Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo jej ,ty si mala pekne brusko 😵 😵

leelo
30. júl 2010

praveze dost velke. posledne 2 mesiace vsetci ze ci uz rodim.

leelo
30. júl 2010

inak maly dnes zaspal o 19 a spal do 21.30. e3este stale sa tesime z jeho dzavotania 😅

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo mna sa tiez pytali uz na konci siedmeho 😀 😀 dokonca ci dvojicky 😀

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 odpadnem 😀

biniferu uz asi muzo definitivne zlakal k sebe zhabanim booku

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo ja som o 21.30 AKURAT MALEHO USPALA 😀

leelo
30. júl 2010

pisem jak negramotak, maly mi tu skace

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 no nasi mali striedaju stafety

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo tiez to tak vidim 😀 ja to v cechach tiez nebudem mat ruzove s tym netom 😅 moje ponocovanie bude ukoncene 😀

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 aspon sa vyspis. my pojdeme asi vtedy niekedy cca okolo 7.8. s malym do alp na par dni. more vyzera na sept. ak vobec bude, neviem. lebo vsetci do nas siju, ze kedy chceme dojst na sk, ze ci az v okt

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo uvidime ci sa vyspim ,lebo on akonahle je vidno tak je culy ...uz sa tesim na zimu ,to bude chciet spat aj do deviatej 😀

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 myslis? mozno sa mu to dovtedy szmeni z dovodu, ze bude velky uz, nie ze bude tma.
ktovie, dokedy budeme dojcit. som zvedava 😵

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo ja som dnes prisla na to ,ze mam dost vela mlieka na to aky je drobec velky .ono je to aj tym ,ze nechce papat velmi ,takze ja ho kojim aj 4-5krat + v noci

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ja ma viac mlieka ako kedykolvek pred tym. uz som ti to chcela minule napisat.
sme sa tak pekne zabehli s prikrmami. davam po zobudeni, po papani, na zaspatie 1-2x v noci a medzitym este na pitie. mne to stale vychadza okolo 8x

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo tak ja noc beriem ako celok 😀 to by mi vyslo asi aj 20 😀

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 heh 😀 uvidime, co budeme hovorit o rok 😉

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo no ty budes kojit urcite 😉

leelo
30. júl 2010

@zuziiiicek17 myslis? a ty? ked chces, budes.

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo ja chcem tak do roka a pol 😉 aj tak som v nasej rodine rekorderka 😅

leelo
30. júl 2010

sak to je super. niektore deti sa same odstavia prave okolo 1,5 r

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo no moj cickofil asi nie 😀

leelo
30. júl 2010

jak budes odstavovat? poziadas annag o radu?

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo pravdepodobne si o tom nieco najprv pohladam a ak to nepojde ,tak sa na nu obratim 😉 a ty ako ?ked raz

leelo
30. júl 2010

ja mam v plane neodstavovat. uvidime, dokedy potiahne sa. ale po 2.roku ak este bude chciet, tak prestanem aktivne ponukat ako to robim teraz a zacnem davat len ked si vypyta 🙂
to jest plan, uvidime realitu

vieraj
30. júl 2010

@zuziiiicek17 ale veru poviem ti, neohovarame. ver, never, ale mukky ani nik iny ta neohovara. uz to tusim prehrmelo...ale mam ta rada furt, aj ked si dost priamociara - zivot sa s tebou nemaznal. ale objektivnost mi zostala a tak to bude vzdy. ohovarat vas nedovolim.... 🙂 🙂tak ako ani z mukky robit si srandu.

@leelo tusim si sa pytala, ze kedy ste sa z nej vysmievali. no vtedy ked akoze mysli si, ze ked nezareaguje bude hrdinka, ze to s prehladom zvladla, ze ma asi vela roboty ked vymazala az potom a tak. to sa mi nepacilo.
pekny vikend prajem a usmievajme sa na ludi okolo. to nas nezabije 🙂 ale ich naserie 😠

zuziiiicek17
30. júl 2010

@leelo no ja som len zvedava ke to bude ,ked si zacne pytat kazdu chvilku vonku

lenka_66
30. júl 2010

caute,
no dnes horor 😠 zaspal pred hodinou .zajtra idem dat hlavu doporiadku.rano na 8 😝 .teda zovnajsok.vnutru marna snaha uz nik nepomoze 😀 😀

lenka_66
30. júl 2010

@zuziiiicek17 v dargove na prizemi je hrackarstvo a maju plno 3kolky co dala vini link.tak mozes kuk aby si vedela tam je 42e.

zuziiiicek17
30. júl 2010

@lenka_66 ahoj lenka 🙂 hej uz som si ju vsimla minule ked som sla okolo .teraz ideme do cz tak uidim ,ci kupi MP tam alebo ja tu 😉

leelo
30. júl 2010

@vieraj ved uz to nechaj tak a nevystupuj stale ako obhajca, ludia vedia aj citat. ved robis z mukky nesvojpravnu osobu tymto. to urcite nechces.
radsej sa s nami porozpravaj na normalne temy