Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

tina_22
11. aug 2012

@lussy23 Ak sa vám zdá, že je tyranka, napíšte je IP a nie rozhadzovať vinu na všetkých, ja by som si na nikoho nedovolila povedať, že týra dieťa. Toto je len diskusia, skutočnosť je možno niekde úplne inde. Tak si prečítam, pomyslím svoje a idem ďalej. Ja ju neobhajujem, len si nedovolím takéto silné reči.

kludsisek
11. aug 2012

no jen doufám že my netabulkové stále lozíme do vašich tabulkových témat a stále vás usměrňujeme 😖 jinak jsem zde nenašla nic moc zakázaného, trestného či morálně zkaženého až teda na pribináčky a tak ve 3 měsících ....ale třeba bílý jogurt v 6 měsících mě již nepohoršuje 😎 nějak mám pocit že tabulkové maminky si řeší nějaký komplex..... tady se nepíše že budeme dítěti cpát fast food či hranolky čokolády sladkosti, ALE že dáme zkusit určité potraviny dítěti dříve nežli je všeobecně platné...........

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
irin12
11. aug 2012

baby ved ste tu od toho aby ste urcite oblasti zivota zdielali a nie si nadavali, my co nemame deti citame aj taketo diskusie a fakt sa pohorsujeme nad niektorymi - nebudem menovat a naco? naco je tento tento portal ak ma niektora otazku a caka rady automaticky sa do nej pustia ine baby, sak trosku zdraveho rozumu do hrsti a ide to....... hlavne najprv premysliet a potom pisat 😉

miskakyska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petribela
11. aug 2012

@irin12
Ahoj rozumná osôbka,tiež som sa tu zaregistrovala,že sa budem deliť s mamičkami so starosťami i radosťami,,no keď čítam diskusie,akí vedia byť ľudia plní nenávisti, ponižovanie jeden druhého,najmúdrejší všetko vedia všade boli no hrôza,,,najlepšie je spolahnúť sa sám na seba:o....pekne si to napísala,chcela som sa s tebou podeliť o svoj názor.....aspoň vidíme akí sme inteligentní národ

petribela
11. aug 2012

@petribela opravujem sa-inteligentný národ

irin12
11. aug 2012

a viete co? moj brat mal pat alebo sest rokov a mame sa stratil v banke v Ostrave, citate dobre v Ostrave! Obrovske mesto a mama zaralmovala policiu a viete kde bol brat? Z banky trafil peso do domu, ktory si pamatal (do tety). Je to odveci tema len aby ste pochopili kazde sme ine a ako vychovavate deti nie je ani zle ani dobre robite to najlepsie podla svedomia a vedomia, a mimochodom mama vychovala sest deti najstarsia 30 najmladsia 12. Pili sme kravske mlieko hned ako sme mohli cca po pol roku a jedli sme vsetko vypestovane doma. Hlavne ked to dietatu chuti preco nie? Ale podla krstnata vidim ze mu tie Hippo (ci ako sa to vola) nechutia vzdy sa ksichti pri tom hocijak len nie dobre.

tanak
11. aug 2012

😕 nestačím se divit, co tu za celý den přibylo moudých přízpěvků 😠 . jen škoda že většina není moc k tématu 😀

pallacinka
11. aug 2012

Neda mi neprispiet, aj ked som podla vas zrejme tabulkova sterilna bio eko supermatka (a som na to hrda, je urcite jednoduchsie kupit dietatu pribinacika ako zmiesat tvaroh so smotanou a cukrom, ze ano). Sem tam vas citam, ako sa predbiehate a chvalite tym, co vsetko uz vase babatka jedia, a hoci s mnohymi vecami nesuhlasim, je mi to jedno, nech si kazdy robi podla svojho. V tomto pripade ale plne suhlasim s @lussy23, davat 3-mesacnemu babatku vsetko, co tu bolo vymenovane, je tyranie, rovnako ako bit ho alebo nedavat mu jest nic. Pripomina mi to pripad, kedy babatko v podobnom veku zomrelo po tom, co bolo krmene mukou rozpustenou v mlieku. Toto by malo byt trestne a @lussy23 ma moj obdiv za odvahu, ze to dokazala otvorene napisat. Mozete si o nej mysliet co chcete a ohovarat kolko chcete, ani ja nesuhlasim so vsetkym, co napise, no hoci je od vas mladsia a nema deti , svojimi nazormi mnohe z vas predcila a raz z nej bude skvela matka. A teraz do mna 🙂

1katkas
11. aug 2012

@lussy23 uz zase sa nudis a davas rozumy mamickam? 😀 staraj sa o seba ty nemas deti naco sa staras do mamiciek..nech si kazdy robi co chce ty sa staraj o seba dievcinka

1katkas
11. aug 2012

@lussy23 Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky
napisem ti tento nazov temy este raz Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky...vidis tam to slovko LEN??!!
a to plati aj pre ostatne ,,mudre " co nam netabulkovym nadavaju..
odporucam ti hry na facebooku napriklad a nie nazyvat mamicky ze tyraju deti 😠

1katkas
11. aug 2012

@nelicefo pridala si ma? este mi nic nedoslo ziadna sprava, ze som v sukromnej

lussy23
11. aug 2012

@1katkas nedávam rozumy, ale dávať 3mesačnému pribináčik a cesnakovú polievku je u mňa týranie a tá osoba si nezásluži to dieťa. vy by ste dala 3mesačnému vyššie spomínané jedlá?

lussy23
11. aug 2012

@1katkas a nejde o to, že ,,len pre netabuľkové mamičky" to je, keď dá toho pribánáka ja neviem 7mesačném ubábu, v roku čokoládu ....

ale krmiť trojmesačné bábo cesnakovou polievkou a ja neviem čím ešte je extrém a to je už silná káva!

1katkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lussy23
11. aug 2012

@1katkas ja neodsudzujem, ale je choré podľa mňa dávať 3mesačnému cesnakovú polievku, veď to je týranie, tá žena si nezaslúž i deti. dovi

kokorunecka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
1katkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danka.k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
betina1984
11. aug 2012

Ahojky, mozem sa k vam pridat? Ja som podla niektorych mamiciek ,chudera', co sa asi nevie postarat o deti, lebo davam Pribinacika od polroka, deti davam do choditka, davam kupovane prikrmy a podobne... Dufam, ze tu ma za to kritizovat nebudete...

1katkas
11. aug 2012

@betina1984 ahoj pridaj sa radsej do sukromky, lebo tuto nevedia niektore pani tabulkove citat, ze nazov tejto temy je len pre nas netabulkove🙂 ..napis @nelicefo nech ta prida

zuzb
11. aug 2012

@lussy23
@lussy23 lussy a len jedna otazka...teba cim mama krmila?

1katkas
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikaa123
11. aug 2012

Baby co tu nove?napise mi niekto v skratke bo nestiham pri detoch registrovat PC sice moji krpci ho registruju bo po nom stale trepu ale ako vidim lussy23 tu zase strasiiiiiiiiiiiiiiiiiii

pastelka74
11. aug 2012

@zuzb ...@lussy23...jedla múdru kašu 😀 😀 😀 😀

pastelka74
Odpoveď bola odstránená
Zobraz