Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vieraj
1. sep 2010

@lenka_66 ach jaj, kdeze. furt hlada moju ruku, ktora ju odprevadi kam chce ist. je to s nou hrozne. ale musim byt trpezliva

vieraj
1. sep 2010

@leelo aky mate velky byt?

leelo
1. sep 2010

@vieraj mi vrav o hypoteke. aj mna to mata v snoch. ale zakial kojime, mozeme si este povedat, ze pockame, no nie?! 😉
je to lepsie, ale 3 roky to netrva. tak uvidime.
a kde si robila? staci oblast. ja sa tiez moc netesim, hoci sef mi navrhoval, ze mozem prejst pod nemecku pobocku a robit aj z domu...

leelo
1. sep 2010

@vieraj ved niki vie, kedy je jej cas. este budes v dobrom spominat, ked ti bude utekat 😉
byt mame 56m, 2i

vinifera
1. sep 2010

prúúúser. Malý niekam zavliekol kľúče od dvoch áut. Jedny sme už našli vo dverách v zámku pichnuté. A tie druhé od môjho auta neviem kde sú☹((

lenka_66
1. sep 2010

@vieraj sak ona zacne sama ak uzna za vhodne .kaslat na tabulky sak sme v netabulkach 😉

@leelo to co sa mne paci mu nevlezie do izby.ibaze by som mu z obyvjy detsku spravila 😀

vieraj
1. sep 2010

@leelo zatial vam staci, ale ked mali Benjamincek podrastie, tak asi budete pokukovat po novom, ze? my mame nastastie 72m2 3i, to sa uz da, aj ked neviem ako to bude ak raz budeme mat este aj Oliverka. 😀 😀

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera no zacni hladat nieco ine najdes kluce .aspon ja stale najdem to co nehladam

vinifera
1. sep 2010

@lenka_66 už som našla 3 flaše od čaju! ale ked je to tu jak na zámku izieb a izieb 😠

lenka_66
1. sep 2010

@vinifera naseriem ta ? kto hlada ten najde 😉

idem ja zalahnut majte sa krasne

vieraj
1. sep 2010

@lenka_66 pekne sny

leelo
1. sep 2010

@lenka_66 dobru a nezanedbavaj nas.
ako zuzicek, kde sa vyparila?

leelo
1. sep 2010

@vieraj my sa uz zaciname obzerat, do roka sa urcite odstahujeme. niekedy trva dlho najst vyhovujuci byt, takze nikdy nie je priskoro zacat sa zorientovavat na trhu. iked nam bude luto, na takych domacich asi uz nenatrafime...
takze oliverko, no vyborne! 😵

leelo
1. sep 2010

@vinifera nemala si ho naucit chodit. tu to mas! 😉

vieraj
1. sep 2010

@leelo no mm nedovoli to meno, ale ja som matka, kto je vááác? 😀 😀

vieraj
1. sep 2010

@leelo v socialnej poistovni ☹

vinifera
2. sep 2010

Tak som zdárne našla aj druhé kľúče. Jasné že pod lampou býva najvačšia tma a našla som ich pod PC stolíkom.

vinifera
2. sep 2010

kokso idem sa pochváliť. Písala mi jedna zakazníčka čo bráva často obliečky že najbližšie bude brať 12.9. Tak jej píšem že to mám akurát narodky. A ona že to je super že aké parfumy mam rada. Tak som jej písala že nech si so mnou nerobí starosti. Tak mi píše že má toho doma veľa (parfumov). A že ak jej nepoviem nejakú vônu tak už si nikdy žiaden tovar odo mna nezoberie.... Tak mi dnes prišiel balíček s parfumami Little balck dress od Avonu a z Espritu Celebration (originál zabalené). A mam ešte dojem podľa konverzácie že ešte objednávala weekend for women od burrbery špeciálne pre mna z netu. fúúúúú. Tak teda takú zákazaníčku som ešte ozaj za tri roky nemala....

zuzka1.
2. sep 2010

@vinifera supeeeeer 😵 😵 😵 😵

petka035
2. sep 2010

ahojte prišla som len kuk kým malú uspávam.dočítať snad nikdy nestihnem ☹ malá už celkom pekne sama chodí,tak sa musím jej venovať 😵 v posl.dnoch ma chytá nostalgia ked sa blížia Ninkine narodky 😅 že aký ťažký mala začiatok,ale už je to velká slečna 😵

penny13
2. sep 2010

Ahojte.

@lenka_66 - páči sa mi ten druhý,.
@adal - Tobiaskovi prajem všetko naj k prvému mesiačiku, veľa zdravíčka, mliečka a nech Ti robí radosť. A Ako sa páčilo Lukymu v škôlke? Moja Gabča bola zase dnes prvýkrát v škole.

janac1974
2. sep 2010

caute,

@lenka_66 ja by som brala ten prvy,aj som to mala objednane,ale mi volali,ze az v auguste to dostanu,tak som to zrusila,lebo ja som to chcela na leto na dvor malemu...a ty to das kde malemu?do bytu?
@adal to uz mate mesiac?pekne to uteka...sa tesiiiim na miery,ako pekne rastiete 🙂

janac1974
2. sep 2010

dnes je u nas celkom fajn,slniecko svieti,boli sme na dvore...ale trosku pofukuje vietor...buduci vikend mame v BB jarmok,kolotoce a taaak tak sa tesime a na dalsi vikend planujem oslavu,torta objednana 🙂 este aby pocasie vyslo...
bude nas vela,ale mame velky dom,tak snad sa pomestime 🙂

janac1974
2. sep 2010

baby a neviete niektora,co je s mukky,vobec sa neozvala...normalne mam strach o nu,co sa stalo?

adal
2. sep 2010

@janac1974 máme 4450 g dnes 🙂 uteká to strašne ☹

janac1974
2. sep 2010

@adal pekna vaha,F mal ako 6tyzdnovy 4990,pisala som si vsetko 🙂

zuzka1.
2. sep 2010

@lenka_66 prvy alebo treti
@adal mesiacik za nami, drobciatko, pekna vaha. co Luky v skolke?

vieraj
2. sep 2010

@lenka_66 prvy!!! ale druhy ma viac zaujimavy tunel...

vieraj
2. sep 2010

@janac1974 jarmoook, to mam rada, pridem???BB trochu daleko, ale mozno vyhram let balonom a pridem 😀 😀