Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

zuziiiicek17
14. júl 2010

@bashenka nepustala som mu to,ale zajtra skusim 😅 on rad tancuje

mukky
14. júl 2010

baby ,dr na gastre si predstavte co mi povedala že tie probiotiká radsej dophilus nemám dávať,že obsahujú aj chémiu 😕
odporucila mi iné,akurat idem kuk na net viac o tom,ale nemali ich dnbes v 2 lekárnach tak zajtra musim ist hladať dalej,dufam ze uz auto budeme mať opravené 😝

mukky
14. júl 2010

takže ich asi doberiem ja a mm 😨 a S kupim tie druhé..mame zacat jednými a potom dalsie mam kupit pokracovacie..

zuziiiicek17
14. júl 2010

@mukky hm ,tak ja malemu take nedavam ,nastastie problem s kakom nie je .
som zvedava co zistia

mukky
14. júl 2010

@zuziiiicek17 to nie je len na kako,ale na vsetko...

ani mi o tom nevrav..uz chcem aby bolo zajtra po telefonate a vsetko vyslo dobré...to čakanie..

zuziiiicek17
14. júl 2010

@mukky a co to za foto ? henta bola lepsia ,na tejto ta nevidno

vevusiatko
14. júl 2010

mukky drzte saaaa 🙂

mukky
14. júl 2010

@zuziiiicek17 ved o to mi ide 😀 to som bola tehu 😅 ,pocitam take 4 mesiace

mukky
14. júl 2010

@vevusiatko dakujem

zuziiiicek17
14. júl 2010

@mukky ahaaaa ...no hej ,chuducka si bola 🙂

mukky
14. júl 2010

@zuziiiicek17 chudučká je silny vyraz ale o 15 kg menej som mala 😔

zuziiiicek17
14. júl 2010

@mukky aj ja chcem mat o 15kg menej 😅

vevusiatko
14. júl 2010

ja o 5 kg menej spevnit prsia zmensit brucho a odstranit futb. lytka ..este daco z obocim a z osatnym hnusny ochlepnim spravit 😀 troska zajst na pedikuru a manikuru kadernik namalovat ma odstranit moje pehy a budem spokojna 😀

zuziiiicek17
14. júl 2010

@vevusiatko brutalne nenarocna si 😀

vevusiatko
14. júl 2010

prsia mozem zmenit operaciou ale to az po druhom dietati 😀 brucho mozno zacnem cvicit lytka to neviem s tym nespravim nic budem sa tvarit, ze to tak ma byt
ochlpenie nejaky laser asi vyriesi pehy nic a ostatne neni problem 😀

zuziiiicek17
14. júl 2010

@vevusiatko ochlpenie ? ake ochlpenie ? 😀

a pehy su mile ,tak co ....aspon daco mile na tebe 😀 😀

vevusiatko
14. júl 2010

ja som cela chlapata ja hrozne zarastam ja mam bledu plet mne to velmi vidno a tmave chlpky 😀
vsade po tvari na oboci nad perou vsade 😀 😀 nohy hroza a tak
a mne sa pehy pacia len na urciych babach na sebe nie 😀

zuziiiicek17
15. júl 2010

@vevusiatko to poznam ,mne sa tiez nieco na niekom paci ,ale na mne nie . 😅
Ja zase chlpata nie som ,ale holim komplet vsetko ,dokonca si niekedy depilujem aj ruky

bashenka
15. júl 2010

ooou baby aké silné nároky máte na seba 😀 😀 ... my sme akurát došli od dr. brala mi krv no som zvedavá čo zistí, dneska som mala strašnú noc... horúcu, dneska mám pocit že možno aj spŕchne 😅 ...a zateplujú barák okolo, máme lešenie to je hrúza počúvať to.. @zuziiiicek17 malá ked to prvý krát videla tak sa strašne smiala páčilo sa jej to 😝 teraz už to s nou nič nerobí .. 😅

bashenka
15. júl 2010

@mukky to by ma ani nenapadlo že by tam mohla byť nejaká chémia 😒 nám ich dr. odporučila..

zuziiiicek17
15. júl 2010

@bashenka Ahojky ,ja som asi debil ,ale co ked L videla ,tak sa smiala ? 😕 😅

vinifera
15. júl 2010

@mukky aké iné probiotiká Vám odporučila? My sme dávali Bio Gaiu.

vinifera
15. júl 2010

Inak ste ma pozitívne navnadili s tým odchlpovaním a tak. Idem si sparaviť obočie. Lebo som včera volala kozmetičke a povedala že najskôr tak o 2 týždne. A už teraz vyzerám jak orangután.Tak ja inak keby som si hlavu odrezala tak telo celkom újde. Len brucho treba spevniť 😅

zuziiiicek17
15. júl 2010

@vinifera joj ,ved aj hlavu mas dobru ,co vymyslas 😀 no ,kozmeticky maju teraz strasne vela roboty .jedna kamoska ma objednavky uz na mesiac do predu 😖 chudak ona ,tehu je a v tykych horucavach robi od rana do vecera.

bashenka
15. júl 2010

@zuziiiicek17 gumi maci 😀

zuziiiicek17
15. júl 2010

@bashenka jaaaj ,jasne 😀 vypadok 😀

mne maly konecne zaspal .uz ma trefi .vobec nechcel zaspat ,hodinu som ho uspavala

bashenka
15. júl 2010

ja hodinu a pol včera... nechcela spať večer stále vymýšlala že mama zakry ma... zachvílu zasa mama zakryyyyť ... a piiiť a 300-krat sa to opakovala... a mama zasvieť nemám dudu 😅

bashenka
15. júl 2010

zuzi moja toto miluje

https://www.youtube.com/watch?v=l8Y8IrN_Y6k

😀 😀

zuziiiicek17
15. júl 2010

@bashenka 😀 😵 akeee zlate 😅

ja akurat brazdimm po mmb a hladam nieco pre kamosku .v septembri bude mat dievcatko(lauru 😵 )a ja by som vseeeetko chcela 😅 tie dievcenske vecicky su take krasne