Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. jan 2010

Kuki kuk 😕

smailinka
19. jan 2010

tu, tu!

vinifera
20. jan 2010

Bré ránko. Do ri.i to zas bola noc.....
Rozbitá som jak cigánska hračka. A to mi ešte malý ráno v posteli ublížil na ucho (na čom som teda vrcholne alergická lebo ich mám po plastike) som myslela, že ho zahodím von oknom!

vinifera
20. jan 2010

Jooodley ženyyyy kde ste. My už sme ranajkovali a mám už aj povysávané. Posteľ spratanú. Ale len tak napoly ved treba ešte pred obedom pospať 😀

adal
20. jan 2010

čau vini 🙂 čo nespíš ? Čo ucho ? 😝

magdusska
20. jan 2010

ahojte, my sme sa vratili z plavania, maly zalomil...ja som sa stihla napchat asi vsetkym, co som nasla. tak by som spalaaa 😖

nikollette
20. jan 2010

AHojte...
my sme vstali o 11tej, napapali sa, boli sme na trištvrte hodku vonku a už sme vnutri.
Chris sa hrá. Ja som umyla riad, spratala kuchynu, bo tam bolo ako po výbuchu, ked drahý varí 🙄
Nevadí, hlave že navarí 😉

Vini, až tak ti ublížil? Ved nechcel, musíš ho ospravedlniť 😀

Adal, ako? Malý si už uvedomuje že bude mať surodenčeka???? 🙂 🙂 😉

Magdi, ved zalom s malým, čo budeš 😎 jedine ak erdžať 😀

nikollette
20. jan 2010

Spravila som si svoju "kávu" ak sa to dá kávou nazvať, a ranajkujem k nej tvarohový závin.

Vy ste kde baby?

vinifera
20. jan 2010

Čau Adal. Ucho už vpohode 😵
Ale ma hlava bolí jak kona. No nevyspatá som čo už. Ani poobednajšia káva mi nechutila. Tak som ju nechala tak. Mali by sme ísť von si trocha hlavu prevetrať.

mukky
20. jan 2010

ahojte,drobec spí,ja pijem tiež kávej ale o chvilu pojdem k nemu 😀 😝

nikollette
20. jan 2010

Rozmýšlam, ze ked malý zaspí, pojdem aj ja sním...
uvidím....

vinifera
20. jan 2010

Mne sa strááášne chce spať. Ale krpcovi nie☹

nikollette
20. jan 2010

Môj zaspal.
A ja asi nejdem. Radšej zabijem čas na nete 🙂

Vini, ste mali ťažkú noc? Co sa krpcovi zase nechcelo spať?

adal
20. jan 2010

Ahojte 🙂
nikol, myslím, že mu to ešte veľmi nedochádza 😉 , snažím sa mu to stále "pripomínať". Keď ho neberiem na ruky, vyhovorím sa, že tlačíme bábätko v brušku, keď si idem bruško nakrémovať, tak natierame spolu 🙂 Myslím, že to bude iné, keď bábätko bude v brušku cítiť, teraz len akože pochopí, čo mu poviem, neprostestuje 🙂 A manželík mi veľmi teraz pomáha, šetrí ma, až som sama z toho v šoku 😝 Cez víkend ma normálne s malým vyhodil a vygruntoval celý byt 😀 A do postieľky ukladáme spolu, ja ho tam už len vložím, lebo Lukáško vždy povie "maminka uloží ťa", tak iná možnosť nie je 😀

nikollette
20. jan 2010

Adal, tak je zlatý mužík potom 😉 🙂
teda si môžeš tehotenstvo vychutnávať a užívať.
Hej, ked bude väčšie brusko, viac to bude malý vnímať, to máš pravdu.

úplne som zvedavá čo to bude. Ale tipujem babu 😀 😉

vinifera
20. jan 2010

Áno Nika mali sme blbú noc☹

To máš super vychované Adal. Prídi prevychovať aj k nám.

Inak Nika je sranda, že tú tému o o používaní klobúčikov Danu zamkla ale posledný odkaz je tvoj. Danu tam už nič nepísala len to zamkla🙂

nikollette
20. jan 2010

Aj Andy mi to písala, že či som adminka 😀 😀 😀

adal
20. jan 2010

vin, neviem teraz narýchlo, čo je lepšie, mať doma mladého žrebca 😀 alebo vyzretého 40-nika 🙂 v tomto stave určite to druhé 🙂

adal
20. jan 2010

ale hovorím, v mojom momentálnom stave, takže musíš prevychovať 😉 😝

vinifera
20. jan 2010

Vieš adal on požadoval odo mna výkony do samého konca. Vo všetkom. Ako som to už písala, chodila som do práce nastupovala som na materskú 6 týždnov pred predpokladaným termínom pôrodu a on chcel aby som ešte vyše týždna ostala v práci čo pre mna už bolo nemožné. Proste trčať 9 hodín v práci s tým brušiskom bolo veľa. Nehovoriac o tom, že sa v Jan min roku veľa autá nepredávali. Takže som sa nudila. Tak som ja koza ešte odhrabávala sneh z áut. Samozrejme som mala pred štátnicami a nahánala som preklady k diplomovke. V 7 mom mesiaci sme sa sťahovali z bytu. Samozrejme, že mi zabezpečil dvoch chlapov a inak bolo všetko na mne. On sa tváril, že má veľa roboty. Jasne si pamatám, že 2 týždne pred pôrodom som ešte viezla nárazník na auto z jedného servisu do druhého. Nehovoriac o tom že venčenie psov a chod domácnosti bol výhradne na mne.... Proste on tehotný nikdy nebol. Nedokázal pochopiť aký je to nával na organizmus. Obzvlášť ked som do 6 teho mesiaca nemala takmer žiadne brucho a lietala som jak strelená krava. Lebo šak sme ešte mali otvorenú reštiku - sem tam bolo treba robiť záskok a ešte som chodila na poštu s obliečkami. ..... Proste on podával výkony očakával to od okolia. Ja som napr vydržala a nezastrelila ho za to. Ale jeho brácho sa napr. vtedy vzoprel a odišiel z reštiky. A museli sme to zavrieť.

mukky
20. jan 2010

ahojte baby,neskor nakuknem,okolo 21 hod.ale maly je taky rozkosný ,rozvazuje sa mu jazýcek tak sa s nim este idem pohrat a pomojkať 😵 😵
spal 3 hod.a trištvrte a bez dudiny 😀

sa vytešujem,dosliel mi opať balík zadara,mliecka pre neho,meter,kapsička,na kolotočik detsky vystrihovacky,obal tvrdy a este ani neviem čo..som skryla pred krpcom..potom kuknem lepšie.. 😀
ani neviem kde vsade suťažim 😀
dnes si konecne on urobil radosť,kupil si za super cenu lyziarske nohavice a ciapku,ledva stihal do prace aby mi poukazoval 😀 a radosť mal v ociach ako malý chlapec 😀 😀 😀

mukky
20. jan 2010

potom vas dočítam...hmm,tak rozmyslam ze asi nakuknem neskor,urobím si vonavucký kupel s penou,piling na tvár,masku na tvar,masku na vlasy..prevetrám ziletku...či Vás len stihnem ešte 😀

smailinka
20. jan 2010

mukky a to odkiaľ ti prišlo? nám daj tip 😀

nikollette
20. jan 2010

Vini ☹

Adal, niekedy sú taký aj 23ročný 🙂
Môžem potvrdiť 😉

Mukky, ja som dnes varila. Jedlo hotové za 30min. Ani tolko snáď.
Z vlastnej fantázie. Kuracie prsia nasolené, nakrájané na kocky, som hodila do panvice kde sa už pražila cibulka.
Ked sa už trosku pražili kuracie prsia, dala som na ne roztlačený cesnak, a trocha horčie.
Pridala som trocha majoránu, červenej sladkej papriky. Vsetko občas pomiešala. Trosku podliala vodou nech to má šťavu.
1minutku pred koncom som na to nasypala vela nastrúhaného syru.
A podávala som to s čerstvým, úplne chrumkavým chlebíkom. MP ešte aj tanier vytrel s chlebom, tak mu chutilo.
A musím priznať dobré to bolo, jednoduché a rýchle jedlo 😉

nikollette
20. jan 2010

Mukky idem aj ja hodiť vanu, relax, troška sa okrášliť, a možno neskôr nakuknem. Keď mp dovolí 😝 😅
Ty tu asi budeš, snáď...
Malý sám zaspáva v ohrádke... poslušný chlapček 🙂 😀

vinifera
20. jan 2010

Ahojte. Už som tu zasa 😀

nikollette
20. jan 2010

No som sa vytrepala z vane. Rozmočená som ako žaba 😅
Ideme asi pozerať TV, alebo nejaký film na dvd.
Nech furt nesedím na nete 😔 (moja druhá závisloť, po nakupovaní 😔 )

Tak prajem pekný zvyšok večera

vinifera
20. jan 2010

NO som si myslela, že v akom super čase som uspala piranu a ono je už zasa pol jedenástej 🙄

nikollette
20. jan 2010

Kuk, nočná sova ešte nakukla 😕

nikollette
21. jan 2010

Asi tu už nik nebude 😅