Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

cestovatelkaandrea
6. sep 2010

@zuziiiicek17 Zuzka dakujem. Uz sme to oslavili cez vikend. A este viac to oslavime ked pride mamina do NL v nedelu. Dnes mal drobec oslavu aj v skolke ale pri oslave si rozbil bradu, ked behali s detmi po vonku. No co uz, mame doma kaskadera.
Inak Damian sa narodil v taky zaujimavy datum a aj cas. 6 septembra devat minut pred siestou 😀 😀

zuzka1.
6. sep 2010

@cestovatelkaandrea vsetko najlepsie Dmainakovi zelame. krasny datum a cas narodenia 😵

bubelko, puhnka vitajte.

leelo si chora?na co to??
ja som si spravila zazvorovy caj s citronom, idem si ho vychutnat, drobec spinka.

vni vy sa prihlaste do nejakej sutaze 😉 ze nuda na materskej 😀

maatkka
6. sep 2010

@zuziiiicek17 @lussy23 dakujeme 🙂

adal
6. sep 2010

@cestovatelkaandrea malému Damiankovi všetko najlepšie, veľa zdravia 🙂 nás to čaká o 3 dni, ale budeme mať o rok viac 🙂

cestovatelkaandrea
6. sep 2010

@zuzka1. a @adal dakujem, 😉 tak to uz budete mat inu oslavu zachvilku

tweetinkapp
6. sep 2010

@cestovatelkaandrea vsetko najlepsie prajeme damiankovi 😉

bubelko
6. sep 2010

@cestovatelkaandrea aj ja sa pripajam k gratulantom 🙂 vsetko naj naj naj malemu k narodkam 🙂

penny13
7. sep 2010

@leelo - Zvládla to krásne, až so mbola prekvapená. Už doniesla aj jedničku za básničku. 🙂 V škole s ajej veľmi páči, má už i kamošky.

penny13
7. sep 2010

@cestovatelkaandrea - Dodatočne Damiankovi všetko najlepšie, veľa zdravia, úspechov.

cestovatelkaandrea
8. sep 2010

😉 baby este raz dakujeme

vinifera
8. sep 2010

@nikollette
Nika toto
http://www.fony.sk/index.php?cislo_clanku=967&c...
alebo toto:

https://www.youtube.com/watch?v=nL-kAylp_Zs

Spýtaj sa chlapa či Nokia e 72 lebo LGgd 900 crystal - akože menší orgazmus z toho LG to má výsuvnú klávesnicu priesvitnú🙂

nikollette
8. sep 2010

Ahojte...

@vinifera Vini, MP cvičí.. potom sa ho opýtam...
Ja som mala E71 a max spokojnosť... E72 je jej vylepšenie, tak že určite nesklame, a bola by si spokojná...
Ja som na fony naročná ale E71, splnila všetky moje očakávania... Od výzoru, štýlu, po funkcie, atd... Tak že E72 môže byť iba lepšia... odporúčam ja za seba 😉
Ja by som ostala pri klasike kvalitnej ako je NOKIA E71 - E72 😉

vinifera
8. sep 2010

Samsung GT-B7610 Omnia PRO
a ešte toto

zuziiiicek17
9. sep 2010

Ahojte
@vinifera mne osobne sa paci Omnia 😵
moj drobcek je chorucky .Ani sa necudujem v takom pocasi .Uz ma cez 10 kg 😵 cize pribral .
Baby ,poradte mi co robit .Misko odmieta papat 😒 ani jedno jedlo mi nespapa.Potom je hladny ,nervozny ,no a v noci potom cicku nepusti 😖

adal
9. sep 2010

dobré ráno 🙂 u nás dnes dvojnásobná oslava 😉

vinifera
9. sep 2010

@zuziiiicek17 Ale to že nepustí v noci cicku je už len zlozvyk. To nie je o tom že by bol hladný. Ja som nočné kojenie zredukovala max na dve v 10. mesiaci keď už to bolo neúnosné. Používa ťa krpec ako cumel.

vinifera
9. sep 2010

@adal Gratulujem!

zuzka1.
9. sep 2010

@adal všetko najlepšie tvojim chlapom želame, vela vela zdravíčka najma a štasticka.

ja mam N97 nokiu a som velmi velmi spokona, tu mini. perfis telefon. vxyberlaa som medzo blackberry a tymto, vybrala som si tento.

Zuzik vyliecte sa skoro, my zatial klop klop.

zuziiiicek17
9. sep 2010

@adal gratulujem 😵

@vinifera on teraz ked nic neje ,tak v noci cicku nepusti ...ked nie je chory ,tak to nie je az take strasne .ale po jeho narodkach ,ked bude fit ,tak idem takisto redukovat ako ty ,len sa na to musim psychicky pripravit ,lebo ja som nervak

adal
9. sep 2010

ďakujem baby 😉

zuziiiicek17
9. sep 2010

@adal a co Lukasko dostane ? vymyslat darcek pre takeho velkeho chlapa je uz asi lahsie 🙂

bubelko
9. sep 2010

@adal vsetko naj malemu 🙂
@zuziiiicek17 my sme nocne kojenie redukovali v 4,5 mesiacoch, nakolko som bola rano vypluta ako stolverka 😀 maly to zobral uplne v poho a dnes sa budi raz, medzi stvrtou-piatou. tak dufam, ze sa vam to podari. ale najskor vam prajeme rychle uzdravenie 😉

cestovatelkaandrea
9. sep 2010

@adal gratulujem, zaujimavy datum 😉 velmi vela zdravia prajem obom

cestovatelkaandrea
9. sep 2010

@zuziiiicek17 skoro sa uzdravte a vela nervov pri redukovani nocneho kojena. mne maly pytal menej mliecka ked mal tak styri mesiace. takze som spala aspon 6-7 hodin v kuse pocas noci.

vinifera
9. sep 2010

@zuzka1. n 97 mini som mala mať ja - ale nechal si ju chlap a už je aj po reklamačke. Teraz vymýšla že sebe zoberie tu normálnu n 97 a mne dá tu mini. Ale nechcem. Mne sa zle na tom s dlhými nechtami píšu sms ky.

tweetinkapp
9. sep 2010

ahojte
co sa tyka kojenia, tak ja som v 10 mesiacoch prestala. dnes ma to trosku mrzi, ale vtedy som to povazovala za spravne riesenie, kedze som chodila na denne studium a tiez som bola vzdy rano vypluta ako stolverka. tiez to bolo zrejme o tom, ze ma maly vyuzival, ale nejak som vtedy nemala nervy sa pokusit to zredukovat. 😝
a co sa tyka pfonov, tak ja by som si uz nevybrala ziaden vysuvaci ani s dotykovym displejom pokial krpec nevyrastie 😅 . Ja mam samsung u900, dotykove su sice len sipky, ale raz mi nesla jedna sipka, raz druha, raz dve 😅 , som si myslela, ze to je nejakym adamkovym zasahom, ale asi je to softverom, ked zrazu mi sipky idu, ale zase OK mi nejde 😅 . a nevravim o tom adamkovom palci otlacenom na mojom displeji, ked sa mi ho stale pokusa vytrhnut z ruk, ked telefonujem 😅 . takze ked si budem najblizsie vyberat telefon, tak taky co vela vydrzi 😅

adal
9. sep 2010

@zuzka1. prečo chlapom ? 😝 Lukáško má narodky ale my výročie svadby, ja nepotrebujem gratuláciu 😀 ?

vinifera
9. sep 2010

@tweetinkapp no kvôli tomu asi nie tú omniu. Je vraj veľmi krehká. Takže by to zásahy môjho krpca neprečilo. LG čo mám doma už prežilo pár tresnutí o zem aj utopoenie vo vani tak to vyzerá nádejne. A tá nokia je nedotykovka nevysúvacia takže to vyzerá ideálne.

tweetinkapp
9. sep 2010

@adal vsetko najlepsie. nech ste aj nadalej zdrava a stastna rodinka. 🙂 aj pripravujete nieco specialne?

adal
9. sep 2010

všetkým ďakujem za gratulácie 🙂
@tweetinkapp oslavovať budeme až budúci týždeň, keď príde môj ocino domov z práce, oslávime všetko naraz 😉 bratovu 30-tku, naše sviatky a Tobiaskove meniny 🙂 ale nič špeciálne, s drobcom to teraz nejde 🙂 ale budeme rodina pokope a to je super 🙂