Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

nikollette
19. máj 2010

Mukky jasné, prečo ty nechceš?

mukky
19. máj 2010

COLOMBO nikoll to vyrieši 😀 😀 😀
nikoll a ty vobec vieš čo sa tu dialo posledné dni,kedze nedočítavaš?? 😀 čo sposobil tvoj oznam v téme oktobrovky? 😀 ci ako sa to volalo?

vevusiatko
19. máj 2010

Mukky ja nechcem ale nechcem ju dat ani do skoly ani nikam hehe 😀 😀 😀 ale nie jasne ze ju dam do skolky 🙂 Aj ked budeeme mat druhe tak mozno by tam nechodila na cely den ale to bude zavisiet od nej ona sa do skolky velmi tesi uz teraz

Ta nemenovana som ja 😀 😀 😀 😀

mukky
19. máj 2010

niki ja asi nie...mala by som asi dosť veľké obavy ako sa poznám 😔 aj ked deti potrebuju deti..
minule sme boli von a učitelka tak vrieskala po malom jednom 😠 a to je tá školka kde by siel aj moj eventuélne 🙄

mukky
19. máj 2010

vev ved čo sa prezrádzaš? 😕 😀

vevusiatko
19. máj 2010

hehe ja son len zistovala od teba 😀 😀 😀

mukky ale potom aby nemal problem sa vysporiadat s takymi vecami v skole
pozri ak by nerad chodil do skolky, zeby o po nom kricali tak by si to vyriesila no nie?

nikollette
19. máj 2010

To vážne budeš s ním doma až do školy??? 😕
A nebude to potom pre neho šok, ked nebude zvyknutý na kolektív? JA sa tiež o malého bojím, atd, atd... BUde to pre mna ťažké, ale určite pôjde do škôlky, už len pre jeho dobro...

vevusiatko
19. máj 2010

Aj ja si myslim tak ako nikol urcite je to tazke budeme plakat viac nez oni 😀 ale je to pre ich dobro...ved tam nemusi byt cely den 🙂

nikollette
19. máj 2010

Myslíte prípad askorka a prípady podobne chorých žien 🙄
Ja o už nejak neriešim 😝 vypátrala som čo som vypátrala, a už sa mi v tom nejak nechce montovať 😉
srať na ne 😀

mukky
19. máj 2010

este neviem dievcata ako to bude,ale aspon hádam bude mat surodenca 😀

vevusiatko
19. máj 2010

aj ja to tak chcem a malu by som davala doobeda do skolky alebo aj poobede podla toho akoby chcela 🙂

nikollette
19. máj 2010

A ty nbudeš robiť?
Ci chcete teda určite druhé???

mukky
19. máj 2010

no ked budem tehu tak robit nebudem ak to stihnem este pocas tejto materskej 😀

mukky
19. máj 2010

ja chcem aj ked sa toho obávam a mm sa musím ešte opýtať 😀 😀

nikollette
19. máj 2010

Mukky išla hajať a pozdravuje vás 🙂

nikollette
19. máj 2010

Ostal tu niekto? 🙂

adal
19. máj 2010

ahoj nikoll ja som len nazrela 🙂 a vidím riešili ste vek, takže áno mukky a ja by som prijala pekných 20 😝
dnes som bola na kardiológii, mám trocha vyšší tlak, ale dr. skonštatovala že zatiaľ netreba nič riešiť, hádam bude dobre 🙂
A neponocujte toľko 😀

Zuzííííček Tebe prajem šťastnú cestu 🙂

vinifera
19. máj 2010

Jááá som tu 🙂

adal
19. máj 2010

vini čau 🙂

nikollette
19. máj 2010

Idem umyť riad, hned prídem...

vinifera
19. máj 2010

Čau Adal. Už musíš byť krásne guľatá 😉 🙂 🙂 🙂
Idem to tu trochen skultúrniť lebo je to tu zasa jak po atómovke. Moje dieťa je neriadená strela.

adal
19. máj 2010

Vini, veď kuk album a teraz som sa bola fotiť, teda všetci štyria 😀 v ateliéri, keď budú fotky, niečo ukážem 🙂 sa ma pýtajú či už idem rodiť 😀

vinifera
19. máj 2010

No kukla som horko ťažko jeden album. Malý mi skáče po hlave po notebooku ..... uffff

vinifera
19. máj 2010

No kým som stihla povešať prádlo tak stihol vyliezť na poschodie. A potom ešte mne za ritu rozbiť demižón. Talentované to dieťa. ....
Kde ste všetky?

nikollette
19. máj 2010

Som s5...

nikollette
19. máj 2010

Malý spinká.
Riad umytý, trošku som upratala aby sa nepovedalo...
MP ide dnes konečen do obchodu na týždenný potravinový nákup...
Ja mám teraz free... 😀

nikollette
19. máj 2010

Som tu zase sama, ako prst...

vinifera
19. máj 2010

No ja som bojovala s malým. Lebo ke´d roztrepal ten demižon (dedko bol fakt nadšený 😖 ) tak som ho musela dať do postieľky až sa neporeže kým to upracem. Nakoľko postieľku neznáša tak kým som to upratala tak reval na pol dediny. Do toho zavolal svokor či môže prenho prísť. Takže keď volal tak malý reval jak keby som ho na nože brala - alebo jak keby som ho doma týrala.
Takže som ho zabalila svokrovi a vyslala do sveta. Nie som teda nadšená tým že sa presúva hore dole keď je nachladnutý. Ale tak zasa ide autom. A zmenu on teraz veľmi potrebuje nakoľko je vonku stále hnusne a doma sa nudí a potom je to učinená katastrofa. U dedkovcov sa má super takže pohoda.
Ja idem žehliť, vysávať (včera môj vysávač zdechol nadobro - tak už je v oprave - 40 € 😠 ) Tak si požičiam od babky. Umývať podlahy. A musím aj seba dať do poriadku lebo ma zavrú za verejné pohoršovanie mládeže. ... Dúfam že to stihnem do 21 hod. To sa vráti baby domov.

vevusiatko
19. máj 2010

vini aj ja chem takych svokrovcov 😝 lebo nemam raa pomoc typu na par minut ti dieta postrazim a ja stihnem sa tak max osprchovat 😀 😀 😀

nikollette
19. máj 2010

Vini, tak "príjemné" upratovanie..
Ešte že ti má kto malého tak často ukradnúť 😉 😅