Diskusia len pre ,,netabuľkové" mamičky

manika77
19. júl 2009

mile mamicky urcite sa medzi vami najdu aj take ktore sa neriadia knizkami ale srdcom 😉 ..poprosim neprispievat maminy ktore striktne vsetko dodrzuju takych tem tu mate dost 🙂 ...a ani 🙂 neprispievat vetami typom ublizujeme detom ak im dame jogurt a tak dalej...toto je pre maminy ktore nemaju radi skatulkovanie do tabuliek 😀

lenka_66
20. nov 2009

😀 😀 😀 co by si chcela od madarov 😀 😀 😀

mukky
20. nov 2009

😀 😀
aj moj svokor je madar a ja som nositelka madarskeho mena 😀 😀

krpito
20. nov 2009

huš lenka_66, žiadny nacionalizmus 😀 😀 😀

lenka_66
20. nov 2009

no sak aj sama na seba ked ovladam tu cudnu rec 😀

lenka_66
20. nov 2009

moj drahusik tvrdi zeby saskor cinsky naucil ako madarsky bo to je strasne debilna rec

nikollette
20. nov 2009

Ja viem po maďarsky 🙂

mukky
20. nov 2009

my sme super pomiesani s mm
jeho babka madarka zijuca na ukrajine,to bola volakedy taka oblast 😀 ,teda otec detto a potom sa prestahovali sem...deda mal tusim slovaka,ci? 😀
moja babka ukrajinka,dedko rusnak 😀 ,otec slovak,ale nedavno som sa dozvedela ze priezvisko je ukrajinske vraj povodom takze predkovia boli asi tiez ukrajinski...
a preto som taka krasna deva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nikollette
20. nov 2009

Mukky, inak ty vždy také strašne presvietený fotky máš... why???
ty musíš mať iný blesk 😀 😀 😀

krpito
20. nov 2009

mukky, lebo piješ studenú kávu(som sa dočítala) preto si krásna deva 🙂

mukky
20. nov 2009

preto 😀 chcem byt inkognito 😀 😀 😀

krpi hej,s nadvahou jak svinka 😀 😀 😀

ste tu vsetci slovaci??igen 😀 😀 😀

mukky
20. nov 2009

na jojke ide sranda film,uz som to raz videla ale nie cele,je to s detickami 😀 😀 a fešakom jednym 😀

lenka_66
20. nov 2009

mukky ty sa nezdas 😀
idem bo drahusik caka na notas , zatial neprotestuje no aj tak

krpito
20. nov 2009

mukky a ktorý je ten fešák ? bo nevidím 😀 jedine ten chlapec v šiltovke je fešný 🙂

nikollette
20. nov 2009

Vin Diesel je môj idol... inak idoly nemávam, ale on je chlap čo sotjí za to...
takého by som prijala 😵 😵 😵

krpito
20. nov 2009

nikoll, aby spolubývajúci nečítal ... 😉

mukky
20. nov 2009

leni preco? 😀

krpi tem mlady chlapec?juj aj mne sa paci 😀 😀 😀 😀 ,boze 😀 ale ja uz som stara korcula 😀 😀

ja nemam idoly a niki ktory to je?

mne sa pacil brad pitt v 7 rokov v tibete,caprio v titanicu,facundo arana 😵 😵 😵 v telenovelach ako divoky anjel atd,...
jon bon bovi 😀 ,meno neviem presne...ten je fesny čárny chalan z panelaku,co je dakde prec v zahranici vo filme.......

mukky
20. nov 2009

michael jackson...jeden spevak z nasho mesta...dam link? 😀 a tuhp premyslam s kym by som este vedela zhresit 😀 😀 😀

nikollette
20. nov 2009

Ktorý to je, ved hlavná postava 😉

Krpi, on vie že sa mi páči. Ja som na takých chalapov, vymakané velké telá, holé hlavy, nabuchanci, tipovo ako Vin Diesel. preto mám takého chlapa, akého mám 😉

mukky
20. nov 2009

aka hlavna postava?asi nie som v obraze 😀

nikollette
20. nov 2009

Juj baby, az sa mi dvíha tlak ked týchto dvoch vidím 😵

takto musí pre mna vyzerať ideál chlapa 😎 😎 😎

bejbypd
20. nov 2009

caute baby dobra debata 😀 mne sa pacia presne taki akeho mam doma..nagelovani mozu byt aj chudsi hranata tvar,vobec mi nevadi nieco zvlastne na tvari ze vacsi nos alebo kriva huba 😀 nepaci sa mi brad pitt lebo ma dokonalu tvar,paci sa mi johny depp 😀 lebo nema taku dokonalu tvar neviem keby ho nepoznam ci by som si ho na ulici nejak viac vsimla ale je mooooc sexy..paci sa mi Mastalir lebo ma nadherny hlas to som zabula povedat som zatazena na hlas 😎 a dokonca si myslim ze som nejaka velmi cudna lebo sa mi paci sajfa a martin chodur proste pacia sa mi chlapi na ktorych niekedy treba nieco pekne hladat o to mi to pride viac sexi...no vravim cudna som 😀

bejbypd
20. nov 2009

to cudna ma byt čudná nie cudná 😀

nikollette
20. nov 2009

Bajby ja ked vidím Sajfu, nikdy nezabudnem pripomienku aký je škaredý 😅 😀 😀
ale zato je dobrý v tom čo robí 😉

bejbypd
20. nov 2009

mukky a poradit ti bohuzial neviem my sme mliecko nutrilon prestali pit presne ked mala mala rok...zo dna den nic ani kvapku...tak dosli na rad kase,jogurty a syriky...z mlieka ju napinalo len ked som povedala ze dame mliecko...teraz pije kravske a ma velmi rada ale zhruba pol roka nepila vobec mliecko ☹

bejbypd
20. nov 2009

to ja tiez vzdy poviem ,ale ja som taka bola vzdy viac zatazena na charizmu,vyzarovanie ,celkovy dojem... ako na ten vyzor a mne pride sajfa taky skaredy az je pekny 😀 a to vazne nerobim si srandu 😎

nikollette
20. nov 2009

Idem ja k mojmu vin dieslovi 😀 😀 😀
dobrú

mukky
20. nov 2009

nikol aha,ja som nevedela ze hovoris o tom filme ktory som spomenula ze ide

mne sa paci aj tento moj rodak 😵 😵

https://www.youtube.com/watch?v=vcQOt8rNW48

a velmi,aaaach 😀 ,ma krasny hlas a nadherne spieva,len skoda ze neprerazili este..a ked ho vidim aj osobne,aaach 😀

ani pre mna nemusi byt muz krasny...raz ked som este davno robila par mesiacov kulturistiku,som cvicila v posilovni na stroji,za mnou sa prihovoril chalan a povedal mi ze takto to nie je spravne,ale takto a objal ma ako keby rukami okolo pasa a potiahol stroj..mal nadherny hlas...ked som sa otocila mal zjazvenu tvar po tych tazkych akne....ale i tak sa mi pacil a velmi....uz som ho viac nevidela,lebo som s tym sekla 😒

bejbypd
20. nov 2009

mukky akoze neprerazili ja si ich pamatam z music boxu s tou rozpravkou 😉 a este uplne padam na rit z hugha jackmana z x-mena alebo este van helsinga hral...no ten je super 😎 ,chudak ten moj depko ten so mnou ani filmy nechce pozerat lebo mne sa paci kazdy druhy skarediak 😀

mukky
20. nov 2009

ani som nevedela ze facundo ma taky krasny hlas 😵 😵 😵 😵 ,vzdy mal v telenovelach taky chlapcensky hlasok 😀 😀 juuuuuuj 😀

https://www.youtube.com/watch?v=CpuAselwzxY

nadhernyyyýý 😀
teda som riadne pošahana 😀 keby toto robil mm ho kopnem niekde 😀