Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
30. júl 2010

Ahojte dievčatá ...som len na skok priatel robí pukance a ideme k telke.
@vieraj milé že si spomenula 🙂

Laurinka dneska bola zdivočená takže mám taaaaku hlavu 😀

Poprajem dobrú noc každej jednej ... Lebo s každou jednou sa mi výborne kecá či už o jedle, mlieku, vlasoch, nechtoch, niektoré ma aj vela naučili, nebudem písať konkrétne aby som náhodou na niekoho nezabudla 😀 ale každá ste svojim sposobom iná a to vás robí výnimočné...

Takže zajtra sa ozvem 🙂

petka035
30. júl 2010

@zuziiiicek17 nie na to si musíš založiť vlastnú 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

@bashenka dakujeme moja 😉 😉 ak ti prajem prijemny vecer .

ozaj ,viem velmi dobre ,ze ma v sukromnej teme kraaasne ohovaraju ,ale co uz .

vinifera
30. júl 2010

@petka035 No moja tu na koníku hej. Lebo sú tu veľmi RôZNE povahy ....

adal
30. júl 2010

@vinifera no môj malý mal posledný mesiac 2 x taký problém že keby som mohla tak sa s prepáčením vykakám za neho, aj som pri ňom plakala, ale myslím že to je vec z ktorej naozaj netreba robiť drámu 😉 idem spinkať tak sa nepobite 😀
ozaj a gratulujem mame wolfke 😉

zuziiiicek17
30. júl 2010

@petka035 aaa do kelu ...a bude sa volat : vyhadzovanie z okna ci dusenie ? 😅 som zvedava kto sa teraz ozve ,ze som pri*rbana 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

fakt aj ja som skoro zabudla ... wolfka gratulujeeeem 😵

vinifera
30. júl 2010

@adal Moja ja viem že to nie je príjemné. Ale tak zasa na druhej strane ani reakcia na túto situáciu mi neprišla primeraná. Ved si zober že bashenka má ten istý problém. A teda úplne iný prístup.

nikollette
30. júl 2010

My sme dovečerali. Nečakane došli svokrovci. Malý mal 25teho meniny, tak mu doniesli mega balík plienočiek, a cars velký uterák. Hračky ani oblečko nechceli, veď má toho plnú riť 😅
My popíjame vínko s MP...
Som vás pomaly dočítala.....

petka035
30. júl 2010

@vinifera no inak toto ma dosť štve,že ešte aby si človek dávam pozor na to čo napíše a volil slová 😖 lebo sa supy hned zletia 😝

@zuziiiicek17 prídem si tam občas zahádzať 😉 😀 😔

nikollette
30. júl 2010

A už MP pindá, nech vypnem comp 😠
Tak sa aj budem musieť pomaličky rozlúčiť, nech ho občas aj ja počúvnem 😉

Pekný večer

leelo
30. júl 2010

@adal krasne posledne dni s brusenkom zelam. uzi si este to rozmaznavanie tehulky a potom sup na vec 😉 budem na teba silno mysliet! 😵

zuziiiicek17
30. júl 2010

@petka035 kludne priid ,ja budem hadzat aj tu 😀
@nikollette pekkny vecer 😉

adal
30. júl 2010

@leelo ďakujem 🙂 že brušenko, pozri si dnešné "bruško" 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

@adal krasne nahodou 😵 ja som mala podobne velke 😅 drzim prsty

leelo
30. júl 2010

@adal a ja ho uz mam kuknuteeeeee 😉 no krasa, tieto foto si uchovaj. mne ich chlapci z prace vymazali 😠
a potom chceme porodny pribeh. dakujeme 🙂

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo to si musela byt riadne nasrdena

wandeirra
30. júl 2010

ahojte maminky

petka035
30. júl 2010

no ja už idem spať, ešte do sprchy 🙄 dobrú noc kočky 🙂

wandeirra
30. júl 2010

zuziiiicek17 to ma mrzi,ze moja rada nezabrala na spanok u Miska, potom uz ma napadaju iba zubky,ked je taky nervoznejsi a zle buva

zuziiiicek17
30. júl 2010

@petka035 Dobru noc 😉

@wandeirra zubky mu idu ,ale to zaspavanie nie je asi z nich .on je ako motorova mys 😅

vinifera
30. júl 2010

MP už strááášne pinda na PC. Dokonca mi ho už raz aj vypol 😉

leelo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leelo
30. júl 2010

a moj muz ma tiez pravdu, ze nemam tu sediet. len sa nechavam zatiahnut do niekoho psychickych problemov a potom som este vlastne za to na vine. ha! 😎

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ano, nastvali ma - zmizli mi aj recepty a vsetko take sukromnejsie, co som mala vo foldri Personal. takze aj tie teho foto. zostali mi len tie, co ma muz alebo boli inde ulozene. ale tie take ze ja v gatkach a podprde kazdy mesiac, tie nemam

zuziiiicek17
30. júl 2010

@vinifera srandista 😀
Mne raz Mp povedal ,ze nvydrzim byt 24 h bez booku 😅 a vydrzala som .ale od vtedy ani raz asi 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo ja som sa aj cudovala ,ze nemas nikde ani jednu 🙂

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 sem by som si ani nedala asi. ved ja som si blog zalozila az teraz na jar.
ale bola som len chrt s velkym bruchom 😉

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo ale myslim tie take obyc .oblecene niekde na prechadzke ...a nie tu ,ale na fb a tak .tu by som si ani ja asi nedala.newiem 😅

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 tu som v 8.mes. uz v nemecku. vsimaj jak mi chuti 😉
neviem, ci dobre vidno pupek, ale fakt mi zostali uz len taketo fotky