• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@zuzka1. vidis ,to mi nenapadlo ,tak uz mam za sebou aj hodinu ironie :grinning: :sweat_smile:
30. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz
@leelo pokecame jasne, pre mna je to velky business, kamoskina mala tam chodi, za 2 roky vie farby a zvieratka, asi 5 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale sak akoze prestiz :grinning:
ale metoda fajn. pokusim sa zohnat to cd od doronky, a poslem ti ho, ak sa podari, ok?
30. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
30. júl 2010 o 21:25 • majaxy
@zuzka1. jasneze len metoda.aj tu existuju inegrovane skolky s vyucovanim podla doron. ale neriesila som. super ak zozenies, ja budem hladat cez kamosku tiez
30. júl 2010 o 21:26  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
30. júl 2010 o 21:27 • zuziiiicek17
hm ani neviem čo napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám sa do čoho zapojiť,lebo téma,kt. sa tu rozoberá teraz ma absolutne neláka :pensive:
30. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz
Velmi nie len ma šokla ta veta...mala som rada vaša temu, sem tam som sa do nej začitala, hlavne vtedy keď som bola unavena, pretože u vas som vždy našla súdržnosť a priatelstvo...kde sa podelo?
30. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz
@petka035 ved nam napis aky si mala den atd .my chceme mat pohodovu temu ,ale nejde to :rolling_eyes: mozno o par dni sa to ukludni
30. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz
@majaxy - niekto nemá čo robiť ked chytá za slovíčka,však?
30. júl 2010 o 21:30  • Odpovedz
Zuzka ved ale nič nové nemáme :sweat_smile:
30. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz
30. júl 2010 o 21:31 • zuziiiicek17
@petka035 aaale no ,ved s detmi je kazdy den nejaka zabava :grinning:
30. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz
@petka035 čo už, ja sa do toho nechcem zamotavať, asi maju kočky ponorkovu nemoc
30. júl 2010 o 21:32  • Odpovedz
@zuziiiicek17 hej zábava-na to si spomen ked Ti bude Miško štvornožkovať po posteli a nie a nie spať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. júl 2010 o 21:33  • Odpovedz
@petka035 to teraz robil cca hodinu :angry: :grinning: uz ho zadusim :grinning: :grinning: ale zaspal konecne .Pritom som dala na radu Wan a dala som ho spat neskor ,ale ani toto nepomohlo.on na oci nevidel ,ale spat ani za nic
30. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz
@majaxy ja nič,len mi to prišlo prehnané,lebo skoro každý človek povie v bežnej komunikáci nejaké prirovnanie podobného typu-ako ked sa niekto buchne a ty mu povieš-ved sa neboj,ved na to nezomrieš a podobne :pensive:
30. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz
@zuziiiicek17 Nehľadám vinníka, si mi tak isto sympatická ako aj ostatné...držím palce v Čechách
30. júl 2010 o 21:36  • Odpovedz
@zuziiiicek17 bacha na slová :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja som minule napísala v našej oktobrovej téme,že som mala také nervy na malú,že by som ju z okna vyhodilam a to si mala vidieť :pensive:
30. júl 2010 o 21:37  • Odpovedz
@petka035 Veď hej
30. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
30. júl 2010 o 21:39 • leelo
@leelo ved ja z toho dodnes nemôžem-lebo ja som sa nad tým ani nepozastavila :confused: lebo som bola absolutne v klude,len som chcela prirovnať aká som bola vytočená cez den,.ale k malej som bola normálna a mali sme obyčajný klasický den-ale tak čo už,hlavne,že za den je tam kopec podobných príspevkov typu,že nevládzu z detí a pod :pensive:
30. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz
@majaxy prepac ,ze som na teba vybehla ,len uz ma to cele se*ie :pensive: a dakujem :wink:
30. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz
@petka035 a ty si na to ako reagovala ?? Mna by to strasne znechutilo
30. júl 2010 o 21:44  • Odpovedz
@zuziiiicek17 To nič, len mi je ľúto že sa hádate
30. júl 2010 o 21:46  • Odpovedz
@zuziiiicek17 no najprv som to vysvetlovala ako som to myslela ,lebo jedna reagovala na moj príspevok,že,, peťka sorry ale toto čo si napísala,je už prisilná káva a bla bla(a napísala som niečo takéto:bože dnes som mala také nervy na malú,že by som ju z okna vyhodila,strášne vymýšľala) a potom som písala ešte niečo ale všetko normálne. no a potom sa do toho naviezli aj iné,že som na nu kričala a podobne :confused: no neviem kde to vzali,ked u nás doma bol klud a ja som to myslela nadnesene . ale k malej som bola dobrá :sweat_smile: ani som na nu nezvýšila hlas.
ale našli sa aj také,kt sa nad tým tiež len zasmiali,že čo to riešia
inak mna to rozhodilo tak,že som mm plakala do telefonu- a to nie som nejaká citlivka :pensive:
30. júl 2010 o 21:50  • Odpovedz
@petka035 mno ,ja tiez nie som citlivka ,ale aj mna niektore veci rozplacu . :pensive:
Momentalne mam vycucnutu energiu :unamused:
30. júl 2010 o 22:01  • Odpovedz
baby prepacte ze sa vam tu vkradam ale vasu doposial veselu temu som obcas citavala :sweat_smile: mukky mi pripadala ako taky tmel,ako dobry clovek s dobrym srdieckom(samozrejme ze taka je :slight_smile: )nechcem a ani nebudem sa vam tu do problemu montovat ale trosku mi je luto ze tato tema ma krizove obdobie :frowning2: zelam vam aby ste sa udobrili,aby ste ,,nevyskakovali,, jedna na druhu s tym ktora urobila chybu...mozno to co mukky tak zle pochopila nebolo az tak zle myslene ale ze to bolo treba zobrat s nadhladom... :unamused: ale kazdy sme inej povahy a preto medzi ludmi vznikaju konflikty :unamused: casom sa na vsetko zabudne a zasa budete veselo pisat i vasich ratolestiach :wink: :slight_smile:
30. júl 2010 o 22:21  • Odpovedz
@leelo som tu a som šokovaná čo sa tu rieši :wink: keď bude drobec na svete, dám vedieť :wink:
30. júl 2010 o 22:22  • Odpovedz
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
30. júl 2010 o 22:24 • vinifera
@vinifera ej ale si sa rozsupla :sweat_smile:
ale trefne.
Inak ,citala som ten prispevok a podla mna nie je az taky hrozny .Su veci ,ktore su pritiahnute za vlasy ,ale beriem to tak ,ze je to mukky.cakala som ovela horsie :wink:
30. júl 2010 o 22:29  • Odpovedz
@vinifera a len vyhadzujete z kna ,alebo aj dusite ? :grinning: tak ako ja ?
dnes som sa s tym mojim trdlom hodinu zlostila a este teraz ma taky nekludny spanok ,ze cakam co bude :rolling_eyes:
30. júl 2010 o 22:31  • Odpovedz
@vinifera som nevedela,že na to treba osobitnú tému :sweat_smile:
30. júl 2010 o 22:32  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.