Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
16. júl 2010

Dievčataaaa? Sme tu? Mne malá akurát zaspáva .. Mama.wolfka aj ja chcem 😲 moc..moc...

mama.wolfka
16. júl 2010

@bashenka baby alebo tú daňovú kontrolu? 😲 😀 😀 😀

bashenka
16. júl 2010

Aj som si myslela že sa ma to opýtaš 😀 ..jasné že baby:-P.. Také malinké,drobunké...

lussy23
17. júl 2010

@lenka_66 - Nie je to tajné. Sestra bola v nemocke.

janac1974
17. júl 2010

ahojte...
tak bratovi sa dnes narodil maly Petko....chuda sa vytrapila pri porode...4kg a 55cm,som neverila,
ze sa to da porodit normalne 😕
@mama.wolfka drzim palce...co nedaju teraz pokoj ti danovaci....aj ty robis uctovnictvo?
ja som mala asi 2x danovu kontrolu za 8rokov...ale nastastie Ok 😉
@lenka_66 a keby toho nebolo dost,v noci som mala otvorenu vetracku a asi vletel cvrcek,
bo cvrlikal ako divy...inak ten vtak mi os**l NB,taky bol vystraseny

zuziiiicek17
17. júl 2010

@janac1974 blahozelam k synovcovi 😵 potom hod foto ,ked budes mat 😉

janac1974
17. júl 2010

@zuziiiicek17 dakujem 🙂 idem sa pomaly chystat,ale nechce sa mi nejako...je totalny hic vonku 😝

bashenka
17. júl 2010

Jeziiiš @janac1974 sa smejem😀 a kam sa chystáš? Ja som inak tiež riadnu buchtu rodila... Idem malú uspať..😉 ale som tu.

wandeirra
17. júl 2010

ahojte maminky 🙂

zuziiiicek17
17. júl 2010

@wandeirra ahoooj 🙂 kde mas foto ?
a co nove ?

wandeirra
17. júl 2010

ahojte,vy ste uz v sukromnej? bola som mimo na minidovolenke,ale uz som tu. foto mi vymazal admin zatial,neviem preco no preco haaa 🙂

zuziiiicek17
17. júl 2010

@wandeirra nemas zretelne viditelnu tvar 😀 to preto ...

mukky
17. júl 2010

@wandeirra jáj som zabudla povedať babám že si na dovolenke 😀 😒 aj mne vymazal dnes admin foto,no to je náhoda.. 😕 😕 asi tu máme nejaku dobru dusu ktorá na nase fotky upozornila,dám na to krk

zuziiiicek17
17. júl 2010

@wandeirra a ty v sukromnej nie si ? 😕

wandeirra
17. júl 2010

zuzi,nie vyset tyzdna som nekonikovala...mala som so sebou NB,ale dala som si pauzu.

ahoj mukky,to je zahada s tymi foto,ale mne ju ani nechce pridat,ani ked si ju dam znova netusim preco.

uz ste mi chybali🙂))

zuziiiicek17
17. júl 2010

@wandeirra a ty nam,ale sme si mysleli,ze si sa na nas vybodla 😀

wandeirra
17. júl 2010

na vas a vybodnut?...v zivote:DDD

wandeirra
17. júl 2010

pridam aj nejake nove foto z dovci,ale neskorsie,som ucestovana k smrti a je mi strasne teploooo 🙂

wandeirra
17. júl 2010

vybil sa mi NB uplne som sa stratila v tych novych temach...tak asi len sem budem cmarat,lebo to neviem najst kde som to pisala predtym 😀

mukky
17. júl 2010

neviete spať? 😀

wandeirra
18. júl 2010

sme ta cakali,lebo ty si nocny vtak a teba nikde 🙂

lussy23
18. júl 2010

Ahojte. Janac, gratulujem k synovcovi.
Aj u vás v noci búrka?

vieraj
18. júl 2010

Ahojte, mohla by som sa k vam pridat? Ako tak citam v tejto teme sa nikto nehada a vladne tu kliidek. 😉

mukky
18. júl 2010

@vieraj ahoj ,no nehádame sa 😎 ,zatial 😀
ak si citala nasu temu trosku pozornejsie tak vies na akej sme strane 😀

mukky
18. júl 2010

@vieraj ahoj ,no nehádame sa 😎 ,zatial 😀
ak si citala nasu temu trosku pozornejsie tak vies na akej sme strane 😀

mukky
18. júl 2010

@vieraj no az 2 krat som ta pozdravila 😀 ,lepsie ako ani raz 😀

mukky
19. júl 2010

😕 vsetky spíte? 😀

vieraj
19. júl 2010

@mukky ahoj, nemala som cas pisat, mam navstevu braska a dnes sme boli aj u doktorky, ale uz sme doma a ideme obedovat.

janac1974
19. júl 2010

@vieraj ahooooj a dobru chut

vieraj
19. júl 2010

@janac1974 diky, uz je pojedene,
ale mam dost rozbehany den, boli sme na usnom s malou, vcera sa mykla ☹ pri cisteni uska a dostali sme framykoin kvapky, tak hadam do tyzdna to prejde. ale neboli ju ani nic nevyteka

vieraj
19. júl 2010

Nikolka spinka, tak mam trochu casu.
sem uz asi nikto nechodi 😔