Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

petka035
11. máj 2010

Mukky ahoj.Niki tak dobehni na našu 😉

petka035
11. máj 2010

od Askorky zober mäso a ja Ti dám rýžu a máš to vybavené 😀

askorka23
11. máj 2010

nikolette zajtra idem varit cestoviny s kukurickou,maskom,hraskom....no co ine nez rizoto 😉

askorka23
11. máj 2010

petka posle nikolette e-mailom 😀

nikollette
11. máj 2010

Rizoto nie je z ryže? 😅

petka035
11. máj 2010

ja tiež som nejak mimo 😅

nikollette
11. máj 2010

Prečo Peti? 😅

petka035
11. máj 2010

z toho rizota 🙂

mukky
11. máj 2010

niki no cez den sa venujem malemu,varim,papame,spime,sme von....on je neposedko lezie vzdy tam kde je to najnebezpecnejsie a nudí sa a vecer kukam zmeskané 😀

správy som nevidela ajajajáj,,o tej sopke som sa hadam o týzden dozvedela 😕 a o tom liedadle s polakmi detto a aj to som si myslela ze zomrel len manzelsky prezidentský pár a nie tolko ludí vela 😢

ja uz podvecer vacsinou vypinam uplne tv aj notebook,nech malý nemá ziadne vzruchy pred spanim lebo to nerobí dobrotu..len mm ked je doma tak on ma tv zapnutu
no este nespí 😕 ,kricí mama,mama,nééééé 😝

idem mu dat vodu

nikollette
11. máj 2010

Veď rizoto je z ryže a z iných prídavkov, kto čo lúbi... masko, zelenina a podobne.. či sa mýlim?

petka035
11. máj 2010

Niki aj ja poznám len také rizoto 🙂 ale s cestovinami ee

askorka23
11. máj 2010

boze baby mne uz sibe ze cestooviny no mala to byt riza 😀 ale Sofia tu chce hrat hry ale hlavna vec ze este pred chvilou chcela pozerat hokej 😠

petka035
11. máj 2010

aha tak záhada je vyriešená 😀

askorka23
11. máj 2010

este dam ja ryzu s makkym i 😀 😝

vinifera
11. máj 2010

Páánebože ste toho zasa popísali. Ja som malého dala mama s dobrým srdcom že jej ožhlím kopu prádla. Tam boli obrusy ešte z Vianoc 😕 😕 😕
Malému sa zasa dvíha teplota. Od zubov to nie je lebo aj chcrle a má sople. Uvidím ako sa mu bude ráno dýchať a asi skočíme k doktorke. Ale tak sirup od horúčky aj od kašľu mám aj doma. A teda nato že mu dávam sirup od kaľšu a od horúčky + má sirup na alergiu a tabletku na alergiu a mal by byť KO tak tu lietaaaaa

nikollette
11. máj 2010

Vini, môj je ešte tiež hore.. sa tu hojdá na koníkovi 😅

askorka23
11. máj 2010

nikollette,vinifera pridavam sa do klubu nespiacich deti 😀 No sice 2 moji anielickovia spia(Philip a mala v brusku 😵 )

petka035
11. máj 2010

naša už spí,ale furt sa budí 😝

mukky
11. máj 2010

askorka ahoj

moj malý uz spí a uz fakt 😀 uz ho nepocujem..
nikoll a ty ho neukladas spinakť priblizne v rovnakom case?

mukky
11. máj 2010

to kedy vas mam docitat? 😕

nikollette
11. máj 2010

Tu je malý odfotený pred minútkou:

nikollette
11. máj 2010

Askorka vážne ty čakáš 3 bábo..
wau... to bolo plánované?

nikollette
11. máj 2010

Mukky, ja ho neukladám, on ide sám hajať ked je unavený 😉
to by bolo trápenie nasilu ho nútiť keď on nechce 😔

mukky
11. máj 2010

hmm..

askorka23
11. máj 2010

nikollette maly je zlatucky 😵 no bolo take dost necakane 😉 ale prijali sme ho s radostou 😉 dufam ze najblizsich 5 rokov dalsie nebude...ale nebranim sa 😀 😉

petka035
11. máj 2010

aj ja chcem aby si moje dieťa uvedomilo,že má ísť spať 😵 ona aj ked už nevládze oči držať otvorené aj tak nezaspí sama a vyvádza ešte viac 😝

nikollette
11. máj 2010

Ešte čerstvý a ani náznak na spanie 😀 teraz fotené...

askorka23
11. máj 2010

petka.......presne ako nasa Sofia 😉

nikollette
11. máj 2010

Náš ked jeuž unavený, sám si ide lahnúť na vankúš... dá si tam hlavu, a už viem že bude hajať 😉

askorka23
11. máj 2010

nikollette chutnucky 😵 neboj urcite zaspi 😉