z toho bruško nebolelo, ja som dávala trochu neskôr 😉

cestovatelkaandrea
13. aug 2009

vanishka ja som to napisala obrazne 😉 a nemyslela som tym teba. len potom tu vznikaju nedorozumenia a baby sa zbytocne hadaju

miskachrumka
13. aug 2009

tak spapal a ja by som sa bala tiz dat este kukuricu hrach 😨 to mna vie zdut ako kozu!ale tak co už!kazdy davame nieco ine!a wolfka obsahue smotanu a co ked niekto moze davat 22tyzdni rezen ! 😕 a ztoho poharika spapal len polku!a andrea mas pravdu kazdy vsetko pochopi inac ako je myslene a hned su tu hadky!ako aj stym zubkom som napisala ze ho ma už skoro cely vonku a hned už to za tyzden ........a dobry postreh stym zubom a bla bla bla ..........ale ze by sa zamysleli najpr ako som to maslela tak to nie! 😠 a nemam wolfka problem robit aj doma zeleninku ................ 😠 andrea ake tam mate teraz pocasie?ked tu stale prsi?tak tam je už co? 🙂

megi93
13. aug 2009

No ja som predvčerom dala malej pohárik, čo sme ešte mali doma, lebo som nestihla uvariť, kedže sme narýchlo museli vybehnuť k doktorke. No a to ste mali vidieť. Tak rýchlo som neuvarila asi ešte nikdy 😀 Dala som jej do ust za lyžičku a vyplula asi 4 :D No takže u nás sú už poháriky nula bodov, takže varím každý druhý večer, keď zaspí, aby na druhý deň mala navarené, lebo inak by asi radšej hladovala 😒

miskachrumka
13. aug 2009

megi 😀 tak vyplula viac ako si jej dala! 😉

nikollette
13. aug 2009

Miška mozno más pravdu ze maly absolutne už odmieta mlieko, možno fakt kvoli tým zubkom, lebo v noci zati vždy pil aspon 4x, terazv noci 1x max 2x, to je strašne málo ☹

Dnes nám došli hračky, velký balík pre malého k prvému pol ročiku, som mu naobjednávala kopec vecí 😅
sa s toho teším viac ako on 😅

miskachrumka
13. aug 2009

musim aj ja objednat zkade objenavas? 😉 ja si myslim lebo moj mali teraz 2dni mliecko nula bodov! ☹ aspon vecer ved vies ritual! 😀

miskachrumka
13. aug 2009

ja som chcela malemu dat spravit retiazku z bieleho zlata s vygravirovanym menom a datum narodenia vies bude to mat navzdy! 😉 ale ma odhovaraju ze mam pockat ze mu to mam dat spravit na rok!tak neviem....... 😒

nikollette
13. aug 2009

No hej poznám váš rituál, aj my sme ho mali, ale dva dni, už ani to nezbará, večerné pitie po spaučky, už aj to je slabota, veru ☹ 😒

Ja objednávam najviac cez MMB 😉

Dneska bol priatel pre balík vecí:
-odrážadlo motorka
-odrážadlo autíčko
-penové puzzle 36kusové
-stavebnica 300dnielna
-húací koník litlle tikes
-valček na lozenie
a ešte adidas teplákovú súpravu

A už ani neviem čo mu kúpim na vianoce 😕 😅
ale zas niečo sa vždy nájde 😉
Nakukni na tú stránku, ja som už závislá, stále malému niečo objednávať 😉

mukky
13. aug 2009

idem si lahnut k malemu...total bordel vsade,zajtra odchadzame do chorvatska ,maly ma uz zaplnenu oblecenim celu cestovnu tasku 😕 a to este nema vsetko pobalene...zajtra mu navarim aspon 3 davky obeda a zamrazim,neviem ake to tam bude prve dni..

ani nevladzem prispievat,to mate radost,co? 😀

miskachrumka
13. aug 2009

no fajne 🙂 ja nad vianocami este nerozmyslam ja som taka ze vsetko na poslednu chvilu 😖

nikollette
13. aug 2009

Ja zas všetko dopredu 😅

miskachrumka
13. aug 2009

vecer ti napisem o tych gelacoch ja som chodila na podborku do zv odbor kozmeticka ,vyzazistka a mam papier od gelacov a chcela by som sa popytat o podrobnosti chcela by som stym pomaly zacat robit!este nech mali trosku podrastie