Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

mukky
16. nov 2009

baby neviete kde by som si mohla pozrieť nejake dobre filmy?alebo stiahnuť?len do tohoto sa nevyznam,to skor mm

smailinka
16. nov 2009

mukky, ja poznám war4U, ale tam to máš po kúskoch a nedá ti to sťahovať hneď za sebou ☹

nikol, máš asi tiež rovnaký vkus ako ja 🙂

nikollette
16. nov 2009

Smaili 😉

bejbypd
16. nov 2009

my mame colleto aveo a som s nim velmi spokojna predtym sme mali chicco a s tym som spokojna vobec nebola neviem preco jednoducho sa mi nezdal dobry...a mukky ja vobec neviem ale rada by som vedela lebo nemam co kukat doma...dnes este pozriem particku lebo vcera som nevidela na kolko mi to drahy prepol 🙄

mukky
16. nov 2009

aj my mame siveho 😀 😀 ,a to je aka ta hymna? 😝 😀 ,zalalákaj mi 😀

ja som myslela ze to ma len tolko zvukov kolko je tam tlacidiel 😕 ,musim zajtra skusit a zapisovať 😀

kupili sme ho v dráciku a asi na mikulaša dostane iné zvieratko,ale ideme v piatok pokial sa nič nevyskytne na cely den do madarska na nakupy,tak sa už vytešujem 😀 😀

nikollette
16. nov 2009

Mukky my ideme na nákupy nedelu, ale len do BA 😀

nikollette
16. nov 2009

Aj tento sa mi celkom pozdáva 🙂

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

smailinka
16. nov 2009

nepoznáš ódu na radosť???

https://www.youtube.com/watch?v=t6Z2hlwWk4w

len je to tam rýchlejšie🙂

bejbypd
16. nov 2009

nikol ten je krasny ta farba sa mi strasne paci 😉 ale presne tie male kolieska teda neviem ake su chodniky u vas no u nas by som ich asi zodrala...ale inak sa mi fakt paci 😉

nikollette
16. nov 2009

Jój, toľko je tých kočíkov, že je ťažké vyberať 😕

smailinka
16. nov 2009

nikol, že vraj tieto chipolino moc nie sú kvalitné 😒

mukky
16. nov 2009

smaili dik,kuk zajtra 😀

smailinka
16. nov 2009

ideme búvať, dobrú nocku 🙂

nikollette
16. nov 2009

Smaili, dík za upozornenie... ja fakt neviem aký kúpiť...
asi bude lepšie osobne to kúpiť ako cez net... vsak uvidím..
snad do vianoc niečo kúpim 😉

vinifera
16. nov 2009

Ahojte ženy. Tak už mám 37°C. Fasa....☹
Bola som sa vyšantiť v tom tescu. Malému som pokúpila bodynká, zubnú kefu a ešte pár prkotín. Akurát si malý brúsi zuby na postieľke. Ešte ma chytajú vlčie hlady. Tak sa asi ešte pôjdem najesť. Nájde sa tu niekto?

mama.wolfka
16. nov 2009

ahojte 🙂
vini nájde, práve začínam 😀
len je tu toho dnes dosť, tak idem čítať
inak aj náš malý si brúsi zuby na drevenej ohrádke, keď tam občas zablúdi 😀

mukky
16. nov 2009

bejbyp som pozerala album,mala je tam jaka krasna s tym učesom 😀 😀

bejbypd
16. nov 2009

jeeej dakujem aj ja som minule zhodou okolnosti pozerala tvoj a Miske by nevadilo keby ma o trochu mladsieho zenicha 😀 krasny je 😉 ja uz ledva vidim a neviem sa prinutit ist do postele,este studujem dejiny Rima a velmi ma to nebavi dnes no co uz...idem popridavat asi nejake nove fotky aktualne...

mukky
16. nov 2009

😀
a díííík 😵
zaujomava tema,mam rada dejiny

nevidim wolfku,nepočujem wolfku 😀 😀 opat nič nekuknem 😀 😝

bejbypd
16. nov 2009

ja zboznujem dejiny volakedy som viac inklinovala k starovekym a stredovekym no cim som starsia tym viac ma zaujimaju tie novoveke 😉 no pridala som nejake fotos a idem si este pocitkat nieco...tak pekny vecer a dobru nocku 😉

mukky
16. nov 2009

idem kuk a dobru 😔

mukky
16. nov 2009

bejby mala je pekná po maminke 😉

mama.wolfka
16. nov 2009

som tuuu, len som sa ešte trošku zdržala inde 🙂
veď som písala 22.42 ... ? neni ma vidno ?

chystáš sa nebodaj hajať?

mukky
16. nov 2009

ahoj 😀
ja akoze naschval ta nevidím 😀

idem si popozerať KONECNE pošty pre teba 😀

mama.wolfka
16. nov 2009

zuzka - ten maglajz som nemyslela v zlom, možno skôr ironicky, mne to nevadí, aj teraz keď má kúsky, tak mu radšej niektoré viac popučím, ide to tak do neho rýchlejšie, hoci aj tak to trvááá 😝
Sam sa pri myši, pc, novinách tvári strašne múdro, sa bavíme 😀

aj ja používam ššš, pomáha to, hoci mm to dávnejšie vadilo, išlo mu to na mozog 😀 😀 😀

mukky no nebodaj bývaš v Ba ?

krpito 😉 také typy si poradiť nedajú 😒
tiež som tam minule nakukla a stačilo mi ☹

mama.wolfka
16. nov 2009

ha ha ha

len pokukaj, ja počítam, trošku popíšem a šup pracovať
dnes ma chytil normálne des, že termín v piatok, tak som sa modlila, nech to sami prehodia na pondelok, potom, že budem nekompromisná a poviem, že inak nemôžem, len v pondelok, no nakoniec som bola mäkká, keď zavolali, ale uhrala som to na pondelok 😀 tak mám ešte pár dni k dobru, uff

mukky
16. nov 2009

prečo v Ba?
nakukni teraz tam 😲

mukky
16. nov 2009

tak nakuknem okolo 2 hod 😝

mama.wolfka
16. nov 2009

mukky malý sa ti pekne hraje sám s hračkami? viem, že blbá otázka, ale ja také nepoznám, keď sa hraje, tak so všetkým (riad, záclona, dvere, vedlo, lavór), len nie s hračkami, tie objaví, keď má ísť spať 😀

my sme dnes kuchtili zemiaky + karfiol + zelené fazuľky + masko a bude aj na zajtra ... inak už dlho som nerobila rybu, mám v mrazáku pstrúžiky, tie ľúbim aj ja

lenka - to nie je o gramatike, to oni preto, že rýchlo píšu 😀 to nevieš ??? 😀

my sme sa dnes dostali hajať cez deň až o 14., zaspal pred 14.30, ale zasa potiahol do 17.30, asi sa mu páčilo, že sme hajali pekne všetci traja 😀 no a večer zasa pred 22. 😒

mne tiež krpec občas šlohne mobil a minule som si myslela, že šlohol, tak som hľadala jak najatá, už som mala riadne nervy, lebo mám zvonenie potichu, tak by mi ani prezvonenie nepomohlo ... no a potom som ho našla na nabíjačke 😀 😀 😀

zas ma tu má nejaká mukky v hube ?
išli sme v noci pekne spať spolu o 2.30, lebo nejak mu bolo veselo a nechcel ísť sám, keď videl, že som nezhasla, pohajali sme do 8.30, dala som si budík, nech som hore, aby nebol dlho sám, no a zobudil nás budík oboch, no neva ... inak mne ten deň vždy tak rýchlo ujde, no hrúza a cez deň by som keď tak len na chvíľku a to sa mi nechce 😔

mama.wolfka
16. nov 2009

lebo si písala, že máte taký byt ako v Petržalke, tam ma napadlo, či?