• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
@leelo no tie posledne dva tyzden boli strasne, spravili sa mi strie, brucho nebolo brucho ale sud, nalaita som bola strasne, spuchnuta, obrovska, skareda, vyhadzana, vsetko ma bolelo, svrbelo a na wc som mala trvaly pobyt prepisany, co som stlae curala, teda cvrkala :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz sa tesim na druhe tehu :grinning:
ale pohodka, ja som bola spokjna, sak to tak ma byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz
@zuzka1. ja som tiez prenasala dva tyzdne skoro :sweat_smile: na porazenie ...mala som pocit ,ze si spravi otvor v bruchu a budem ho nosit navzdy ako klokan :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 23:04  • Odpovedz
@wandeirra Nemám ho doma. Je u svokra. Inak vyzerá že bol málo alebo takmer vôbec používaný. Ja som s ním bola vonku raz. Povedala som svokrovi že ak im bude vyhovovať tak ho nechám u nich. Ak nie tak ho predám. Za 35 €.
1. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz
@leelo a to som skuslaa vsetko mozne aj nemozne, okna umyvala hadam kazdy tyzden, schody, tak ze brucho sa o zem suchalo, vana, kupele, lopta, kopce, burky boli :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2010 o 23:05  • Odpovedz
@zuzka1. a inak posledné dva týždne som mala status na g maile - explodujem. Ja som teda nemala závažnejšie problémy. Akurát som nemohla spávať a pálila ma záha - tak som po nociach čumela na telku, čítala alebo kukala net a žrala mandle.
1. aug 2010 o 23:06  • Odpovedz
@vinifera to je dobra cena by som ho prisla kuknut niekedy alebo ak by si mala cestu do Za asi nemavas co?
1. aug 2010 o 23:08  • Odpovedz
@zuzka1. ja som pohrabala 200metrovu zahradu a chodila kilometre denne a nic :grinning:
1. aug 2010 o 23:10  • Odpovedz
@wandeirra jéééžiš dnes som bola tristorazy na bazáre v Brodne a na nákup v Hypertescu. (už tam asi "nikdy" nepôjdem - kúpila som dva opalovacie krémy, trochu masa malému, špeci kašu a nechala som tam 100 €)
dala som si inzerat ze kupim golfac v dobrom stave,ale prisli mi take ponuky ze za 150 a tak,to sa mi neoplati kupovat na tych par mesiacov do zimy. 3-4 mesiace. hlavne aby kolesa boli dobre,lebo na tom mojom zacali brutalne vrzgat,hroza
neviem si to cakanie na porod predstavit.
ja som tiez nemala nic, trochu ma kju koncu svrbelo telo. no a jasneze cikanie 3 kvapky kazdych 5 min. inak som sa citila az do konca snad lepsie ako pred tehu.
ale nebyt toho posl tyzdna a udalosti v nom, tak este nerodim.
1. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz
no skoda vini,ze som skor nevedela,by sme dali niekde stretko pri hyperku.
1. aug 2010 o 23:11  • Odpovedz
@zuziiiicek17 mne stacilo na kolenach posaskovat a bolo :wink:
1. aug 2010 o 23:12  • Odpovedz
@vinifera a svokor ti kde býva?
1. aug 2010 o 23:14  • Odpovedz
@leelo sex som zabudla spomenut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

zuzi zahradu :stuck_out_tongue_closed_eyes: babka poradila? :grinning:

ja pozeram ten quinny, vini sa mi paci. mm zazrel skaredym okom :stuck_out_tongue_closed_eyes: my mame taky golfac ako niki, nevime co to je, ten viper ci aky, cerveny. za nejakych 90 by som ho predala este? je ako novy. neviete?
1. aug 2010 o 23:18  • Odpovedz
baby point mark 4 máte tuším s Nikou. Cenu teraz neviem musíš kuk na nete. Tuším som už aj za 70 videla.

@wandeirra svokor býva v KNM. Ale ide v utorok do CR.

Ja idem do hajan bo som KO.
1. aug 2010 o 23:21  • Odpovedz
@zuzka1. babka ma skor prinutila ...ja pred porodom na rizikovom som musela hrabat zahradu ...ma skoro treslo .nevladala som uz ,ale ma este zdrbala ,ze pomaly
1. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz
1. aug 2010 o 23:24  • Odpovedz
@zuzka1. som sa divila, ze prostaglandin by si vynechala :grinning: mne stacil fico
inak ten vas kocik je aj tu dost popular, vyzera pekne.

@vinifera dobru noc, uz aby si zacala balit :wink:
1. aug 2010 o 23:25  • Odpovedz
@leelo mame mark, vini ma pravdu :wink: jaaaj vykaslem na to, maly je sice lenivy, v snehu sa s nim zle chodi, a na dlhe trasy pesi maly nevydrzi, niekedy ani po dedine :rolling_eyes: soplosko, skusa mamin chrbat :grinning:
ale sak cez zimu snad uz vydrzi a zase ak by bol velky sneh nahodou, pojdem na sankach alebo booboch do mesta, alebo ak bude velka kosa, budeme doma pri krbe
1. aug 2010 o 23:28  • Odpovedz
@vinifera vini dobru :wink:
1. aug 2010 o 23:28  • Odpovedz
idmee my s mm na zdravotnu, do vane a spat.
majte sa krasne.
a neponocujte, neprospieva to pleti :grinning:
1. aug 2010 o 23:29  • Odpovedz
@zuzka1. ze zdravotnu :wink:
dobru noc, som zvedava co tvoja noha zajtra
1. aug 2010 o 23:31  • Odpovedz
@zuzka1. aj tebe dobru ,inak uz asi aj ja pojdem ...mega rozbita som :grinning:
1. aug 2010 o 23:31  • Odpovedz
hej, uz to zabalime. ktovie, ako adal...
tak krasnu a pokojnu noc vsetkym
1. aug 2010 o 23:33  • Odpovedz
diki :dizzy_face:
aj tebe zuzi :dizzy_face:
1. aug 2010 o 23:34  • Odpovedz
ja som prenasala 2 dni a aj tak som nemala tasku zbalenu :sweat_smile: . rano som sa zobudila na akesi cudne bolesti, tak som pre istotu zacala balit a kym mi prisiel odvoz tak som to nastastie stihla. ale nezabalila som si vodu...ta mi strasne chybala po porode :sweat_smile: . esteze sa o mna susedka postarala, lebo by som tam asi vyschla od smadu :sweat_smile:
my mame tiez ten maark. ja som s nim spokojna, ale do snehu ozaj nie je. nastastie v BA toho snehu ani moc nie je. ale raz som mala problem sa dostat s nim na poradnu :sweat_smile:
1. aug 2010 o 23:47  • Odpovedz
a mimochodom aj veve ma ten isty kocik...este aj rovnakej farby, tak sme chodili jak trapky spolu :sweat_smile: . a este sme si ich aj mylili :sweat_smile:
1. aug 2010 o 23:48  • Odpovedz
dobru noc baby :wink:
1. aug 2010 o 23:48  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.