Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

wandeirra
30. júl 2010

zuzka znicene? asi vela zehlila a fenovala nie?

wandeirra
30. júl 2010

a uz nejdem riesit,mam super naladu a nikto mi ju nepokazi dnes🙂 dufam ze aj vy mate dobru 😅

leelo
30. júl 2010

@cestovatelkaandrea dnes som troch neporozumela tvojim prispevkom o tom, ze mas muzsky mozog a teda si povznesena nad "zenske" konflikty a na 2.strane ta nesmierne zdrtil prispevok zuzky1. o tom, ze mukky nema cas...
my nemame prehlad o jej programe na dnes, kedze s nami nekomunikuje. to je ako vysvetlenie...
a este mi dovol otazku: ked ma matka problemy s dietatom, ma vobec silu vysedavat na nete a este k tomu chut sa aj fukat a intrigovat? podla mna nie. co myslis ty? uprimne!
a k tej citlivosti: vini jej raz povedala, ze preco ju zrazu vola vinifera (bolo to opat po tom, ked si dovolila mat iny nazor na nejaku uplnu ptakovinu), ked dovtedy ju volala vini.... a mukky hned dalsi prispevok zacala: vinifera... a nikdy to uz nezmenila

zuzka1.
30. júl 2010

aj ja, moj chlapcek dnes cely den vysvetluje, ze mu mame kupit sestricku.
nejaky dobrak mu asivysvetlovat , ze je cas 😀

wandeirra
30. júl 2010

@leelo prepac,viem ze to nebola mne otazka,ale zareagujem...podla mna ma cas taka matka sediet na nete,ja som tiez sedela ked mal maly 41,lebo uz som nevedela kam zavolat,kto by mi pomohol a vedela som ze ked zapnem NB,tak vas tu najdem a poradite mi online. ste tu uz viacere skusene matky a vyznate sa.

a bod cislo 2, intrigovat by podla mna nemal nikto,je to pod uroven inteligentnych ludi.

wandeirra
30. júl 2010

@zuzka.1 a idete kupit sestricku?...v NC su vypredaje teraz,mozno bude za dobru cenu 😀 😀 😀 😅

zuzka1.
30. júl 2010

uz to neriesme, toto je pohodova tema, vzdy bola, tak nech taka ostane. 😉

zuzka1.
30. júl 2010

@wandeirra chceli by sme, maly stale rozprava, ze jeho sestricka bude Anetka.

bli sme predvceorm na nakupy, sestricku mali vypredanu., ja potrebujem najskor zohnat mrchu, aby bola sestricka 😠

wandeirra
30. júl 2010

@zuzka1. dufam ze Tobiasko nezacne pytat sestricku,uz celkom dobre rozprava..ale nemame v plane. Samko uz aj meno vybral,to je zlate..len co ked to bude bracek a nie Anetka 🙂

leelo
30. júl 2010

@wandeirra to s teplotou je uplne iny pripad. ty nevidis ten rozdiel?
proste ked som v strese, tak neriesim kto co napisal a povedal, lebo na hladanie konfliktu medzi riadkami jednoducho nemam cas abi siluuuuuuuuuuu! zuzka jej nic tak strasne nenapisala, ale ona tam chcela vidiet konflikt, aky si mala na kom vybit svoju bezmocnost.
radsej ako sa fukat sa mala zuzky spytat ako to myslela. ty ked mas kamosku, tak ju hned zavrhnes bez vysvetlenia? to mukky asi vela kamosiek uz neostalo...

leelo
30. júl 2010

@zuzka1. mne sa nezda pohodova tema, kde odpisujes len na prispevky urc.ludi a inych ignorujes. lebo toto tu bolo uz aj pred tym, niekolko mesiacov!

wandeirra
30. júl 2010

@leelo ja som chcela vtedy iba radu a nie lutost,polutovat ma moze tak mp,urcite to necakam od netovych kamosiek.
mukky pisala ze bol aj nejaky problem ked bola Zuzka u nej na navsteve,ze sa nejednalo len o to co tu si napisali medzi sebou. ale ja do toho nevidim a nie je to ani moja starost.
fucat sa je tak dobre akurat tak nato,ze ked clovek vsetkych zavrhne,moze si potom pisat tak sam so sebou 🙂

wandeirra
30. júl 2010

mne tiez velakrat nikto neodpise...popisem aj sama a idem si svoje...

zuzka1.
30. júl 2010

@wandeirra mne je jedno co bude, hlavne ,aby este bolo, lebo takymto stylom budem mat asi len vnucence 😒

leelo
30. júl 2010

@wandeirra uplne s tebou suhlasim!
mne je trosku nanic z takychto vztahov. nikdy som take nemala. resp. od podobnyh ludi som bocila od zaciatku. na nete to neskor prekuknes ako real life. nikdy som sa nekamosila s niekym, kto ma ma rad len v pripade, ze mu neustale pritakavam a hovorim, co chce pocut. toto je nebezpecny mindrak, ktory ludi v okoli toho cloveka neskutocne obmedzuje.
tak dufam, ze ostatne sa s mukky vzdy zhodnete, lebo inak...

zuzka1.
30. júl 2010

@leelo ja neriesim, mam tu ine kamaratky,ktore napisu na vsetko, aj moje ustipacne poznamky ako andrea podotkla a ze ma jedna odignoruje mi zily nepotrha. 😉

len nerieste to vsetko tak, ze je to Zuzkina chyba cely tento "problem". Je nas v tom viacej 😉

wandeirra
30. júl 2010

@leelo ja som podobny konflikt mala tu na mk,na zaciatku materskej som sa citila dost osamelo,clovek zrazu nabehne na uplne iny styl zivota s mimčom a zacala som si tu pisat s jednou maminou od nas,aj sme sa zacali stretavat,muzov zoznamili,na chaty a tak.vyzerala to byt super zenska ale zdanie klame. mam poucenie dobuducna. uz nie sme v kontakte,lebo som zistila po case ze intriguje,ohovara,zavidi.su to tie najhorsie vlastnosti.uz by som si ziadneho cloveka odtialto do svojho bytu,sukromia a zivota nepustila. a to co pises,ze niekto hovori a pise co chce druhy pocut,tak to je nieco,co ja som nikdy nerobila a robit nebudem.clovek ma mat svoj nazor a nie pritakavat ako debil 🙂

leelo
30. júl 2010

@zuzka1. lenze ona si nasla zuzku ako obet, na nej si dobre ulavila. asi vie preco

wandeirra
30. júl 2010

mama wolfka uz ma krasneho synceka Simonka,to je super sprava

zuzka1.
30. júl 2010

@leelo preto pisem, nech sa to nerisi cez Zuzku, nie je to jej chyba.

zuzka1.
30. júl 2010

@wandeirra jeeeeej dnes som na nu myslela 😵 😵 😵 😵

kedy rodila? porod ok??velmi sa bala

cestovatelkaandrea
30. júl 2010

@leelo asi si ma nepochopila potom spravne. ja som napisala ze mam muzsky mozog iba na poli a to konstatoval moj mm. a je to preto, lebo sa neurazam a nie som histericka a nekvakam o takych tych typickych zenskych veciach.
a neprikrasluj veci tam kde netreba prosim ta. ja som nenapisala, ze som zo zuzkinho prispevku silno zdrvena. len som bola soknuta, ze sa potesila ze je konecne odtial vymazana ked tam chcela tak prispievat... takze asi tak. nie to ze komentovala to ze mukky nema cas... to si asi fakt zle pochopila potom moj prispevok.

co sa tyka tej choroby. Ked boli problemy s Damianom tak som vela hladala na nete, diskutovala som. ja sa nedokazem tak vyplakavat ked mam problem. ked mam problem tak sa pytam. tiez brazdim na nete, aby som dany problem vyriesila... mozno sa mukky lutovala uz viac ako dost, ale nemyslim si ze intrigovala...

a co ja viem, tak o vini sa vzdy vyjadrovala milo, aj teraz potom co sa na zuzku urazila na vini krive slovo nepovedala.

leelo
30. júl 2010

jej, to je super sprava. wolfka, gratulujeme! 😵 nech ste zdravi a rastiete do krasy

wandeirra
30. júl 2010

zevraj ok,rano o siedmej,chuda musela byt unavena,lebo este o 2 rano konikovala,ale uz to ma za sebou,nebude musiet brusko velke nosit 🙂

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikollette
30. júl 2010

@mama.wolfka gratulujeme 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

zuzka1.
30. júl 2010

@wandeirra aspon tolko nemyslela na bolesti, ak mala 😵 😵 krasny den dnes 😵

Ada je rozdiel diskutovat a snazit sa mysliet pozitivne a prijimat len sucitne prispevky. 😉

A na Vini nepovedala nic, lebo ju ignorovala, na mna tiez nic nepovedla, lebo ma ignorovala, na leelo tiez nic nepovedla,lebo ju ignorovala

wandeirra
30. júl 2010

tak tak diskutovat by sme tu mali a to znamena prijimat aj ine nazory,ci sa nam pacia alebo nie a nie reagovat len na to,co je podla nasho vkusu/co chceme pocut/ 😵

leelo
30. júl 2010

baby a neviete ako adal? ci ona ma este cas? 🙂

a ake ma simonko miery?

zuzka1.
30. júl 2010

@leelo Adal prisla predvcerom alebo vcera mamina domov z kupelov, tak uz moze ist rodit, ma termin, je myslim 40tt uz. Ale cakali aj s babatkom na babku a teraz cakaju, kedy sa male vypyta 😵 😵