Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
12. júl 2010

musím ist tak potom vecer--mm ide von a malý lieta po celom byte

nikollette
12. júl 2010

@mukky no prečítala som ten horor u tvojich svokrovcom.. No na zaplakanie 😔 sa ti nečudujem, že si rozčúlená za takýchto vecí...
A inak, prečo by nemohol ísť TM s vami dnu k lekárke??? 😕 Jasné že môže... MP ide s nami vždy dnu, keď je s nami. Nikdy nečakal vonku v čakárni. Dokonca ked náš občas bral môj otec k lekárke do BA, keď MP nemohol z roboty, tak on vždy išiel dnu. A to je jeho dedo, nie rodič. Ale nikdy nečakal na chodbe tiež. Aj teraz naposledy u kožnej.

nikollette
12. júl 2010

Jani, ja tiež vždy na dobierku objednávam. Aj keď si radšej priplatím poštovné. Aj keď, aj s dobierkou ťa môžu oklamať. Že ti tam zabalia niečo iné 😖
Ja mám už na pošte tenisky, aj súpravku...

nikollette
12. júl 2010

My sme boli skoro celý deň na dvore,až na chvílku čo sme si došli dnu oddýchnuť, keď malý spal...

nikollette
12. júl 2010

Drobček akurát zaspal. To je u nás rekord 😕

zuziiiicek17
12. júl 2010

a my sme cely den nemali elektriku ...to je na posranie bez elektriky ... 🙄

nikollette
12. júl 2010

Zuzi, tu nemá byť zajtra som niečo začula. Ale len na niektorých uliciach. Dúfam že nie tu. Hm, ale ajtak ideme zajtra preč. Na tie Kramáre. Snáď si nás tam nenechajú 😒

zuziiiicek17
12. júl 2010

@nikollette neboj moja ,seetko bude ok 😉

my ideme zajtra do ke -ja ,maly a babka ...ku mojej tete ,lebo zajtra ma babka meniny ,tak aspon oslavime 🙄 veeeelmi sa tesim ako si zase vypiju do kelu

nikollette
12. júl 2010

Zuzi, musíš krotiť babku 😀 Aspoň nebudete doma, malý sa zabaví, nie? 😉
No snáď máš pravdu...

zuziiiicek17
12. júl 2010

@nikollette mne maly nevie spat 🙄 horuco mu je 😒

tweetinkapp
12. júl 2010

Dobry vecer,
chcela som vas docitat, ale asi nemam sancu, tak len tak zbezne.

@mukky ja mam tiez problem so svokrovcami a mohla by som tu pisat romany 😝 a keby len so svokrovcami...moja mama pcha potajomky vselico do Adamka. Preto uz nejak netuzim chodit ani k jednym, ani k druhym. Aj ked ma maju vsetci za idiota 😅

@zuziiiicek17 ani nam maly nejak nechce zaspat 😝

vevusiatko
12. júl 2010

@tweetinkapp tu pises a do ruhej temy nic
Inak ako baby?? co mate nove,,??? joj mukky to zo svokrovcami poznam 😉

tweetinkapp
12. júl 2010

@vevusiatko ty ma nespehuj. nevies, ze ja neviem robit dve veci naraz? 😀

zuziiiicek17
12. júl 2010

@vevusiatko
@tweetinkapp
a ja ze kde ste mi usli 😀

vevusiatko
12. júl 2010

ttweeti viem, ze ty llen jednu aj tu nie poriadne 😀 😀 😀

vinifera
12. júl 2010

Dočítané 🙂)
Zabudla som čo som komu chcela. Ale časom ma to napadne 😀

zuziiiicek17
12. júl 2010

@vinifera kolko stran si precitala ? 😀 hotovy roman ?

vinifera
12. júl 2010

asi 6 😝 A to akože fakt poctivo čítam. Len sa dnes ozaj nedalo. Doobeda sme sa s malým hrali. Potom boli na nákup v Bille. Na obed trocha pospali. Dali obed. Zaviezla som ho k svokrovcom. Skočila na kávu do mesta. Konečne si spravila nechty. Vyčistila škrečkom akvárko a dala im žrať. Samozrejme aj zajacovi a vtákom a rybám a psom .... Večer som ešte s MP vyhodila tri veľké koberce na dvor. Chcem aby ich zajtra zobral na bazár a riadne vytepoval a vyvapkoval. Malý už spokojne pufíkuje v psoteli.

vevusiatko
12. júl 2010

@vinifera ahoj ako sa mate?? ako drobec znasa teplo???

vinifera
12. júl 2010

Drobec znáša teplo veľmi dobre. Mohlo by takto byť aj celý rok. Ekzém na líčkach už takmer nemá. 4 veľké ložiská má síce stále. Ale inak je to super. Sa obávam čo bude ked začne jesen ☹ Asi odletíme do teplých krajín 😀

zuziiiicek17
12. júl 2010

@vinifera a na dovosku idete ci nie ?

leelo
12. júl 2010

@vinifera sa tesim z toho! a preco cakas na jesen horsie?

vevusiatko
12. júl 2010

@vinifera tak chodtw v spetembri na dovolenku vtedy budu lacnejsie a hlavne este aj teple more bude 🙂 🙂 ja 🙂 dufam, ze sa vam to uz nevrati ☹

vinifera
12. júl 2010

Ved snád to víde tak že by sme šli koncom augusta začiatkom septembra.
Zhoršenie čaká preto že vždy ked začne pršať tak sa malému zhorší ekzém - asi je to tým že je alergický na plesne. No a od jesene do jari je furt vlhko ☹ Ved to aj mal najhoršie v zime.
Kočky idem drichmať som KO. ďakujem za podporu. 😉

vevusiatko
12. júl 2010

@vinifera dobru nocku drzte sa

zuziiiicek17
12. júl 2010

@vinifera dobru nocku moja 😉 a nezabudni sa ozvat castejsie 😀

leelo
12. júl 2010

@vinifera dobru noc. aj tomimu

tweetinkapp
13. júl 2010

@vinifera to co mate doma za zverinec? 😀

vinifera
13. júl 2010

@tweetinkapp to opatrujem aj susedom lebo sú na dovolenke. Takže tam majú dvoch škrečkov, jedného zajaca, tri vtáky, ryby vonku v jazere a vnútri v akváriu. Doma máme troch psov. Majú ešte aj mačku susedia ale tá je na prázdninách u tetušky 🙂 Lebo aj naši sú na dovolenke. A by som sa odrazu asi obesila z toľkej hávede.

mukky
13. júl 2010

ahojte,
ja som teraz vstala z postele od noci 😀 a S je este v postielke...idem spravit chlebik a kavej a dojdem