• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

(zamknutá)
12. augusta 2012 
caute, dokatovana osa sa hlasi :wink:
cez vikend sme prezili nalet komarov na Damiana. ma viac ako 20 stipancov ale nastastie uz dnes reakcia nebola taka ako v sobotu. ucitelky v skolke si mysleli, ze su to kiahne, ked zbadali tie pupaky na jeho tvari :grinning:
2. aug 2010 o 08:18  • Odpovedz
Ahojte
vini tak paradne že ideš na dovču bude super uvidiš,len sa nezlakni ak sa ti maly prve dni vysype-možn až pluzgiermi,moje netere to tak mali obe-to more vytahovalo ekzem,po 2-3 dnoch sa im to krásne zlupalo a bol klud.Oni idu 20 augusta tiež do CH.Inak pozor na chorvatsku policiu tam je to prisne a vo vajičku malemu nesmu trčat nohy a hlavne hlava-my sme dostali pokutu za nožky :sweat_smile: .ale naši sa skor vyspali už v klasickej autosedačke pretože celu noc v abluku ležat nieje bohviečo.

zuziček ja som mavala tiež nervy pri uspavani a to na 2x kedže mam dvojičky,v roku som ich ale učila zaspavat samych a mame to tak doteraz proste uložit,pohladkat,pusa a ist preč,ak moc plakali vratila som sa zase uložila pohladkala a preč naučili sa pomerne rychlo :wink:
2. aug 2010 o 08:25  • Odpovedz
@womenne tak dík za info. Z vajca mu nohy trčia takže beriem autosedačku. Ono ani tam nie je spať žiadna slasť. :confused: No a som zvedavá čo ekzém spraví.
2. aug 2010 o 08:41  • Odpovedz
@vinifera ak by sa ti vysypal tak ho enchaj kupat sa dalej,alebo pred odchodom skus sa ešte poradit s lekarkou :wink:

Inak minule sme šli cez KNM askoro nas piclo vtych kolonach to je tak každy den predtym kruhačom?? :confused: nemali by lepšie svetelnu?
2. aug 2010 o 09:20  • Odpovedz
@womenne To je stým kruháčom tak stále :rolling_eyes: Práve som sa dozvedela že nejdeme zajtra večer ale až v stredu lebo nestíhajú (tá rodina čo mám s nimi ísť) neva. Dont stressss.
2. aug 2010 o 09:24  • Odpovedz
dobre ranko,

mm ma nechal pospat a vzal malinkeho :dizzy_face: :dizzy_face:
idem hodit rychlu sprchu, polepit sa dokopy a sup na kontrolu.

wau, women to som este nepocula o tej autosedace, dobre vediet. My sme mali stastie, ziadna policia na ceste nic, isli sme zo soboty na nedelu, a domov tak isto. cesty prazdne, klud, ziadna policia, dobra cesta.

Vini hlavne, ze idete :wink:
2. aug 2010 o 09:42  • Odpovedz
Dobré ránko...

Idem si spraviť kafe...

VIni, tešíš sauž čo :dizzy_face: potom foť, foť, aby sme kukli ako ste sa tam mali... :wink:
2. aug 2010 o 12:55  • Odpovedz
@zuzka1. mark 4 máme obe :wink:
Ideš ho predávať? My sme s ním veľmi spokojný :dizzy_face:
2. aug 2010 o 12:59  • Odpovedz
@zuzka1. a to máš pravdu, že v snehu radšej stým kočíkom ani nikam nejdem :sweat_smile: :grinning:
2. aug 2010 o 13:06  • Odpovedz
Dobrý deň, píšem v mene moje dcéry (Adal), dnes o 11.35 porodila krásneho syna Tobiasa, dĺžka 54 cm a váha 3610 g.
Išlo to rýchlo, obaja sú v poriadku a dcérka Vás všetky pozdravuje.
2. aug 2010 o 13:39  • Odpovedz
@adal gratulujem a želám všetko naj tebe aj Tobiaskovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. aug 2010 o 13:41  • Odpovedz
jeeeeeeeeeej. @adal ohromne sa tesim! tak predychavanie pomohlo, celu noc som na teba myslela. snad si to nakoniec fakt mala rychlejsie ako 1.x :dizzy_face:
gratulujem k malemu Tobiaskovi, krasne miery! nech ma zdravy a stastny zivot. si statocna maminka, velmi pekne ta pozdravujem a zelam vela radosti s babatkom :slight_smile:
2. aug 2010 o 14:30  • Odpovedz
@adal Jemineeeeeeee, gratulujemeeeeee :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Nech su obaja zdravucki, vela mliečka a pohody. POzdravte Dadku od nás :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Vidite, mamina prisla z kupelov a Tobiasko sa uz aj pytal :dizzy_face:
2. aug 2010 o 14:31  • Odpovedz
@zuzka1. bolo to vsetko nacasovane. uz od narodenia maly poslucha na slovo :dizzy_face:
2. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz
ja mam stichy vonku, o 7-10 na kontrolu, kupat vobec aspon 3 tyzdne este, neopalovat-to nech hovori niekomu inemu- a inak dobreee-
kafe v meste, maly u nasich, pak s nami na obediku .

idem hodit do pracky a slnit sa :dizzy_face:

krasny den dnes :dizzy_face:
2. aug 2010 o 14:32  • Odpovedz
@adal prajem aj ja vela zdravicka a mliecka. A mamou Wolfkou si budete moct vymienat info o drobcoch :slight_smile: pa
2. aug 2010 o 15:11  • Odpovedz
@adal Gratulujem!!! Tak už si včera mala tušenie :slight_smile: Nech ste zdraví a štastní:slight_smile:
A máte super modernú babku. Keď takto šikovne zvláda koníka :dizzy_face:
2. aug 2010 o 16:17  • Odpovedz
@zuzka1. Ty si čo vlastne robila s tou nohou?
2. aug 2010 o 16:18  • Odpovedz
Inak pôjdeme pravdepodobne až v stredu lebo idú dať ešte auto do opravy.
2. aug 2010 o 16:21  • Odpovedz
A kam idete?
2. aug 2010 o 16:24  • Odpovedz
@nikollette Pravdepodobne na Makarsku. Ale by aj nemusela byť - lebo tam vraj býva dosť plno. Závisí od počasia. Ale tak ideme autom takže by nemal byť problém sa presunúť v prípade potreby.
2. aug 2010 o 16:26  • Odpovedz
Jasne :wink:
Závidím, už aj ja chcem ísť :dizzy_face:
2. aug 2010 o 16:29  • Odpovedz
@vinifera tam som bola na damskej jazde, odporucam, kranse letovisko, dost ludi, ale na plaz sa pomestite :wink:

podkla som sa o koren z vinica u kamarata na chate, dopadla na betonove schody.
2. aug 2010 o 17:04  • Odpovedz
baby caute,poradte mi,co je prenos dat GPRS?
2. aug 2010 o 18:12  • Odpovedz
Mne sa niččč nechceee. A to by sme o dva dni mali ísť do Croatie....
2. aug 2010 o 18:17  • Odpovedz
dakujem vini...pytam sa,lebo dcere prisla fa za 40eur a mala tam prenos dat cez GPRS,mna to uz nebavi,
som vravela mm,ze im staci kredit na urcitu ciastku...som nasrata...
inak vini prajem peknu dovolenku,malinky to potrebuje,tesim sa s vami :dizzy_face:
2. aug 2010 o 18:24  • Odpovedz
@leelo vlastne tebe dakujem za link,idem citat :wink:
2. aug 2010 o 18:26  • Odpovedz
@janac1974 no tvoje dcery vyuzivali datove zluzby na mobile. preco to maju zaplatene? zrus im to
2. aug 2010 o 18:27  • Odpovedz
@janac1974 myslim - to je sluzba navyse, nie standard.
2. aug 2010 o 18:28  • Odpovedz
Choď na stranu:   Zruš
Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.