Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
27. jún 2010

@leelo lebo dievky su ok len chalani sa vymykaju tabulkam 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

😀 😀 😀 inac my by sme si mali dat premenovat temu na netabulkove deticky 😀

lenka_66
27. jún 2010

marian dnes lupal hrasok marek nanho pozeral a jednou rukou si pomaly schmatol hrasok.ked ho mal rychly presun na chodbu za dvere a tam tlacil do hlavy cely struk 😀 😀 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 😀 heh to muselo byt zlate ...oni su taki betari

lenka_66
27. jún 2010

@zuziiiicek17 a co ma chuda vyhladovene roit ak mu otec neda najest 😀 .zivot je svina 😀

mukky
27. jún 2010

@lenka_66 😀 😀 co si pri nom??? 😀 aj ja ale pri inom 😀 ale on hral zatišie 😀

zuziiiicek17
27. jún 2010

@lenka_66 😀 a uz si mu skusala take davat ? mimochodom ,co robis s tou maleho anemiou ?? synovec berie lieky ,my ideme na tu krv teraz v utorok ,tak som zvedava

mukky
27. jún 2010
zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky padaj drichmat uz 😀 😀 😀 fuurt strasis 😀 😀 (ale aj ces ostan ) 😵

vinifera
27. jún 2010

@lenka_66 Lenka tak s predajom na inzerát mám bohaté skúsenosti. Max ma vytáča ked sa stále dokola pýtajú na to čo je napísané v inzeráte. To ako nečítajú? Alebo nechápu? Alebo si myslia že to tam píšem do toho inzerátu len tak pre srandu? Naposledy ma vytočila jedna ženská čo mi písala z viacerých mailových adries v priebehu asi dvoch dní. A dokola sa vypytovala na všetko čo bolo už napísané v inzeráte. A ked som jej odpísala na jednu adresu tak isto potom písala ešte z %dalšej. Tak som na nu vyletela že nech sa láskavo spýta to čo nie je napísané v inzeráta a nech láskavo používa jednu adresu. Tak sa zdula že aký mám prístup a viac nenapísala.
@leelo malý je chutný. Inak aj ja som malému teraz kúpila buginu červenú. Veľmi pekná farba na kočík aj pre chlapca.
A ja som tiež nevedela že som tehu. To len chlap nadhodil. A potom som si bola kúpiť jeden tehu test. A potom ešte musel drahý aj švagor doniesť po jednom lebo ani jednému z troch som neverila. 😅 A ked som sestričke u gynekologoa hovorila že som asi tehu že mi vyšli tri testy poz tak sa akurát na mna zasmiala či si ako stále myslím že nie som tehu. a ja že hej 😀 a to som bola už v 7 t. t.

vinifera
27. jún 2010

@lenka_66 malému dnes svokra dala na skúšku hrášok. Do večera zareagoval ☹

lenka_66
27. jún 2010

@mukky najvacsia laska peter nagy 😀 😀 😀 toho som mala vsade

@zuziiiicek17 tak ani neviem.snazim sa mu davat jedla zo zelezom.a neviem ako je teraz natom.

zuziiiicek17
27. jún 2010

@vinifera ahoj 😵 no ze si sa konecne ukazala .akurat dnes som na vas myslela 🙂
a s nami ostatnymi sa nebavis,ze len lenke ??? 😕

lenka_66
27. jún 2010

@vinifera jaaaj zlatusik tomino.hadam sa z toho dostane co najskor.marekovi som uz dala aj cerstvy hrasok len som mu ho olupala zo supky nielen struciku.nastastien ok

lenka_66
27. jún 2010

baby bolo mi ctou s vami pokecat no idem kade lachsie

a este ADAL som davno nevidela /necitala

zuziiiicek17
27. jún 2010

@lenka_66 dobruuu 😵

vinifera
27. jún 2010

a ešte ma max na tej ženskej čo písala z viacerých adries vytočilo to - že ako ona mala vedieť že píše jednej a tej istej osobe - pritom v KAŽDOM inzeráte mám meno priezvisko telefónne číslo a mailovú adresu! Vždy odpísala na ten isstý typ obliečok A to ja som si vydedukovala že je to jedna ženská len podla podobných nickov v mailových adresách.
A už neposielam ani na dobierku. V priebehu dvoch týždnov sa mi vrátili dve dobierky - takže -10,5 € !

@zuziiiicek17 neboj ostatné neignorujem. Len kým som všetko dočítala tak som 90% zabudla čo som chcela napísať 😔

zuziiiicek17
27. jún 2010

@vinifera kokos ,to je dost na prd 😒 nechapem preco si to potom objednavaju 😠

kojodemencia na teba tiez utoci ?? 😀 ja som uplny magor uz

mukky
27. jún 2010
vinifera
27. jún 2010

@zuziiiicek17 všeobecne to s kamarátkami voláme materská demencia 🙂 idem už ale drichmať. Bo ráno musíme s malým k tatikovi do práce. A tatiko s autom do servisu. Lebo ma zajtra kolegyna volno. Takže budeme chvíľu úradovať v práci.

zuziiiicek17
27. jún 2010

@vinifera tak si to uzi ,pre zmenu stereotypu 🙂
dobruu vini 🙂

mukky
27. jún 2010

NEZABUDNUTELNéééééééé

https://www.youtube.com/watch?v=JqpzWUA-UWs
zuziiiicek17
27. jún 2010

@mukky opustam ta uz aj ja 🙂 maly sa zobudil ,tak bruuu

leelo
28. jún 2010

dobre ranko maminy,
ospravedlnujem sa za vcera - zdrhla som, lebo sa mi zdalo, ze sa maly budi. nastastie plany poplach a spal az doteraz. musim svihat na cvicko 🙂

mukky
28. jún 2010

čaute,
konečne som si sadla a idem piť kávičku 😅 ,S mal marhulku a teraz papá chrumky nesolené a nestlé piškoty detské a pozerá rozprávku,chvilu bude vegetík 😀
prvu "varku" 😀 kým som musela na wc mal len chrumky,teraz som mu pod chrumky zamaskovala piskoty a aj tak ich zbadal a už chrumky ee,bude na sladké? 😕 😀
ale on aj chrumky poje potom...

aj tie piskoty su fajn,nemaju vajce,nemali tie sušienky velké balenie len toto mensie

už chaluje aj chrumky 😀

mukky
28. jún 2010

doprala mi prvá varka,dnes bude prací den 😝

vonku konecne vykuklo slniečko ale to vetrisko 😲 ,hádam už aj týzden tak fuka,odkedy sa ochladilo

bashenka
28. jún 2010

@mukky ... Zdravím 😉 my sme dneska vstali až po 9-tej, malá si kreslí 😉 .. ja idem hádam aj upratovať 😅

bashenka
28. jún 2010

Kávička tiež urobená 😀 ....uvidíme či ju aj stihnem vypiť 😅

zuziiiicek17
28. jún 2010

@mukky
@bashenka
cafte 😎
spala som 4 hodiny a misko som mnou teraz vybabral ...spal 45minut 😅 joooooooooj ,,truba moja .....