Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
13. aug 2009

Ja to robím len tak pre seba či pre známe 🙂
odbor mám úplne iný, toto je len taká zaluba 🙂

megi93
13. aug 2009

Počujte, myslíte, že môžem malej spraviť kašu zo špaldových vločiek? To sú ako ovsenné, ale lepšie

nikollette
13. aug 2009

Však mozes aj tu IP 😉

nikollette
13. aug 2009

Megi, my sme sa tam ešte nedostali, tak neviem poradiť 😒
Vsak baby ti asi poradia, alebo skús kuknuť na nete 😉

miskachrumka
13. aug 2009

a co si studovala?ak smiem vediet!mna saj atak najviac pacia akrylove

miskachrumka
13. aug 2009

a ovsene vlocky obsahuju lepok nie?

nikollette
13. aug 2009

Podnikanie, ekonomika a tak...
chvílu som robila asistentku riaditela 😉 ale moc ma to nebavilo, sedieť v kancli 😝

megi93
13. aug 2009

miška nefiem možno aj hej, ale tak ten už môžeme.

megi93
13. aug 2009

fuha, mrkla som to, a má to síce super zložky a kopec vitamínov, ale vraj aj zvýšený obsah lepku. Tak to ešte radšej nebudem riskovať. Normálne množstvo lepku jej asi stačí, zvýšené by bolo asi trochu moc na ňu v jej veku 😖 Nevadí, urobíme krupicovú na večeru

miskachrumka
13. aug 2009

¨ved to megi ze tieto vlocky maju vela ☹ lepku!

miskachrumka
13. aug 2009

baby mali ma teraz tak vysticoval ze ma boli hlava a bez zartu ma chytal za tie vlasy co najviac bolia 😅 som saj smiala ale ked drapil riadne tak aj zabolelo 😀 ideme mi kupkat potom ti nikol napisem ip ok? 😉

megi93
13. aug 2009

aj ja chcem ip ☹ 😀

miskachrumka
13. aug 2009

dobre mojka napisem! 😀

miskachrumka
13. aug 2009

už som ti poslala ip! 😀

nikollette
13. aug 2009

Baby idem dnes už zalahnuť k mojim chlapom, ajtak som nejaká unavená..
bru 😵

vanish1
13. aug 2009

megi, čo tak skúsiť kukuričnú, ryžovú, alebo pohánkovú kašu? dostaneš ju bežne v potravinách. Podľa mňa lepší variant ako krupica.

mama.wolfka
13. aug 2009

miška - to nebol zákaz, len som to vedela, tak som dala info. v dobrej viere, že poradím ... tak nič, budem sa nabudúce radšej krotiť 🤐
píšeš, že niekto môže dať rezeň ... no môcť ho môžeme dať všetky aj v 5 týždni, len čo by z toho bolo ... 😕

mama.wolfka
13. aug 2009

nikol ty si dobrááá, keď už pol roka dopredu nakupuješ darčeky 😉 🙂 😀

mama.wolfka
13. aug 2009

mukky ☹

prajem príjemnú dovolenku a dobré počasie 😉

mama.wolfka
13. aug 2009

megi no jasnačka ... a aké je to zdravé 🙂

mama.wolfka
13. aug 2009

megi - nie že by som brala odporúčania výrobcov detskej stravy čo sa týka odkedy a tak, ale všimla som si, že nutrilon má špaldovú kašu od 6. mesiaca, tak si myslím, že to s tým zvýšeným množstvom lepku nebude až také hrozné ... si myslím 😉

výrobcovia síce píšu odporúčania pre nekojené deti, neviem či kojíš, ale aj keď áno, tak už má 8 m, tak si myslím, že v poho. 🙂

mama.wolfka
13. aug 2009

... tak dnes je nejak málo ... idem teda konečne pokukať do "strednej cesty"

smily
13. aug 2009

dnes je tu fakt ticho... asi sa vsetci premiestnili do tej druhej temy....

mukky
13. aug 2009

wolfka dakujem

megi93
13. aug 2009

ja som sa nepremiestnila ale žehlila som 😀 tak som nemohla pisať A odkedy mame tu chamomilu, Babu zaspáva okamžite

vinifera
13. aug 2009

Tak Smily a Mukky zdrhajú na dovolenku. Nikollette išla spachtošiť so svojimi chlapmi. Časť emigrovala po zlatej strednej ceste 😎 Tak to tu už len my musíme zachrániť 😀

mukky
13. aug 2009

a ako to chces zachranit ked tu neni ani duse po vas?

vinifera
13. aug 2009

No... To je dobrá otázka🙂)

mukky
13. aug 2009

😀

bejbypd
14. aug 2009

miska ak ten rezen bol na mna tak si mylis tyzdne s mesiacmi my mame 22mesiacov zachvilu 23...lepsie ako 11tyzdnov nie?ak to nebolo na mna tak prepac...a k mliekam kozie je ovela lepsie nez kravske ano smrdi ale je zdravsie...treba to poriadne studovat aj tema tu bola o nom...