Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

vevusiatko
14. máj 2010

😀 ja som inak ochotna ist von hocijako ale neviem nie je to moj styl nie je to skarede ale mne sa to nepaci 😝

mukky
14. máj 2010

nie kazdemu sa pácia 😀
cvakla som ake ja mám 2 ale nie su originál len tu ciernu pred mojou babkou nenosím lebo by to neprežila 😔 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

ty si konzerva ? 😀 nevyzeras na to ...skor tak rockovo a ti predsa nie su konzervativni
lenka ,zeby netabulkove stretko ?? mukky si najde vyhovorku,uvidis 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

wow ,ta druha je krasna ,ozaj 😵
kde si kupovala ?

lenka_66
14. máj 2010

hehe

vinifera
14. máj 2010

Lenky ty si poklad. No mlieko máme schválené od poistovne na pol roka dopredu. Ale kukla som ľavým okom sú tam aj kaše a iné produkty. Tak to ešte preštudujem. kujeeeem🙂

vevusiatko
14. máj 2010

zuziii ja som konzervativna najma v nazoroch 😀 😀 😀 😀 😀 ale neviem ako co sa tyka oblecenia ja som fakt tak pozadu mne sa veci v obchodoch nepacia teda fakt iba niektore 😀 teraz by sa mi pacili tie co bli par rokov dozadu 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

Napr ?

lenka_66
14. máj 2010

vini, ne daku. hadam komoze .

vev, tak teba je radost satit.sak zajdes do total lacnych vypredajov a je z teba kocka

vevusiatko
14. máj 2010

mne sa vzdy aj napriklad tenisky pacia stara kolekcia 😀

vevusiatko
14. máj 2010

leni praveze take uz nikdy nepredavaju...hehe ale inak mne sa vzdy pacia drahe veci to aj chlap vravi cely den sme behali po obchodoh a nasla som si mikiu a ze 250 eur 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenka_66
14. máj 2010

tak aj ja uz teraz mam problem si ich kupit.tie nove ma akosi neberu

mukky
14. máj 2010

zut tu cervenu v chorvátsku a tu čiernu i nas v NC v jednom malom obchode,majitel doniesol jednu na skusku z madarska a mm videl ze sa mi páci.. 😔
no ale u nás sa nesmu predávať "padelky"tak neviem..

vevusiatko
14. máj 2010

nie som sama 😀

mukky to mozu iba cinania 😀 😀

lenka_66
14. máj 2010

vev, to mi hovor.ja tiez letim len na drahoty.boli sme v zlatnictve a ja som konecne nasla prsten podla predstav.klenotnik ze som si veru dobre vybrala oginal diamanty 😀 .ako straka ja na obyc ani nepozriem.

lenka_66
14. máj 2010

a to som uz 2 roky sliedila po zlatnictvach

vevusiatko
14. máj 2010

lenka aj ja 😀 😀 😀 ale ja nie zamerne ja neviem rozoznat ani original zlato alebo daco to neviem mne by mohol chlap kupit prsten aj vhrackartve ja by som na to neprisla ale tiez ked sa mi daoc paci tak jeb taka cena 😀 😀

lenka_66
14. máj 2010

do riti zahrmelo a marek vstal. 😠

lenka_66
14. máj 2010

vev, sak aj ja na cenovky nepozeram.ale nieco sa mi uz z dialky paci a .... .

lenka_66
14. máj 2010

mukky spite ? ak bude pekne tak okolo 4 idem von

mukky
14. máj 2010

vev 😀 😀 😀

a ja som zlato ktore som nenosila ani mm predala 😔
retiazky,prstene,retiazku na ruku..uz sa mi nezdali moderné

nechala som si iba asi 3 prstene,nausnice a prívesok..a obrucky 😀

askorka23
14. máj 2010

Ahojte!Sme v nemocke mala Sofia ma otras mozgu ☹ akoby nestacilo ze mala vcera teplotu 😢

mukky
14. máj 2010

leni este nespime,ideme papat a ideme...asi pekne nebude ked leje 🙄
a ides aj ked bude prsať? 😕

ak tak mi asi najskor po 17-tej..
vcera spal cez 4 hodky tak neviem kolko bude hajuškať...

lenka_66
14. máj 2010

mukky to si mohla vevuske ponuknut 😀 .nemoderne je jej styl

mukky
14. máj 2010

askorka juj preboha co sa stalo?? ☹ skore uzdravenie cim skor prajem ☹

mukky
14. máj 2010

len no asi 😀

inak mne sa botasky pacia tiez ten klasicky staršíi styl..

lenka_66
14. máj 2010

asokor , spadla ???????????? joooj bobacik malicky

mukky , nie lebo kym nasadim ten igelit tak aj sa na nocny spanok bude ukladat 😀

zuziiiicek17
14. máj 2010

Ja som skor na biele zlato 😵

askorka23
14. máj 2010

ale rano Sofia strajkovala ze ona nochce jest sla do kuchyne smykla sa a padla a na nu etse aj stolicka ☹

lenka_66
14. máj 2010

zuzi , ja len biele mam . klasika zlato mam ale ako pamaiatku odlozenu. darceky od babky k 20 a uz ani neviem k comu este