Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

bashenka
27. jún 2010

@zuziiiicek17 ako že necítiš?

ahoj leelo 😉

leelo
27. jún 2010

prave som vam napisala dlhocizny pprispevok o vcerajsom nakupnom dni a nezmazal sa mi?dokelu 😠

leelo
27. jún 2010

mam docitane vsetko okrem dneska, idem preletiet 😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

tk ho prosim aspon v kratkosti opis 🙂

zuziiiicek17
27. jún 2010

@bashenka no mame krizu a proste ma nedavno oklamal ,co robi velmi rad a uz mu neverim .tento mesiac mi este nedal zaiadne peniaze ,takze cakam do piateho ,ci mi poosle alebno nie

leelo
27. jún 2010

boli sme v takom obrovskom outlete, cca 200km od nas, az pri stuttgarte. prisli sme domov o 22.00, este sme skypovali s nasimi a maly zaspal pred polnocou. ale ok, lebo spal celu cestu v aute. spal aj poceste tam a potom na nakupoch krasne sedel v kociku a trpazlivo nam dovolil si nakupit. presli sme asi 1/4 obchodov, je to fakt velke.
kufor auta bol plny, a to mame kombi 🙂
hlavne veci pre maleho, fakt sa oplatilo, nizke ceny a este aj z toho naviac zlava...

zuziiiicek17
27. jún 2010

Jeden študent si chcel v univerzitnej jedálni sadnúť na voľné miesto
vedľa profesora,

ale ten mu na to odvrkol: "Labuť nemože byť priateľom svine"

"No dobre, tak ja teda odletím" odpovedal študent.

Profesora odpoved urazila natoľko,že sa rozhodol študenta potopiť na
skúške a tak mu dal najťachšie otázky.Avšak študent na každú jednu
otázku v teste odpovedal výborne,a tak profesor,s túžbou študenta
potopiť,mu položil poslednú rozhodujúcu otázku:Ideš po ceste a
nájdeš dve vrecia,jedno plné zlata,v druhom rozum.Ktore si
vyberieš?"Vrece so zlatom predsa",odpovie začudovane študent.

"Ha,no ja by som bral druhé vrece", potešene reáguje profesor."No
vidite pán profesor,každý si vyberie to,čo mu chýba"chytro odpovie
študent.Profesor od zúrivosti schytí študentov test a vpíše:"debil".

študent bez toho, aby sa pozrel do testu čo mu tam profesor napísal sa
podakuje a odíde.O chvílu sa však vráti s testom v ruke a hovorí
profesorovi:

"Nehnevajte sa pán profesor,podpisali ste sa mi,ale známku ste mi
nenapísali."
😀 😀 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo 😵 😵 😵 😵 😵 aj ja chcem takeeee

leelo
27. jún 2010

@zuziiiicek17
velmi dobry vtip/prihoda 😀

skoda., ze tvoj misko nieje od benjamina mladsi, mam velmi vela peknych a kvalitnych vecoi po nom a neviem co s tym. inak by som ti vsetko dala, tebe by sa zisla taka pomoc. tu ak to dam do bazaru, tak mi to nikto nekupi. nie za viac ako 2eura asi, ze?! su to ale fakt znackove veci, vyzeraju ako nikdy nenosene. ved je pravda, ze babatka ani nestihnu poriadne vynosit...

leelo
27. jún 2010

@zuziiiicek17 akoze ti neposlal peniaze? a v juli uz budu za jul, tak ma sklz, nie?! 😠

zuziiiicek17
27. jún 2010

MY to zase neberieme teraz tak ,ze mi dava vyzivne stale ,ale nech si je isty ,ze ked mi raz prepne a udala by som ho ,tak by mal riadny pruser. 😒

zuziiiicek17
27. jún 2010

@leelo a mozno by to aj niekto kupil ,ak by toho bolo viac ,lebo ja co pozeram oobcas ,tak je problem ak sa predava po jednom tricku a tak

leelo
27. jún 2010

ved aj ked mate len dohodu medzi sebou, tak treba dodrziavat aj tu. ide tu o miska, tak nech tp neblbne

nikollette
27. jún 2010

NO my sme už okúpkaný, napapaný...

Leelo takže ste super nakúpili, určite sa vytešuješ 😉

My sme v piatok kúpili, teda dedo kúpil takého tancujúceho, spievajúceho tigra na karnevali, malý si ho sám vybral... sa z neho úplne tešil, nosil si ho, krmil lístim a tak 😅

Zuzi, ten vtip poznám 😀 dobrý je... a TP čo vymýšla zase 😒

Mukky, my sme mali na hnačky, alebo zápchu BioGaiu, može sa dávať aj preventívne.. Je super... 😉
Čo to môže tolko tvojho drobčeka trápiť... čo to môže byť ☹

POjdem vás o chvíľu dočítať... Nejaké fotos z dneška...

bashenka
27. jún 2010

No malinká už v postielke... 😉 už len relax a koník😀

@leelo a ako to že nemáš kam dať? Druhé neplánuješ?😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

Heh ,aj ja uz mam veget 😵 maly spinka a ja som si dala kavu ,lebo ma strasne bolela hlava z toho ,ze som mala nizky tlak ,ale len taku slabucku 😵 viem ,ze by som nemala ,ale obcas si dam ,preventivne 😀

@nikollette ty mas takuuu postavu ...po porode bohovsku a co som kukala tak vsetky take mate postavy ,to len ja a mukky sa trapime s kileckami 😒
@bashenka dobry pocit ,ze ? 😀

nikollette
27. jún 2010

Zuzi dík za kompliment, ale nie je to až také dokonalé 😒
Hlavne brucho... trebalo by spevniť... je také nijaké 😝

nikollette
27. jún 2010

Bashenka na teba som dnes myslela v BA, že či ťa neuvidím niekde 🙂

zuziiiicek17
27. jún 2010

@nikollette no ved som ta videla v plavkach a aj brucho mas dobre ,proste si stihla .

nikollette
27. jún 2010

To som ho nejak tak zatiahla, pre efekt lepšej foto 😀 😀 😀 😅 😕 😉

zuziiiicek17
27. jún 2010

@nikollette hehehe 😀 nevyzeralo to tak

nikollette
27. jún 2010

Vážne 😅
ani som nedýchala 😀 😀 😀 😀

bashenka
27. jún 2010

zuziiiicek17 ... najlepší .... 😀 už ani nepamätám kedy tak skoro spala... zaspala jak blesk 😉
nikollette my sme boli v tej zoo ... a mala si pravdu s tým pavilónom tiež som čakala trocha viac ...a hlavne strašne dusno tam bolo a teplo ... a tie opice si nás tak obzerali 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@bashenka opice na vas kukali ? Ste sa potom vy citili jak opice ,ze ? 😀 😀 😀 nase kosicke opice ukazuju riť kazdemu 😀

nikollette
27. jún 2010

strašne dusno veru 😝 😝 😝

nikollette
27. jún 2010

Mne sa páčili tie orangutany.. Boli také živšie, došli ku sklu, hojdali sa na liánach... tie šimpanzy iba drochmali a ležali ako skapaté 😝

bashenka
27. jún 2010

hmmm ... oni strašne čumeli na nás, ako keby si mysleli to svoje 😀 jeden si tam riť škrabal 😀 ... ale preleteli sme to rýchlo...šak Laura... 😅 idem aj ja dať nejaké foto...

nikollette
27. jún 2010

Podľa mňa je najväčšia sebevražda trepať sa k nosorožcom 😅 😝
Ja nikdy nechcem, to vždy MP, že pome... ja by som to vynechala... ale minule sme prvý krát videli aj bizóny či čo to bolo... úplne vzadu, až za ťavami... tam sme sa ešte nikdy nedostali, a to sme boli v tej zoo už asi 20x 😀

nikollette
27. jún 2010

A v Dino parku je to teraz horor.. úplná invázia komárov 😝 😝 😝

bashenka
27. jún 2010

Tak tam sme neboli ....ja som pri tom bufete nejakom kde je trampolína zavelila že sa otáčame lebo hore kopcom sa mi ani nechcelo 😀 my sme toho vela dneska vynechali ... ani na trampolínu sa nedostala lebo tam bolo kopec deciek... celkovo tam bolo dneska vela ludí ...a nabudúci týžden by som už chcela tie Bojnice 😎