Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

roka96
24. aug 2009

tých 8 kilov by bolo akurát ja mám o 9 menej ako pred tehu no letím von-...
pa

miskachrumka
24. aug 2009

no ok tak ti poslem cez ip 😀 😀

roka96
24. aug 2009

Miška nič mi neprišlo 😀 😀
no boli sme vonku prišli okúpali a konečne búva.. ja večeriam a čaká ma ešte pár riadov umyt a povešat ešte nejaké prádlo..

roka96
24. aug 2009

a tu je také ticho. čo už búvate??
idem aj ja rýchlo robit. snád zajtra-
dobrú noc všetkým!!! 😵

miskachrumka
24. aug 2009

ahoj ni mi sme mali doteraz navstevu kamosku co ma 10mes.chlapca a mali mi zaspal pred chvilkou!nejak sa mu dnes nechcelo buvat idem aj ja sparvit mliecko zas a stopat zas 2hod. 😒 .......................roka ani ja necitim na sebe ze by to zomna odislo 😀 😀 😀 😀 😅

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

dobre ranko. my sme uz od 6.30 hore. ratam, ze tak okolo 9.30 opat zaspi na hodinku a pol.
pozeram, ze ste sa vcera dobre rozkecali roka a miska. neviete co je s niki? uz som ju tu par dni nevidela

vinifera
25. aug 2009

Andrea. Ani niki ani sophie. Neviem kade sa túlajú...
Idem sa aj ja potúlať do mesta. Čafte. 😎

roka96
25. aug 2009

tiež som rozmýšlala, kde sa stratili! včera sme mali Miškou den pre seba! 😉 tuším sme tu boli skoro samé!
no idem rýchlo varit...

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

no ja som sa chcela poobede k vam pripojit. ale Damian ako nahle som sa priblizila k notebooku tak zacal hned robit vsetko mozne, len aby som sa tocila okolo neho.

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

dnes ani von nemozme ist, lebo prsi a prsi. to bude den na zblaznenie. Damulo ked je doma viac ako nekolko hodin tak uz nevie co od dobroty. momentalne ho bavi lozit hore schodmi, tak chodime hore schodmi v nasom byte a potom na poschodi chodime pozerat do pracky. nahadzem mu tam pradlo a on vytahuje vsetko do poslednej ponozky. mame taku co sa plni z boku, tak uz ju aj preskumal zvnutra. cakam kedy tam vleze cely 😀

miskachrumka
25. aug 2009

ahojte tak ja mam az teraz trochu casu doteraz som sa harala smalim sa napapal a konecne zadriemal a doteraz som riadila ale mam poriadok a je to skveli pocit ............. 😉 nikol neviem ale na pokeci je casto prihlasena! 😉 tak neviem! a sophie kde zmyzla to fakt netusimmmmm!!!!!!! 😒 dnes je tu zas horuce nech je už sobota ma byt už chladnejsie 🙂

miskachrumka
25. aug 2009

baby idem sa osprsit lebo som sa nejak spotila pri tom riadeni papa!ak stihnem tak sa ozvem ak nie tak až vecer papa 😉

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

niki je tu ale v inej teme pre nepapajuce babatka. 🙂

nikollette
25. aug 2009

Ahojte nejak som nemala čas...

Chýbala som vám 😀

No u nás je to s papaním teda nič moc, založila so maj tému.. som zvedavá či sa najdu maminy, ktorým detičky neradi papkajú 😒
U nás nielen že odmieta mlieko, ale ani príkrmy mu nešmakujú ☹
Všetko do neho musím tlačiť...
A už aj nočné pitoe mlieka ide dole vodou.. už ani v noci nechce ☹ ☹

A čo vy ako baby?

roka96
25. aug 2009

ahoj Nikollete.. no my sme konečne zaspali navarené je skoro a dnes vidím nejako na pol oka..
Andrea u nás chodíme von za každého počasia, lebo doma je náročné vymysliet program na celý deň! ale my tiež radi vyhadzujeme, a rád pozerá z okna! ked už neviem fakt čo tak sa postavíme odostreme žalúzie a sme tam.

miskachrumka
25. aug 2009

no som tu kenecne vonava a konecne nesmrdim ako cinka hracka 😝 sophie kde si ty kd pises tak s vzdy nasmejeme 😀

miskachrumka
25. aug 2009

ja by som zas mala zalozit temu *mamicky nespacov*!!!!!!!!! 😒

miskachrumka
25. aug 2009

roka co dobre varis?ja dnes segedinnnnnnnnnnnnnnnnnn tak sa idme zase naprdiet 😀 😀 😀 😀

nikollette
25. aug 2009

Miška tuším je tu taká téma 😉
a co dávidko, už sa mu prerezal druhý zúbok?

miskachrumka
25. aug 2009

jasne obidva ma už vonku mu svietia spravim foto potom kukni 😉 ja som to maslela zo srandy ze vytvorim temu viem ze je ich tu strasne vela to by ma hned zrusili 😝 😅

nikollette
25. aug 2009

oki potom kuknem fotky 🙂

miskachrumka
25. aug 2009

baby tu hrcku ma este stale na tej nozicke a už je zajtra tyzden co nas ockovali ale ho to neboli ked mu to chytam nemala by somist dr zajtra ked mu to nemyzne?!

miskachrumka
25. aug 2009

ok idem ja preč dnes na cely den idme mojej skvelej svokre to bude zase den 🙄

smily
25. aug 2009

cestovatelkaandrea
ahoj je tu fajn, nie je tak horuco ako na slovensku 🙂 aj mladsia mi spava ovela lepsie 🙂 papa hipp, nic ine nechce vidiet.... rodicia sa nevedia nabayit malych... za tyzden pride z dovolenky 6-rocna brachova dcera tak budeme mat taku skolku 😉 😉 aspon sa nenudia... ja furt lietam - snazim sa vybavit mladsej obcianstvo.....
roka, ahoj
snazim sa citat ale vela pisete - nestiham 😉 😉 za mesiac sa vraciame.... mala mi nechce zacat po-ruski..vie to, rozumie ale hovori len po slovenky... minuly rok bolo presne naopak 😉 😉

nikollette
25. aug 2009

Baby teraz pozeráma malý ma tepltu 37,5...
môže to byť zo zúbkov, lebo tak nepokojne spinkal túto noc...

cestovatelkaandrea
25. aug 2009

Niki moze to byt aj zo zubkov. Aj Damian ma uz tri dni tak 37.3 a nervozne kuse do vsetkeho. A ked mu pozriem do ust tak vidim ze horne jednotky su moc naliate.

Smily, tak to je fajn ze tam mate chladnejsie. Ja som zvedava ako budem zvladat horucavy na Korzike. Nemam moc rada teplo tak uvidim. Na buduci rok navrhnem muzovi radsej dovolenku niekde do Alp.

Roka ja som to dnes riskla aj za skaredeho pocasia. Vyuzila som hodinu a pol ked neprsalo. Maly pobehal po lavicke a pohojdal sa do zblaznenia. No a ked som videla zrazu na oblohe ciernavu tak som upalovala s malym domov. asi 5 min po tom ako sme dosli domov, tak sa rozprsalo.

nikollette
25. aug 2009

Andy díky 😉

alena16
25. aug 2009

Az dnes som objavila tuto temu, zatial som sa nedocitala ani do polovicky, ale...
Uplne najvacsi paradox je, ked si netabulkova mamicka pyta nejaku radu... haha...ved ste netabulkove, a bijete sa do prs, ze vsetko robite po svojom, tak co sa pytate??? A je predsa jasne, ze ostatne netabulkove matky vam poradia napchat do toho dietata vsetko a co najskor.
Alebo sa pozrite do nejakej tabulky a urobte presny opak 😀 😀 😀

smily
25. aug 2009

alena16
ahoj, no a co nemozu si mamicky radit??? tabulkove-netabulkove?? je to jedno chcu radu a vacsinou ju dostanu od prave tabulkovych.. ak si chces len zasmiat tak to len precitaj a nepis sem svoje komenty uz sa to dost vela krat rozoberalo. 😒
nechapem to proste su taki co musia nejak podrypavat... 🙄

roka96
25. aug 2009

už som sa zlakla, že sem nepríde žiadna mamička dokonalá! Čítaj celé a potom hodnot- táto téma už vobec nieje dávno o tom, ako sa volá! My sme tu už kámošky a zrazu sa tu nájde nejaká alena16 a ide nám kazit našu pohodovú atmošku, ale vieš čo?? My si ju pokazit nedáme 😉 takže ak ta nahneval manžel alebo pod rieš si to hádkou v inej téme! 😀 😀