Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea vie, aj nas sa krmi, ale celkovo to nie je zdrave, kedze vraj to vedie k obezite. neviem, u dietata je to ok asi, ked tak papa. ved pre deti jest je strata casu, nie? aspon u nas. 🙂

vinifera
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea Aďa skutočne nikto do nikoho tvrdo nekopal.

vinifera
30. júl 2010

Život vie byť moooooc tvrdší.

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@zuzka1. ak mo syn bude mat obezitu, tak odpadnem. ved on je ako chrt 😉 a to zozerie niekedy toho velmi vela

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea ja si tiez myslim, ze pri takychto malych detoch to asi az taky rpoblem nie je. 😉

no moj ju nema mat tiez po kom. ma nieco cez 12 kilov takmer rok 😝 papa jak myska

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@vinifera to je vec nazoru... ale ked tam niekto pise komentare ako som uz raz spomenula pred chvilou alebo nieco ako ze musi byt dotycna osoba strasne urazena ked si maze fotky z pasu a este sa na tom zabava... sorry to je troska moc. zvlast ked je ta druha strana mozno v depke.
mas pravdu zivot je tvrdsi a preto by ste sa tu nemali handrkovat ako take zeny. ja mam asi to stastie, ze mam mozno polovicu mozgu muzsku, lebo mna len tak lahko nevytocis. (teraz nemyslim konkretne teba) a ked mi nieco vadi, tak to jednoducho napisem, preto som vam sem aj napisala.

zuzka1.
30. júl 2010

mysli sa cestou k obezite zrejme papanie pri nejakej cinnosti, tv a pdobne, nakolko pri papani mozog vysiela signaly , ze brusko je plne, pri pozerani tv a inych cinnostiach je mozog zamestnavany aj inymi vecami, preto posiela signaly pomalsie, zje sa ovela viac akoby zjedol len pri sustredeni sa na jedenie.
tolko mudrost, co som niekde citala.

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea zeby aj ja mam polovicu mozgu muzsku 😀
nikto sa nehandrkuje, ete to tak, co sme zeny??

pekne si to napisala

vinifera
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea No Aďa ale presne o to ide. Že sme normálne a kraviny nás nevytočia. V to je ten rozdiel.
Mna tiež život zmenil. Kedysi ked chlap meška na rande 3 min tak som sa bola schopná sa s ním aj týždne nerozprávať. A môj chlap má teraz toleranciu 6 HODIN! Ked poviem že prídem do pol hodiny tak začnem stresovať až o 5,5 hod.

zuzka1.
30. júl 2010

@vinifera ty keby si depkovy typ, tak uz si asi na druhom svete, sak ty stale volaco mas. 😉
vivat pozitivne myslenie 😉

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@zuzka1. a to mam od mojho mm, lebo nie som typicka zenska 😅 tiez ma zivot dost zmenil a preto beriem zivot viac realistickejsie a prkotiny neriesim.

vinifera
30. júl 2010

@zuzka1. Jááá som bola depkovský typ. Kým mi to bolo dovolené od okolia. Veľa závisí od ľudí okolo. Koľko ti dovolia a su ochotní tolerovať. A nemám sa až tak zle. Veď je všetko v podstate super. No ale idem skrotiť aligátora. Lebo už ozaj vrní. Zatíííím.

vinifera
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea a prečo také pekné vlastnosti ako myslieť pozitívne a byť realistom pripisuješ výhradne chlapom? Poznám chlapov padavky a ženy ako skaly. Nepáči sa mi takéto nadržiavanie chlapom. Asi som moc emancipovaná. Ale jedna vec je istá. Keby mali chlapi rodiť tak planéta vyhynie.

zuziiiicek17
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea beriem tvoj nazor ,ale vies ,je lepsie to povedat na rovinu .keby si citala dozadu ,tak som jej uz skor dohovarala ,ze sa ma ukludnit a dokonca nie len ja ,lenze nase nazory nikdy neboli dostatocne katastroficke ,tak neboli dost dobre ...ja som do nikoho NEKOPALA .,len nebudem s kazdym jednat v rukavickach len preto ,ze je citlivy .ani so mnou tak nikto nikdy nejednal asom tu .Som mladsia ako mukky ,ale neznamena ,ze ma zivot nenaucil .to nie je o veku ,skor o povahe uz ked .Ja sa za svoj nazor bijem aa stojim si za nim .Necakam kym ma budu ostatni lutovat .Ano ,postazovala som sa aj na babku ,aj na mp ,aj na maleho ,ale asi tak ako kazdy .Zrazu vsetci vidia iba ten jeden prispevok a okamzite som necitliva skala bez srdca .Mna toto nevytoci .Viem aka som ,polutujem ,pomozem,ale len do urcitwj hranice.
Ale dakujem za nazor .Aspon ty si sa vyjadrila 😉

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@vinifera- to nepripisujem chlapom a napr. co ja ako zena nemam v sebe je: rozpravanie sa o nakupoch cely den, tema farbenie vlasov a pod, kto ma krajsie tricko bla bla bla... to su tie prokotiny o ktorych pisem. O tomto sa s tebou bavit zarucene nebudem. Zeny su realistky ale musis uznat su aj vacsie hysterky. A tato vlastnost mne zarucene chyba. Preto mm vravi, ze mam pol mozgu muzsku. Tiez som dost samostatna, ale to je asi tym zivotom aky zijem. Bud rada, ze si taka aka si.

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea tak potom asi ja. nemam rada hysterky, ani nekonecneeee kecy, chvilu ok. ja napriklad nemam rada nekonecne kecy o plienkach, predbiehani sa co ktore deta vie a ine nie mamiciek v MC, akoby ine veci ani neexistovali.

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea ako vam ide odplienkovanie???trenujete, ci etse nie?

zuzka1.
30. júl 2010

@vinifera nechystas sa robit objednavku zo sportdirect?

zuziiiicek17
30. júl 2010

@zuzka1. samomluvec ,? 😀
aj mna sa nieco opytaj 😀

zuzka1.
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ? trenujem monology 😀

vinifera
30. júl 2010

@zuzka1. Včera večer jedna došla. ... Akurát mi prišlo krásne nike tričko. A je tak zúfalo malé že som ho ani vyzliecť nemohla. Ale inak je krásne .... Keď sa bude robiť ďalšia objednávka dám ti vedieť.
Čo som mala navyše La Gear tičko som dala včera krsnatu a odrazu si kúpila aj Nike ružovú mikinu. Ostala mi ešte ružová adidaska ale akurát ide na nu kamoška kuknúť. A malý nechce spať ...

petka035
30. júl 2010

Ahojte, fúha bojová atmoška 😅 ešte,že nemám tolko času sa takými vecami zaoberať.máme sa ok, mm má od dnes dovolenku 😵 aj ked aj samej mi bolo fajn 😅 Ninka začala trošku viac papať,tak sa mi posl.tri dni darí zaradiť aj 4tý príkrm. tiež sleduje občas telku pri jedle,lebo reklamy sú droga,ale mávam ju otočenú k sebe-chrbtom k telke-tak to môže mať jedine tak ako zvukovú kulisu 😔
som hladná 😒

zuziiiicek17
30. júl 2010

Baby inak neviete ako mam prinuti bubaka spat ??vzdy ,ked si snim idem lahnut ,tak sa mi zacne pretacat ,mrncat ,stvornozkovat po posteli ,ani pri cicke nechce zostat 🙄 to uz mam nervy ,len ked si spomeniem ,ze mame ist spat

zuziiiicek17
30. júl 2010

@petka035 bojova nalada uz nie je 😉 my mame absolutne kludnu temu.
To je super ,ze zaala papat .my sme stale nepapkaci 😒

zuzka1.
30. júl 2010

@vinifera ok daj vediet prosim ta, chcem nejaku mikinu. ta nikde je rpedana co si vtedy davala do sukromky,?

zuzka1.
30. júl 2010

@zuziiiicek17 mozno zacne spinkavat neskor, mozno sa len nevie ulozit.
my sme mavali obdobie, kedy zaspal hned, sa. inokedy bolo treba spievat, pustala som mu uspavanky, kolotoc nad postielkou, vselijak. hladkala.

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ja som to nepisala na zaklade jedneho prispevku co si napisala. precitala som si takmer celu temu... preto ma soklo, ze si sa tak zrazu reagovala. ale OK, ked si za tym stojis. ja len dufam, ze si to raz s mukky vydiskutujete.

@zuzka1. to su tiez temy o ktorych sa dokazem bavit iba chvilu.... potom utekam z debaty prec. mna napr. nastve ked mi niekto povie, ze som karieristka, len

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@zuzka1. odplienkovanie ide velmi pomaly. kakat sa uz pyta. ale vykaka sa aj do plienky. problem je, ze v skolke s nami nespolupracuju, cakaju ze ho osvieti a zacne sa pytat sa. no a cez vikend ho davame na serblik po spani a aj pred spanim a ked sa vypyta. nasilu ho na to nedostanem, to by sa rozplakal... takze asi tak

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea ked bolo vonku krasne teplo behal s holouritou po dvore, pkene oznamil a vykonal co bolo treba.
teraz ke dje kosa povie, ale cika do plienky. on to vacsinou povie, ked uz cika alebo kaka. 😒
uvidime ako dlho to bude trvat, snad sa do konca leta podari.

zuzka1.
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea preco by si bola karieristka?za to, ze si pracujuca mama??